• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
magimary .. no tak to ti zavidim .. niekedy by som aj ja potrebovala helfnut
8. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda... akých dokonalých chlapov tu máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak míme po obede... A asi bol fajnový, lebo manžel kcel duplu... a nebola... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, ze? :grinning:

aj ja by som si dala duplu, ale musim sa miernit, lebo obrastam tukom :confused:
8. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme po obede (včerajšom nedeľnom :sweat_smile: ) a už aj babka dorazila pre Tomáška-bude u nej spať (sa tešil, že ide na prádzniny... :sweat_smile:) , do škôlkky ešte nmôže a ja idem zajtra skoro ráno so Zajkom do hepatalnej poradne na Kramáre, tak aby nemusela skoro ráno ísť pre Tomka sem, bude u nej spať... :wink: ...
8. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som včera nevarila, kedže sme boli na výlete opekať... Dnes som uvarila ryžu a čínu... ryže viac, nech aj na zajtra... a zajtra spravím asi stroganov.... mäso už manžel na kocky nakrájal, lebo to bol taký väčší balíček kuracich prs, tak ked som ho rozmrazila, tak nech už sa zje... takže dnes z neho čína, zajtra stroganov asi... :grinning:
8. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka musis viac varit

magi mary ked sledujem ten tvoj profil nie je ti luto ked ich vypiples z najhorsieho a zvyknes si na ne dat ich potom prec, mne by srdce puklo ...
8. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wolfskinka.. .netušíš čo je najhoršie.. .puberta... my sa ich vlastne včas zbavujeme... nemusíme riešiť školku, školu, pubertu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli no nekric nekric... sak ty bude s Lucinkou riesit pubertu a ze to je pekna kocica... no sak pockaj...
:grinning:
8. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak ano... ale ostatných sa zbavujem.... :grinning: vsak aj ona bola neplanovana.. .vsak každemu sa može pritrafiť.. .joooooj.... tu nepomože žiadna antikoncepcia ani ochrana ani abstinencia... :sweat_smile:
8. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, čo je to za jedlo ten "stroganov"? ešte som to nepočula :confused: :wink:

wolfi, je...
ale aj tak to má obrovský význam a preto ro robíme (a smútenie) vydržíme... :wink: :pensive: :slight_smile:
8. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No stroganovy sú rozne...

Ja robím tak, že na panvicu dam olej, potom hodim do toho maso nakrajane na rezance - kusky (najčastejšie kuracie prsia) a pomiešam s kremžskou horčicou (niekedy horčicu pridám na panvicu, dakedy maso v horčici vyválam pred tým)... ked už je to akože hotové, tak tam hodím majonezu alebo tatarku a vypnem.... Pomiešam a k ryži nakladám na tanier :wink: :grinning:
8. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to vyzerá chutne a hlavne jednoducho! :sweat_smile: :grinning:
tuším cez víkend...
ale bude to dobré aj s obyč.horčicou (kremžskú moc nemusíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :confused:
a máš lepšie skúsenosti (chuťové :sweat_smile: ) s tatarkou či majonezou? :confused: :wink:
8. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, my sme robili čínu min. týždeň a tento týždeň (včera sme robili podobné, k ryži kuracie soté :wink: ) a bud. týždeň bude zase asi stroganov...
za chvíľu sa nám žačnú šikmieť oči... :grinning:
8. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domči som navarila kuracie prsia, ryžu, mrkvu a pomixovala a Lucinka polku zjedla :grinning: :grinning: :grinning: Ja Lucke zvlast nevyváram.. .Ona je taká vyberavá, takže vždy jej dam normalne z našho a z Domčinho (neosoleneho, neokoreneneho) a je na nej či nezje vobec alebo 2 lyžičky alebo sa proste naje.... :grinning: :grinning: :grinning: A sa teším zakaždým ked niečo normálne takto zje a je mi fuk už či je to korenené jak pre nás alebo vobec.. .v priemere to ma také akurát.. .lebo raz jej chutí to a druhý raz zas to.... Ale aj teším, že pridu dvojky... Aspon dufam, že su papkači.. Lucke to hned lepsie pojde a hlavne budem moct im extra variť a viem, že to nepojde do koša.... traja budu na rovanko s papaním..... Pre jedneho variť je to na nič a hlavne ked ten jeden je Lucinka...
8. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
obyčajnu som neskušala.. .obyčajnu davam, ked robim kuracie na horčici... v podstate to isté, ale miesto kremžskej plnotučná a nekydnem na to tatarku... Tiež uuuplne jednoduché...... A stiež sme to dávno nemali, tka možnomiesto stroganova bude to zajtra.. .uvidime... na horčici ale robim dakedy aj normalne platky masa, ale ja také rezance masa... :wink: Ako mám, ta tak roím. :wink:
8. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už sa teda Kaa vyjadril?
ide do toho, či nie, šak stále neviem, či ich teda beriete (a odkedy) al. ako?! :confused: :sweat_smile:
8. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on do toho ide.. .ale nie je to len na nom. .zajtra ma pokecat s riaditelom.. a neviem ci je jediný záujemca.........
8. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zvedavá, ako zajtra dopadne... daj vedieť... :wink: dík za rýchle nápady na papku... :slight_smile:
8. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nie som tip čo by vyvaral a hlavne ked pri detoch vyvárat nechcem, len ked hajaju a chcem si vtedy aj oddýhnuť, tak treba rýchlo... a hlavne nechytím surové maso do ruky.. .takže manželovi dam narezať čo mi treba a potom varim z toho. ..takže nehrozi, žeby som robila čosi kde musim to maso chytiť.... takže pekne vidličkou.... :sweat_smile: :grinning:
8. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No cipana... baby 30.6. máme sud.. .prave dosšlo.. .co ted??????? naraz 3??? Dajak musime dohodnuť v domove...
8. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO Juli.. inak to im nejako dlho trvalo nez dali ten sud..

a teraz ti daju dalsie dietatko namiesto Lucinky do profi?
8. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha juli, skočíte z dvoch detí naraz na 5? no budete sa mať čo obracať...
8. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, juli... :sweat_smile: :fearful:
možno to prišlo práve včas, aby ste sa správne rozhodli a vhodne ste si to nakombinovali... :confused: :wink:
8. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože ja mam jasno... nech je ako je detikceme.. .a možno vdaka tomuto bude karol istí, že ho zamestnaju..... :wink: :grinning:
8. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka .. no to bol dobreeeeeeeeeeee ale asi mas pravdu male deti male starosti, velke deti velke starosti :grinning: :grinning: mas recht, najulinka naraz 3 ???????????????? no 5 deti je uz dost .... budes mat co robit :grinning: :grinning:

magi, najjulinka ... velmi vas obdivujem za to co robite ...
8. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julinka
ja len dufam, ze si so svojim "novym kolegom" sadnete :grinning:

Cairka,
a ty a profi, ako to vyzera?
8. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no zatiaľ biedne :unamused: ale už som aj izbu pripravila, nech je miesto, tak už musia či chcú, či nechcú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka drzim palce ... ked musi tak musi
8. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfskinka, dik :wink:
8. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru :grinning:
8. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok