Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
27. nov 2009

Laculik, super 😉 a maly je tiez super 😀 😀

ja sa tiez bojim, co s Maznacikom, ale hadam maju okolo seba dobrych ludi a ti sa postaraju.. mamicka, sestry a tak... 😨

Zicon, Dio je Dioliana, profi 😉 mala v notebooku colu 😉 a nehaluz, to je len zly strach co ta obchadza 😉 drzim palce na sestricku 🙂

Adi, caaaaaaaaaau 😀 ako sa ma Yukki? vy sa nam tu tak striedate, raz jedna je tu, raz druha 🙂 😉

najjulinka
autor
27. nov 2009

mame lekarku za sebou, prežili sme.. .al emarketa dost revala jak sme išli do domova... a Dominika tam tiež spustila...
a sekli sa o 10dni dovči u mna... ma porazi.. lebo ked sme brali Mirku, tak som kcela vybrať čim viac, kolko sa da............. a mohla som len 15... a dalo sa pritom až 25... 😖 😖 😖

dioliana1
27. nov 2009

cawte, može mi niekto popisať čo sa od septembra udialo v tejto teme, aké zmeny?

dioliana1
27. nov 2009

včera ma hned moji drahí vysankovali od pc, všetci sa naň vrhli, 😀 maniaci

najjulinka
autor
27. nov 2009

Všetko naj Milkovi k meninám prajem.

Muž išiel von a na 99,9999% pride s notebookom ☹

magimary
27. nov 2009

tak sme po obede a chlapci zase vyfarbujú 🙂 ... a už kašle aj tomušo... ide to rýcho...len keby ostali len pri kašľoch a sopľoch... 😝 , vysoké horúčky sme už v tejto sezóne mali, tak snáď...nás minú... 🙄 😕 😒

inak, ako je tu dnes pusto... 😕

laculik
27. nov 2009

ja som prave dala maleho vedla do kanclu, mame tam "pojazdny matrac" a zaspáva. za pol hodku tu mam jedneho klienta, tak mam par minut cas.
Magi, dufam, ze ostanete bez horucok 😉 .
dio, asi najvacsia novina je ze juliine dvojky pojdu do rodiny. doplnte ma, co este... 😅
juli, tak to som zvedava s tym laptopom 🙄
janula ozvi sa, co a ako s maznacikovcami ☹

laculik
27. nov 2009

a vsetko naj milkovi, samoška!

magimary
27. nov 2009

á, nie je tu pusto 😅 , to mne sa len nezobrazili posledné príspevky... 😅 😀
teším sa...
a Miluškovi krásne meninky!!! keďže nemáme nikoho v NOvembri (okrem môjho najstaršieho brata), tak Milko "re-prezentuje" november, ako meninár v našom fotokalendári 😵 😉 🙂

juli, už nemôže vydržať bez NB? a čo s ním bude robiť??? 😕

najjulinka
autor
27. nov 2009

laculik no pusu som karolovi nedala, ked odchádzal... a povedala som, že pusu dostane až ked pride domov bez notebooku....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

laculik
27. nov 2009

hm, tak mozno si odstartovala celibat 😅

najjulinka
autor
27. nov 2009

laculik no pýtal sa ma, že ako dlhomu nedám pusu... uvidime... mam dostať menzes takže velmi vela sa zapierať nemusím v istých veciach zrovna teraz.... 😝 😝 😝 😝 a potom uvidime ... vsak udobrovanie nie je zlé 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
akože srdí ma to.. ae su to len veci a prachy... proste žiadna tragedia...... "pokial nejde o život, ide o hovno" 😉

magimary
27. nov 2009

juli, juli, takto ti znepríjemňuje prvé týždne tehu... 😅 😉 😀
ale načo mu bude? len na závislačenie? 😝
a napokon, ak by ste predsa dostali ako profi, nebude mu ľúto zbytočne vyhodených peňazí? 🙄 😨

najjulinka
autor
27. nov 2009

akože notebook viem lepšie stráviť ako kosačku.. o tej ked uvažoval, tak som bola na mrtvicu.. zahradu sme nemali.. my panelakoví ludia a on kosačky obzeral.......
horšie, že aj foťák obzerá... a ten je 3x tak drahý ako ten notebook, takže to dost bojim.........

magimary
27. nov 2009

😀 😀 😀 to sú "nákupy" 😀 😀 😀
ja odpadnem... 😀
kosačka, NB, foťák (veď máte, nie?)... 😅

cairka
27. nov 2009

baby, ved sa karol asi nudí, ked sedí júlia pri compe 😀 tak aj on chce 😝

najjulinka
autor
27. nov 2009

mary čo ti budem vravieť.. on podla mna prakticky nemyslí...... jemu chýba prepojenie bolo, je a bude..... akože sranda.. ale on si napr. kupil raz hru Warcraft... potom ju daroval....... a potom zistil, že ju potrebuje a kupil ešte raz..... takto daroval aj USB klučik, že jemu netreba... a bolo na male aby ho kupoval zase........
ked sme robili prerabku, tk ja som myslela na veci ako celok.. že ak pri tom ako bude robiť zadnu stenu za WC, tak v podstate išlo urobiť predpripravu aj na dvierka do jadra... ale on nie, lebo on teraz rieši stenu a nie dvierka nad nou.. tak hranol rozpilil a radsej bude davat 2 kratsie ako jeden v celku... a podobne.. on ked dačo rieši, tak rieši jednu vec.....
takto sme boli obzerať chladničky.. obehali sme všetky elektrodomy.. .to sme ešte manželia neboli... jak bolo obehané vybraté.... tak zavelil, že neviem aký spotrebič ideme obzerať.... mna skro piclo.. hovorim mu, či je normálny.. že však teraz to všetko mohol obkukať, tak čo obzeral.. a on s kludom, že teraz chladničku zhanal a už ma a teraz ide neviem čo zhanat.... proste velmi praktický tip chlapa.... ja ked čítam že aký su muži a aké su ženy... tak ja som muž a on žena.......

najjulinka
autor
27. nov 2009

cairka bingo!
akože ja nemam nič proti notebooku, len nie štýlom takým hned a teraz.... aj tak sme sa o notebooku bavili, že raz ano... ale na splatku auta ide viac ako jeden plat a to je v podstate riziková splátka... keby sa ludia čo beru čosi na leasing či splatky overovali, tak takú splátku by nám ani nedovolili...... našťastie si nas nikto nepreveroval... a k tomu obaja zmluvy na dobu určitu......

najjulinka
autor
27. nov 2009

Proste ja kcem mať rezervu väčšiu...... keby som vedela, že to takto dopadne, tak čo mame požičane od tety, tak jej tento mesiac nevratim 500 ale 1000 euračov.... sice trapne by bolo eby dačo a musela som pýtať... ale teraz keby dačo, tak som na rovnako... proste minie lebo mame na učte....

najjulinka
autor
27. nov 2009

dumam kedy ma ist k zubarke alebo lekarovi... a skusi potrebovať penež na zubara, tak mu poviem, že ich ma v notebooku 😠 že tam su jeho priority.... 😀 😀 😀 😀

cairka
27. nov 2009

hej, chápem...tiež mám v pláne v budúcnosti kúpiť notebook, len dúfam, že táto mašinka vydrží do doby, kým to bude reálne...kým si ho budem môcť kúpiť bez toho, aby ma to potom tlačilo inde...

najjulinka
autor
27. nov 2009

http://www.facebook.com//photo.php?pid=30557993... - kuk.. .daktoré je brutál... ten skinhead napr... ale tie voditkove deti sa mi páčia 😀

cairka
27. nov 2009

no niektoré sú fakt drsné...

najjulinka
autor
27. nov 2009

no naša práčka sa zblaznila... polosuché veci prezmenu vytahujem... ani nie su cele namočené 😨 😨 😨 proste nejak nedošla voda až všade kam mala.... 🙄 🙄 🙄

magimary
27. nov 2009

ja mám dosťz tých fotiek 😀 😝 😅 😖

najjulinka
autor
27. nov 2009

no mary kao sa naše deti maju dobre... aj ked pamatam, ked som chodila s hlbokým kočíkom a nákupom obložené deti - hlavne Lucinka... raz som takto skoro šlohla uhorku... zapadla dakde medzi deky a lucku.. .ale vratila som sa s nou k pokladni poctivo.. .museli dobre zazerať... že prepačte, ale toto som zabudla zaplatiť... 😅 😨 🤐 😀 😀 😀 😀

zicon
27. nov 2009

NB je dost prachov, ale daju sa aj na splatky s nulovym navisenim.

najjulinka
autor
27. nov 2009

zicon hej nulove navyšenie... ale len pre slovenských občanov... a ver mi, že ja svoj občanak na take hovadiny nedam... ešte aby som ja s nim lietala po obchodoch.. takže aj so všetkými deťmi... ma nehne....

magimary
27. nov 2009

no, priznávam bez mučenia, že aj mne niekedy nevidno malého cez nákup.. 😅 🤐 😉
ale to fakt len niekedy (keď som sama v obchode a nemôžem si vziať košík 😅, ale to nebýva často ), 😉 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre