Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
29. nov 2009

"nie len ne ich"=nie len NA ich 😅
valsten=vlastne 😅

a polievka je hotová 😀

marketka1
29. nov 2009

ahojte aj sa pripájam k peknej prvej adventnej nedeli.

maznacik uz nech si doma a zdravá 🙂 taktiež držím palce chanelke aby nebola pravda stými zadkami a aby sa rýchlo prestala hnevať na maminku že ju tam musela nechať.eli daj vedieť aká je reakcia keď Ťa zbadá.

my sme varili včera polievočku mäsko aj zemiačky teraz už len cestovinky do polievočky a zákusok máme od včera Kubovú tortu.

celé doobedie hľadáme na internete s MM rod.domček. 😝

lenkove
29. nov 2009

a ja tiez peciem a varim... 😉 polievka zeleninova s haluskami a zemiaky+masko+zelenina sa spolu pecie. este som na plech aj papier na pecenie dala, aby som nahodou nemusela drhnut plech 😀 do kostola idem vecer a mm siel teraz 😨

lenkove
29. nov 2009

Marketka,
potom daj vediet kde hladate, mozes v IP? 😕

najjulinka
autor
29. nov 2009

Ahojte.. Tak mame problem.. .Lucka už nie len teoreticky vie vyliezť z postieľky... Našli sme ju visiacu medzi Mirkinou a jej postielkou... Nohy mala prehodené cez Mirkinu postielku, rukami sa držala svojej, hlavu nejak dole vykrutenu... nechápem ako takto zrovna sa jej to podarilo....... proste tak ako bola to bol čisto akrobatický kúsok......... a Karo sa jej pýta, že ako takto tam mohla byť, že ako sa tam dostala a ona odpovedala "Čudne" ... a to fakt... nepochopím ako mala nohy už v podstate v Mirkinej posteli.... no stačilo mi, jak som ju tam videla........ 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ale je celá.... 😵

najjulinka
autor
29. nov 2009

No práve Lucinka povedala Karolovi "Chudák mami" .. .to teda vystihla... jak ju toto napadlo??? ale šikovná je... som tušila, že nebude spať, lebo mame roboty vyše hlavy, ale že až takto aktívny bude sme netušili....

mixka
29. nov 2009

ahojte 🙂

juli, taketo kusky robili nase krpate od roka a pol, tak sa uz aspon nebudes divit, ze sme zrusili postielky 😀

adrianamickova
29. nov 2009

mixka,tak podobne aj moje salta skákali,tiež už bola potom postielka zbytočná 😨
a prajeme vám pohodovú sviatočnú nedeľu 🙂 🙂
už sme po obede,ide sa hajať 😔

najjulinka
autor
29. nov 2009

mixka tak sme sa rozhodli, že kupujeme poschodovú postel čo sa da rozložiť na 2 obyčajné... a poskladame vlastne tu hornu čo ma aj zabranu okolo seba a tú jej dáme dole... 😉

janivonbenji
29. nov 2009

lenkove,
riešim dokola stále nejaké veci, ktoré sú vpodstate nepodstatné ( keď porovnám k veľkosti a nekonečnosti vesmíru 😉 ) a začína sa mi to vymykať z rúk...ale pozerám ďaleko pred seba, že budú vianoce, ktoré ja zbožňujem, a sú pre mňa posvätné a viem, že dovtedy bude všetko vyriešené... 😎

... a čo sa týka roboty, tak s tým som sa už prestala trápiť, riešim akútne veci, kolegyne ( niektoré ) už nekomentujem a snažím sa tam šíriť pozitívnu atmošku v domnení, že sa zas niečo pozitívne ku mne vráti...

...no a kubko už chodí do škôlky, takže je vpodstate zdravý, aj keď začal znova kašlať, ale nasadili sme liečbu, ktorú mi poradila jedna konikárka ( dík dio 😉 ), tak čakám na výsledok ako zaberie....

mixka
29. nov 2009

no ja nechcem poschodovu postel, lebo to by boli vecne hadky, kto bude spat hore... na to sa mozem kak 😀

cairka
29. nov 2009

mixka, to máš jedno, nebudú sa hádať o posteľ, nájdu si 100 iných dôvodov 😀 😀 😀

mixka
29. nov 2009

hej cairka, nech sa hadaju o sto veci, ale ta sto prva moze byt vynechana 😀 a okrem toho v dome mozu mat kazda svoju izbu az budu chciet, tak naco poschodku 😅

cairka
29. nov 2009

tak to už je normálnejší dôvod, ale ako dôvod, prečo nie, že sa nebudú hádať... 😝

my sme poschodovú posteľ mali a aj tak sme sa väčšinou hádali kvôli "dôležitejším" veciam 😅 😀

mixka
29. nov 2009

lenze ste asi nechceli mat vsetci traja v ruke jednu vec naraz, lebo toto je u nas na dennom poriadku 🙄

najjulinka
autor
29. nov 2009

mixka u nas hadky nebudu, resp. možu byť, ale Lucka bude hore časom, lebo je najstaršia 😀 ale to až ked na to vyrastie 😀 😀 😀 😀
akože či sa budu hadať krto hore a dole alebo kto napravo a naľavo alebo kto pri okne a kto pri dverach, tak je to fuk 😝

cairka
29. nov 2009

mixka, traja nie, len dve 😀 súrodenecká rivalita bola u nás zo segrou dosť 😅 ale ono to tak je asi väčšinou, až na pár výnimiek...

marketka1
29. nov 2009

my sme v septembri kúpili poschodovú posteľ do bytu je to ideálne riešenie ale dá sa rozložiť na dve postele to už sme dopredu rátali že keď sa presťahujeme do domu.

ale hádky boli sú aj budú s tým nič neurobíme 😉

eli77
29. nov 2009

takze Chanelku nepustili 😢 vraj zajtra MOZNO 😖 nevidim to ruzovo...
Janulka nestras bo ja tam spravim taky cirkus ked mi smalou daco porobili...som kludna povaha, ale ked ide o moje deti tak idem cez mrtvoli...
co sa tyka posteli...nasi chalani maju tiez poschodovu,ktora sa da ale rozobrat na dve samostatne. Zo zaciatku sa hadali, ze kto bude spat hore...potom hore nechcel ani jeden a teraz uz druhy rok je to ustalene Marek je hore a Tibi dole...ale ked uz budeme v dome tak ju chceme rozobrat, tam uz bude dost priestoru...
Maznacik chybas nam...takze sup sup sa vyliecit 😵

magimary
29. nov 2009

no, teda... ☹ , tak ďalší deň?!...
no, eli, radšej si nerob plané nádeje, že malá bude v tip-top stave po príchode z nemocky... 😔 o to skôr, že je tam sama, janula má pravdu... mne sa tiež pokaždé vrátili detičky z nemocky s krvavou riťkou... 😢 , možno je to aj tým, že deti tam zväčša užívajú ATb a tie menia črevnú flóru, premnožia sa kvasinky a tie potom robia v plienke -na riťulke- šarapatu... ☹ , ale nie je to-samozrejme-len tým... 😔
detičky sú tam ponechabé samé na seba, ako väzni v klietke... a najmä, ak ich je tam v tomto chorobnom období veľa

chlapci odišli k bratovi na oslavu...mám frei... 😅 😀

dioliana1
29. nov 2009

cawte pekný zbytok nedele prajem...

cairka
29. nov 2009

vaneske sa po nemocnici príšerne zhoršil ekzém a ako na potvoru naša kožná neordinuje od stredy... ale už som jej aj fenistil nasadila a furt sa jej tvoria nové miesta 🤐 je ekzémová od hlavy po päty doslovne, nervózna, lebo ju to svrbí, ešte nervóznejšia, lebo to rozškrabané ju štípe...myslíte, že z toho môže mať aj tú zvýšenú teplotu? ešteže zajtra už snád bude ordinovať kožná a snád nás vezme aj bez objednania 😖 lebo už sme skúšali aj sestrinu masť a nič...včera sa kúpala vo vločkách a tiež žiadna zmena...a kortikoidmi ju nemôžem ponatierať celú ☹

mata2
29. nov 2009

ahojte,navstevy uz odysli 😎 ,milko zas dostal kopec hraciek,ale najviac sa mu pacila priesvitna krabica z auticka 😀 .
o starostlivosti v nemocnici v PE radsej pomlcim 🤐 ..ked som tam bola s tomaskom asi pred 2r,tak na dojcenskom mali len jedno dieta /detske a dojcenske je spojene/,ciganika 1,5r,bol tam bez mamy s hnackou,tak som ho vzala pod kridielko,lebo oni by ho nechali cele dni sediet v postielke 😝 ,ked sa dokakal zaniesla som ho k sestricke nech ho prebali,a prebalila ho takym stylom,ze ho utrela iba vrchnou castou tej pokakanej plienky,neocistila ho ani obruskami ani latkovou plienkou namocenou vo vode,na ritke mal este zbytky stolice ked mu capila cistu plienku a podala mi ho.... 😲
si viete predstavit aku mal vyzratu ritku po takomto prebalovani...samozrejme decko bolo umrncane,asi ho ta ritka stipala,a ten vreskot a nadavky co nanho sestricky pustali by ste pocut nechceli 😔 ..

macka s milkom ked sa vratili z nemocky,tak sa x mesiacov bali kupania.... 😠

zicon
29. nov 2009

My mame potvrdenu anginu a Atb, a co je vlastne Channelke?

zicon
29. nov 2009

Nemas nieko kto ide z Ba do MT poslal by som ti poslal jeden krem. Zavolaj my v Ip mas moje cislo

janula_nz
29. nov 2009

eli nechcem ta plasit ale priprav sa. a opytaj sa bubi, co porobili s tymi jej dvoma detmi....to som bola svedkom , chceli sme ich udat lebo to nebolo normalne. ale kvoli ostatnym detom sme boli ticho lebo skoro kazde dieta nam tam skonci na detskom 😒 smutne ale je to tak. a to sa netyka len vystipanych ritiek ale celkovo co sa tam deje. radsej ta nebudem strasit lebo fakt ..... 🤐

lenkove
29. nov 2009

😢 😢

lenkove
29. nov 2009

inak, nasla som noveho blogera na sme, adoptivny ocko 😉
jeden z blogov:
http://danihel.blog.sme.sk/c/30380/Usmev-ako-da...

lenkove
29. nov 2009

okopirovala som zly clanok 😕 😕 chcela som tento http://danihel.blog.sme.sk/c/211498/Fakt-som-pl...

yukki
29. nov 2009

Ten článok Lenkove....fantastické!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre