Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
8. jún 2009

Zatial píšem, čo zajtra v domove vybaviť... Aby som tam nechodila jak tatar na 100x...
Inak nám dakto zlomil zrkadlo na aute 😠 Vcera bolo ešte OK a dnes je tam len tak akože 😠 😠 😠

mata2
8. jún 2009

to bolo ine divadlo.... 😀 😀 😀 jedna ruka na tyci,druha na kormane,a idem natiahnuta cez obe deti 🙄 🙄 🙄 .a ak nedajboze zastavim tak mi este dvojhlasne zrevali do ucha eteeeee/este/ 😝

laculik
8. jún 2009

preventivka kazde dva roky juli. ale ved potvrdko ti da na pockanie...nie?

magimary
8. jún 2009

mati, ty to píšeš ako komediálny seriál na pokračovanie... 😀

juli, a nám rozbil kamienok letiaci z kamiónu predné okno na aute (min.týždeň)...taký kúsok, ale vraj sa to msuí aj tak opraviť... 😠 (to cestou po tej hroznej Babe... 😠 )

najjulinka
autor
8. jún 2009

no snad mi da na pockanie.. .ta lekarka ma v živote nevidela...... a naraz od nej chcem papier, že som schopna.. .ale však kartu má, tak snad z toho čosi vyčíta.......

lienocka235
8. jún 2009

no nam nechcela dat potvrdenie na pockanie.. normalne nas musela vysetrit.. tiez nas videla prvy krat.. lebo nasa povodna doktorka zomrela.. a tato prebrala jej pacientov.. a v ramci preventivky.. robia aj odbery a tak..

a najlepsie ze pisala celu spravu.. o nasom zdravotnom stave.. a potom jej netlacila tlaciaren.. tak nam to nakoniec napisala na papierik ze sposobila sposobily.. zaplatili sme 20 EUr a isli sme 😀 takze teraz si v lete preventivne vybavim tu preventivku.. lebo nejake odbery ze este treba.. nech nam to da potom v pohode

mata2
8. jún 2009

ja mam predne sklo na aute puknute uz rok 😝

najjulinka
autor
8. jún 2009

no tak som išla pred rokom a pol za našou.. krv mi brať nemohla... mala som prvý den menštruácie a to by zo mna moc ubudlo... tak sme sa dohodli, že mi dá papier... a došla som na krv už s Luckou... potom som bola pýtať k pestunstvu.. .a rovno som vzala tú kartu od tej detskej k dospeláckej... no a od dospelackej teraz pojdem pýtať papier...... a.... a neubehli 2 roky od poslednej preventivky, takže v podstate mi preventivku robiť nemože...

macocha
8. jún 2009

Ahojte.

Moja lekarka bola skvela. Sice som paralelne vybavovala aj potvrdenie do prace, takze mi robila vselijake testy, ale aj na rontgen ma poslala s listkom tak, aby som neplatila, hoci by som mala... ani za potvrdenie peniaze nepytala... a potom jak sa tesila malej, ked ju uvidela 🙂

lienocka235
8. jún 2009

macocha.. pozerala som tvoje fotky.. mala je krasavica.. a odkial mate taku super postielku..?

macocha
8. jún 2009

Ďakujem jej menom 😵
Postieľku mi darovala moja šéfka. Sa mi ponúkla, že jej manžel mi dovezie jednu takú cez inzerát, ale kým si našiel čas, postieľku predali. A jej manžel nato že veď oni majú jednu takú, čo im iba prachom zapadá. Tak doviezli. Akurát matrac som kúpila nový.

najjulinka
autor
8. jún 2009

dobru noc... ja rano nevstanem..... 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

adrianamickova
8. jún 2009

macocha...konečne vás vidno,ste kočky 😵

wolfskinka
9. jún 2009

dobre ranko ....

tak som dnes opat prva ... ako sme sa vyspinkali ?

lienocka235
9. jún 2009

ahojte...
ja som ala zle sny.. takze moc nie.. dobre..

robila som vcera trochu toho dzemu.. ale dost mi zjedli take pomixovane s cukrom... /N + muž/
nic sa mi dneska nechce robit... len obzeram autosedacky...

najjulinka
autor
9. jún 2009

baby dosli sme domov z domova, od našich, z nakupu velkeho rodinného.. .hned si upravim pas.... tehulkujeme s dvojčatami.... tešíííííííííííííííííím..... 😵

smejka
9. jún 2009

jeej juli blahozelam 😵 ....tak si sa dockala dvojek 😵

najjulinka
autor
9. jún 2009

noooo... teším... už by som išla nakupovať 😅 😅 😅

lienocka235
9. jún 2009

smejka a vy ako.. postupujete?

Juli tak to bude kratke tehulkovanie..ale vytuzene 😵

najjulinka
autor
9. jún 2009

My len krátko tehulkujeme... a len vytúženo 😉 😀 😀 😀 My máme urychlovače na tehulkovanie...

smejka
9. jún 2009

lienocka my tiez tehulkujeme.....teda dufam ze aj porodime 😉
juli kupovaci osial i mna chyta 🙂

magimary
9. jún 2009

aj ja mám nakupovaciu mániu na zariaďovanie do bábätkovskej izbičky... 😅 😵
hlavne teraz, keď už mám potvrdené, že korunky na deti sa môžu prenášať aj do ďalšieho mesiaca...
a asi som fakt tiež chorá, lebo ešte len Nikuško odišiel a mne už chýba (a myslím) na ďalšie (nové) mimi... 😅
a (v dobrom) závidím julinke... 😉 😅 😵
aj smejke, aj všetkým "tehuľkám"... 😵

dnes sme boli na hepatánej poradni a stretli sme tam s jedným človekom (v čakárni, kde prijímajú podozrivých z chrípky z celého SK), ktorý pricestoval z USA s podozrením na prasaciu chrípku... 🙄 😝 😲
tomu potom dali aspoň rúšku, ale tomu ďaLšIEMU, čO PRIšiel po ňom, nedali, lebo nemal kto... 🙄
to je to poseldné, čo by som chcela... 😖

cairka
9. jún 2009

ahojte. tu je teda tehuliek 😀 tak držím palce k rýchlemu a bezbolestnému pôrodu 😉

ináč, slečna dvojička má krásne meno 😵

cairka
9. jún 2009

magi, no teda... 😖 snád sú zdraví....a tým pádom aj vy

najjulinka
autor
9. jún 2009

No je to pekná kombinácia mien.... To ano...

cairka
9. jún 2009

matúško má nové fotky, nezožral ho ten had? 😀 😀 😀

smejka
9. jún 2009

cairka 😀 .....no doteraz nezozral.....ale co nebolo moze byt 😝 ...lebo po chorobe vyzera ako spagetka 😝

lienocka235
9. jún 2009

smejka tak ti prajem uspesne tehulkovanie.... 🙂 hadam aj na mna raz dojde 😉

mary..no to je sila.. ze ich ani neoddelili.. a tie rusky no comment...
add zariadovanie a kupovanie pre deti to je aj moja mania...

add meno.. mne sa to dvojkove dievcenske meno brutalne paci.. take som chcela pre dceru lebo by bola M.M. a proste je to moje oblubene meno.. uz davno ja som sa tak mala volat.. ale potom mi dali len ten koniec toho mena...

cairka ako sa ma veve.. uz ste ok...

janivonbenji
9. jún 2009

macocha,
malá je naozaj krásna !!! a na tých krstinách...no kočenda....
my sme mali takú postieľku na dovolenke v tunisku, keď sme boli a malý bol z nej strašne vatešený, lebo z nej vedel vyliesť ( doma sme mali totiž klasickú, vysokú a nedala sa vybrať žiadna bočná tyčka 😀 )

julinka,
gratulujem k dvojčatkám !!! a nech ste zdraví a šťastní ...a už sa teším, ako budeš dávať info, že ako to u vás bude prebiehať a že čo nové a dobré a praktické, kde majú...niekedy mi je ľúto, že ja už mám "veľkého" a nemôžem zúžitkovať tvoje tipy, by som toľko času ušetrila, čo by som nemusela byť na MMB....
a ešte majú veeľmi pekné mená !!! mi pripomenuli moje krásne študentské roky...ach, jaj...

smejka,
ahoj...neboj, snáď už čoskoro budú "pôrodné bolesti ".... 😉

pimpa
9. jún 2009

magi, ako vidim, pas sa ti pomaly meni a uz ocakavas nove deticky? Esteze mas babo a tvojich sarvancov.
Vcera patka ockovali a mal z toho potom vecer teplotu, dve davky, do kazdeho stehienka jednu ihlu, brrrr. Ale bol statocny a hned vedel, kto je mama, ked sa mohol potom tulit. Poobede sa prestal usmievat, potom aj kopkat a uz som vedela, ze nieco nie je ok. Odmeram tsplotu a 38,5. Zabrali obklady a vecer aj Panadol sirup.
Prave odo mna odisli socialne tety, boli nas skontrolovat, lebo v pondelok nas caka predosvojitelsky sud 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre