• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
tam sú také škaredé... fuj :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, :sweat_smile:
mati, a ty si ešte teraz v robote??? :fearful: :astonished: a to si-predpokladám- v BA a ešte sa budeš premeistňovať do MA? kedy prídeš potom home? :confused: :fearful:
25. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, som v robote, ale za chvílku pojdem domov, ešte natankovať, aby som aj došla, tak za hoďku som doma.. chceš to hneď??
25. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to tak nehorí, do večera to počká, ale žasnem, že už aj môj mužík je doma a ty ešte v robote! to som si myslela, že on chodí najneskôr domov (aj keď dnes teda prišiel výnimočne skoro-o šiestej) a ty si ho takto ešte tromfla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ja by som mala dosť, to by ma asi pochovalo... na koľkú chodíš?
25. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, ja chodím do práce kedy chcem,,, podla toho kedy mám dohodnuté stretnutia.. alebo ako potrebuje niečo doležité šéf... Dnes som išla do práce o jedenástej,,, niekedy idem skor, niekedy neskor, ako sa mi chce.. :slight_smile:
25. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa týka chodenia do práce... moja sestra robila operku (neviem jak sa to piše) a išla domkov na dovču po dvojtýždnovej skušobnej dobe (tak to bolo dopredu podohadované, že nech sa balí len na 2 týždne, že to je skušobná doba a potom ma týžden volno, ak si ju nechaju - to je aj jej čas na rozmyslenie)... no a otec rodiny ju niesol na stanicu.. a už bolo tak neskor ráno... a moja sestra, že v pohode pojde električkou... a či nebude mať nejaké problemy v praci koli nej, že meška .. .a on len, že v pohode, nech sa nestrachuje.... no potom trapas ked sa vratila a o par dni našla časopis bankarov a jeho foto medzi najlepšími bankarmi :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak martina tu tiež možno je ina šefka a tak si chodí ako sa jej chce do práce :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nikto ju nezdrbe.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas malemu trvalo dva dni kym si zvykol na psika. ale náš je vyslovene k detom (franc. buldocek!, necha si vseeeetko robit od svojich :slight_smile:.
my nezehlime. NIČ. dobre zavesime a poskladame. Kosele polovičkine čistiareň. Nežehlite! Áno, pri novorodencovi som zehlila, prvych 6 tyzdnov.
Pridala som foto. Akcia Drakula: malá nakreslila dve (viď posledné foto), to ju bavilo velmi, hlavne tie zuby velke krvave (to ju zjavne na tom najviac fascinuje, este aj ten napis Drakula ma stekance krvy) a potom sme isli vsetci von a dotrhala ich malá a spálili sme ich. Ale to palenie sa jej az tak nepacilo, najprv si tie obrazky chcela nechat, ale dala sa presvedcit (veď vatru na dvore nemame kazdy den). No a po celom rošambe vyhlásila, že to bola jednoduchá úloha (neviem prečo to brala ako ulohu) a chce dalsiu. Hm. No, ale postupne sa snad k niecomu dopracujeme. Ja som jej cely cas naznacovala, aj hovorila aj prefikane jednala, ze konecne ju poriadne znicime (tu Drakulu). Bude to chciet este zopár "úloh".
25. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj, a malý po pálenisku poskákala aj malá, akože ešte Drakulu dorazia. No a malý ako skákal tak šúúúúúúp rovno si na tie tlejúce papieriky sadol :(. Ale nic sa nestalo.
25. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby nemáte info o profi v kamenici?? klasicke 2 naj otazky - dovršenie 3rokov a dovča.... ale aj ostatne info. .asi ked tak, tak zas marketka možno...
25. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

juli, co nie si na skype ??? som ti chcela nieco poslat
25. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som
dajka mame inak ponastavovaný PC a automaticky ma neprihlasi :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aj mna by ste prijali do skype klubu?
25. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, laculik, ešte pokračujte... :wink: , a nechcite stihnúť všetko za jeden deň... :wink: :slight_smile:
a na tých fotkách je Dracula ozaj hrôzostrašný/á... :astonished: :pensive:... ak sú jej predstavy, čo i len maličkým kúskom z toho, čo nakreslila, tak sa ani nedivím, že sa bojí... (mám dosť aj ja... :fearful:, tá krv... nebola svedkom nejakého krváku? :confused: )...

ja odchádzam na schôdzu MC (čo mala byť min. týždeň, keď som mala to prvé varovanie v živote :sweat_smile: a napokon sa vtedy nekonala)...takže sa "uvidíme" asi až zajtra :wink: :slight_smile:

papa!

mala som opäť pekné číslo :grinning: (ale už dávnejšie, len som ho minula)
25. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminku laculik, pekne hrozostrasna torta, hlavne tie pavuky :confused: to fakt mala taku chcela ???
25. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak si zaklikni na skype prihlasit pri spusteni pc :grinning:
25. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laculik nemam slov...tie torty su brutaaaaaalne :grinning:
25. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matmax mas pravdu ak myslis klasickeho bulteriera tak od toho ma staford daleko. Detska uz s manzelkou zaspavaju.
25. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torty sú perfektné :grinning:
25. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, take torty mala chcela a posledna bola (nemam foto, ale svokor má a dodá), bola Drakula s krvavymi zubami. Cize odtial ten krvak, magi :(. No holt, ma bujnu fantaziu, az moc.
Inak tieto dve torty na fotkach sa mi zdaju pekne a mile, nie hrozostrasne, ale rozpravkove, take ako z plastovej skladacky.
25. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to co bola za akciu?
25. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon no narodky....
25. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha najjulaculinka
25. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze nie som uchylak, zeby som musela malej tri torty objednavat, ale tento rok som jej dovolila prvy krat v zivote oslavy robit (uz v skolke mavali deti velke oslavy,malá nie) doteraz sme mali len rodinnu. Cize jedna bola so spoluziakmi v triede, to maju zauzivane, ze cely den venuju oslavencovi, donesu sa fotky a torta a rozpravaju si. Jedna bola na oslavu do detskeho centra s kamosmi, spoluziakmi a brattrancami a jedna bola na tu klasicku rodinnu. Nie su ani najlacnejsie tie torty cize malá od nás dostala jeden darček a plus torty.
25. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som myslel ze pecies
25. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha zicon! nemam problem urobit take veci z plasteliny, ale ja a kuchyna ee. som to ale matka roka, nezehlim, nevarim ', no, hlavne ze nie je nič pokrčené a navarené máme :slight_smile:))))
25. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sice varim vela a rad, ale pecenie je katastrofa
25. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik ja sice varim... ale no,.. .tiež to nie je moje hobby... a patrične to aj chutí :sweat_smile: ... tiež nežehlím... len ked treba (bola som na prac. pohovore a pod...) ... ešte som mimino z porodnice nemala, takže žehliť netreba... a pre miminko tie male kusky čo su menšie jak kapesnik by som tých pár týždnov zvládla.... snááád.... žehličku proste máme pre prípad nudze... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je v takom stave, žeby som ju mohla aj ako darček dať niekomu - pekne v krabici se všim všudy... :sweat_smile:
25. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby a chlap ako u vas doma funguju peniaze??? oddelene učty? podelene kto čo platí??? a tak??? kto komu vyhradzuje vreckove ( :grinning: )??? lebo ja mam pocit, že ja šetrím a v prípade nudze požičiavam si a muž ma potrebu nakupovať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja
25. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok