• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
Chvalabohu zda sa ze choroba ustupuje.
28. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano magi, respektujem to uplne. akurat si tu vetu od tej mojej kamaratky zapamatam navzdy, bolo to velmi sympaticke. a to mi povedala pred viac ako 8mimi rokmi :sweat_smile: .
28. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, ešte nekrič hop... :rolling_eyes:
priebeh týchto chorôb je taký, že p vysokých horúčkach sa na dva dni dieťaťu zdanlivo polepší stav a potom teprva začnú obrovské kašle, hlienenie a akoby návrat choroby, ale už bez vysokej horúčky (príp. so zvýšenou tt) :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak aby si prípadne myslel aj na to,m že to ešte nemusí byť reálny ústup... :unamused:
28. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas doteraz bez komplikacii. Inac dobru noc kukam Bonda
28. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kukam bonda, ale aj tu stiham a aj s muzom debatit :grinning:
28. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi pekné to máš veľmi. :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... :slight_smile: krásny večer prajem... Magi, krásne to máte... :wink:
Juli, budúci víkend by sme chceli prísť za dvojkami... a potom v utorok je ten súd... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik, pripravu sme robili v Navrate v BA, bolo to fajn, mili ludia, prebehlo to rýchlo a dozvedeli sme sa kopec dobrých vecí
28. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super to mas magi
28. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
ste zlatí, že chválite... :sweat_smile:
aspoň sa môžem tešiť s vami... :sweat_smile: :slight_smile:

mati, už sa vám to blíži... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a bola si v tej nemocke?
28. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,aj my sme dali dvojkam pri krste este druhe mena :slight_smile: ,ale oslovujeme ich pôvodnymi..
ika vitaj :dizzy_face:
28. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si z BA ika? my ano.
martina uz to budeeeeee, ale sa to krati :wink: !
28. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, v nemocke som bola minulý víkend,,, :wink: Veľmi sa teším, že sa nám to už kráti,,, ešte som v práci budúci týždeň a už budem žiť a existovať len pre moje deti a rodinku.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z TT :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík, konečne,,, strašne sa tešíme...!!!! a kedy dáme stretko?? :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme bud. tyzden, niekedy dobeda, obed :wink: napr. utorok? napis mi do IP, dohodneme :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, viem, že minulý týždeň, ale keď som sa ťa na to opýtala min. týždeň, tak si mi neodpovedala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
a ešte som sa ťa vtedy pýtala, že ako si dopadla? menili ti lieky,či čo?
28. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi,, ale ja som ti odpísala... ale asi si si to nevšimla.. :slight_smile: ale nevadí... :slight_smile: v nemocke bolo v pohode,,, zvyšovali mi lieky o pol tabletky navyše, a primár to odôvodnil tak, že aby som vládala behať za malými... :grinning:
28. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, ahá vtedy si aj spomínala, že ti dal nejaké sladkosti a že nabudúce dá viac aj pre deti... :sweat_smile: :wink:
zabudla som...ale o liekoch si vtedy nehovorila, preto si to nepamätám :sweat_smile: :wink: :grinning:
28. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne magi, vidíš spomenula si si.. :slight_smile: No momentálne som na liečbe milionovým liekom... ráno jedna tabletka, večer jedna.. :slight_smile: každý mesiac musím nosiť potvrdenie o tom, že nie som tehotná... takže to je tak celá moja liečba.. :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chodíš pokaždé ku gynekologovi pre to potvrdenie? :confused:
28. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi musím,,, ale mám to tu kúsok,, a gyndoš je pohoďák, už sa ma len spýta, či som, alebo nie, či som dostala a napíše papier.. :rolling_eyes:
28. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fú, no ešteže tak..., lebo p každé vyšetrenie by nebolo nič moc...ja som rada, keď to prežijem raz za rok (dva-tri :zipper_mouth: )... počuj a keď ti dávajú tie milionove lieky, aký je ich (milionový) účinok? a ako to vnímaš ty (cítiš nejaké zmeny, či ani nie)? a ako sa volajú (tie lieky)? :confused: :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, áno cítim zmeny,, oveľa menej potrebujem oddychovať, viac vládzem a tak podobne,, aj testy v nemocke ukázali, že je to lepšie... a top som brala len pol a pol tabletky a teraz to zvýšili na jednu a jednu... :slight_smile:
no vyliečiť ma to nevylieči, ale má to ovplyvniť kvalitu života.,.. a hlavne aby som vládala utekať za deťúrencami a nebola hneď fialová a podobne.. :slight_smile: a liek sa volá tracleer.. (skoro som zabudla) :grinning:
28. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik s Kikom som mala ten pocit, že presne Kristian zrovna nie je to meno čo by sa mi páčilo.. .a Kiko už vooobec nie.... a pritom teraz ked sa povie Kiko, tak je to niečo "wau" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to naš zlatušik ... aj ked je váš :grinning: martina pridite :wink:
28. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj mati deti Ti dajú toľko energie že na ochorenie ani nebudeš stíhať myslieť a lieky budeš brať ako vitamínky :wink:
28. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magi a tu ste nešli kolmo k oknam :grinning: :grinning: :grinning: ale rovnobežne s doskami na strope :grinning:
28. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,juli, áno! to už spom sa presadila ja... :sweat_smile: a celý čas som na Teba myslela :sweat_smile: :grinning: a aj ked manželík robil ten "prechod" do šatníka... :grinning:
ale tatik s touto "lineutúrou" súhlasil najmä kvôli tomu, že to opitcky rozširuje inak užšiu a dlhú izbu. :wink:
28. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a, mati, tak to je úúúúplne najsuper, že to teda aj cítiš, to budeš teraz potrebovať pir dvojkách ako soľ! :sweat_smile: :dizzy_face: , najmä,keď sa ti rozbehnú každé inam... :grinning: :sweat_smile:

a mám krásne číselko (len tak tak som si ho všimla :sunglasses: ), tak nech svieti aspoň dozajtra... :grinning:
28. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok