Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adkapo
28. nov 2009

Sofka už vykrikuje z postieľky , Paľko zatiaľ spí .......... 😕

adkapo
28. nov 2009

Budeme na teba myslieť nech ti to vyjde a nech Zajka netraumatizujú 😠

magimary
28. nov 2009

košpirujem=konšpirujem

vďaka, adka...snád nám to nejako prejde... 😔
aj keď...

eli77
28. nov 2009

mary a co si vymyslela?
Adkapo problem je ze v nemocnici ma neberu ako rodica malej a tak na city Chanelky a moje kaslu zvysoka 😠

najjulinka
autor
28. nov 2009

eli a to mojmuž bol s Luckou v nemocke... a pestunom som len ja... nekceli ani papier ani nič po nom...

yukki
28. nov 2009

Dobrý deň! Na čom ste robili tie fotokalendáre? Aký je tam postup? By som ešte stihla do Vianoc....
Eli, to zas mňa sa každý hneď pýta (teraz, po tej vytrvalej propagácii profi), či mám malú v profi a hneď aj koľko to sype. Nikomu nejde do hlavy, že dobrovoľne a zdarma chovám doma cigánča.
Už aby bola Chanelka doma. A zdravá.

magimary
28. nov 2009

yukki, vo fotolabe (Foto-CeWe fotokniha)...
postup jednoduchý, ak si klikneš na link, tak ďalej už postupuješ podľa navigácií programu...
a môžeš si vybrať, či Ti to urobí program sám (ty mu len poskytneš fotky) -asistent cewe fotokolor alebo si to budeš robiť úplne sama (vtedy dáš zrušiť asistenta)...
počkaj, idem pohľadať link... 😉

mixka
28. nov 2009

eli, mozno je to preto, ze ma mala ine priezvisko ako ty a je to do oci bijuce 😔 a verejnost asi zial berie stale ako formu rodicovstva adopciu a nie pestunostvo ☹ smutne 😔

magimary
28. nov 2009
najjulinka
autor
28. nov 2009

mixka nie je to tak... pomerne bežne je v dnešnej dobe, že sa decko volá inak ako matka... a navyše oni v tom mamu hokej... mojej mame ako profi davali podpisovať papiere ako rodičovi a pod..... oni nemaju šajn......

najjulinka
autor
28. nov 2009

mamu = maju

eli77
28. nov 2009

mixka najprv si kazdy mysli ze som profirodic a pytaju sa ma ze dokedy este budem mat malu...a odkedy robim v dd a podobne otazky...Napriklad u nas v dedine po Julinkinom ucinkovani na Markize si kazdy automaticky myslel ze som profi a uz sa sirili klebety ze ake tazke prachy zarabam 😖 chore...jedna ma dokonca zastavila, ze akoze to chce aj ona robit a ze kolko zarabam...ked som jej ale vysvetlila ze nie som profi a ze nedostavam plat za to ze mam Chanel tak nechapala...vraj kazdy hovori ze dostavam za malu 600eur 😖 nechapem ako prisli k tej sume....

eli77
28. nov 2009

mixka a dokonca ja mam chlapcov z prveho manzelstva a ti maju ine priezvisko a Mia tiez a teraz uz aj Chanel...takze u nas je to pestre... 😀

yukki
28. nov 2009

Ďakujem za link! Skúsim večer.
http://www.detskecentrum.sk/novinka/muzeum-dets...
celkom dobré návrhy...čo sa týka tej sanácie v časovom limite....skutočného záujmu....ale asi hudba budúcnosti.

magimary
28. nov 2009

aj mne dávajú podpisovať kadečo (teda ešte horšie to bolo, ked som začínala, vtedy som raz aj podpísala súhlas s transfúziou ! 😨 🤐 , keď bolo malé v nemocke...to keby zistili jeho rodičia a boli by jehovisti, tak môže byť cirkus ako svet 😖 , ale mne to vtedy nanútili a viac sa nepýtali...teraz už ja viem-oni ešte poväčšinou nie!- že nemsiem, tak riešim namieste, čo áno, čo nie...) a to by sa dalo povedať, že BA by mala byť najviac orientovaná... a nie je...
resp.od lekárak lekárovi...

a to, že neakceptujú ali ako rodičaje len ich úbohá výhovorka (personálu, na to nemajú právo-ignorovať ju ako rodiča!), lebo oni to nesmú "rozdelovať" takto-s dieťaťom môže byť v nemocniíci ktokoľvek blízky, nielen rodič... resp. nemyslím len pobyt v nemocke s dieťaťom, ale aj prístup k tomu človeku ako k blízjkej osobe dieťaťa

eli77
28. nov 2009

yukki brutalne si to vies spravit v gimpe alebo photoshope...tu robila moja kamoska...je to strasne pekne...
http://www.vysivame.sk/viewtopic.php?f=15&t=70&...

magimary
28. nov 2009

eli, ale to si musíš potom tlačiť sama a aj technicky sa mi to zdá oveľa náročnejšie pre človeka, kt. nemá skúsenosti so scrapmi.. a vofotolaboch nahodíš a ostatné už je v ich rukách... 😉

najjulinka
autor
28. nov 2009

mary ak vezmu tvoj podpis za smerodatný, tak je to ich problem...... moja mama ešte do zatvorky za podpis dala "prof. rodič" a tým už bola úúúplne mimo, lebo nič nezatajila, nič nefalšovala.... 😝

najjulinka
autor
28. nov 2009

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne... - tak viem z kade je tých 600€ eli 😨 😨 😨 😨

eli77
28. nov 2009

ty kokso tak to je sila...ze vraj na jedno dieta 600eu 😨 r...No juli sak ty si uz milionarka 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. nov 2009

+ plat + neviem čo všetko.. .eše aj oblečko z domova... a tých 600 už len na plienky a kozmetiku asi... ja deti kupem v šampone.. .normalne napustim vanu šamponom.... plienku im menim každe 2 minuty a aj to davam vyrabať každu plienku presne na zadoček našich deti... lebo neviem ani kde by som 600 € vyučtovala...... 😝
no ale ešte ma zaraža, že ak to dostane decko, tak zavidia nam a nie deťom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nina87
28. nov 2009

Dobré ránko 🙂
tak Mexx ma potešila svojou spravou,ze ma dobre skusenosti s DeD-mi v okoli BA 🙂 ďakujem 😵
po tých vašich skúsenostiach som bola skeptická,akí vedia byt ľudia v DeD-och nepríjemní a pritom ide hlavne o dobro detí!!! 😠

zicon
28. nov 2009

V noci sme mali 39 dali sme to dole na 37,5 a troska grckal

zicon
28. nov 2009

Najjulinka kupte si Dodge Ram 6l a so spotrebou 25 l nebudes mat problem uctovat

najjulinka
autor
28. nov 2009

zicon mysliš, že detom by som mohla auto vyučtovať??? a hlavne na ulu vždy ku koncu roka to dostať to učtovnictvo

nina87
28. nov 2009

Juli,akurat S mojimi babami pozerame Modre z neba s vami a strasne dobre sa na vas pozera,tolko deticiek 😵

zicon
28. nov 2009

Co je to ulu

nina87
28. nov 2009

asi NULU myslela julka

cairka
28. nov 2009

ahojte.
eli, u nás nikto nemal problém s tým, že som pestún a malá má iné priezvisko...len mňa zásadne premenúvajú po nej, takže už reagujem na oboje 😝 takže ten prístup u vás je dosť divný...hlavne aby už bola chanelka rýchlo doma

mexx
28. nov 2009

Vcera som bola tak vystavena, ze som vas ledva precitala. Asi starnem alebo co. 😀

Tak vcera mudra rozhodla, ze ATB netreba, staci pokracovat so sirupom, a keby nahodou horsie, mame prist znova. Ale inac OK. 🙂 Aktualne miery hlasia 7 350 g a 70 cm, takze za tych cca 7 mesiacov u nas pribral 2,42 kg a narastol 13,5 cm. No, priberat by mohol aj trosku lepsie, hlavne na to, kolko toho zje, ale asi to vsetko hned spali tou svojou akcnostou... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre