• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

25. septembra 2017 
nase baby chrnia jak zabite, ale to asi preto, ze tak leje :grinning:
1. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
princ uz zaspal :rolling_eyes: .ale o 14 ho zbuntosim :sweat_smile: ,lebo vecer by zas zaspal neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme po obede :sweat_smile:
nechala som sa inšpirovať tebou, zicon, a namiesto plánovaného obedu som urobila hranolky :grinning:
pochutili sme si... :grinning:
1. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi :grinning: :grinning: :grinning:

ja som tiez dnes nevarila, kedze sme sa boli tulat s krpkami v tescu, aby sa doma neotravovali :grinning: tak sme to zachranovali polotovarmi :sweat_smile:
1. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prší... :confounded: , celučký deň :rolling_eyes: :angry:
čo je to traviana, mati?
ja tieto hry (ani na FB) nepoznám a nechápem im,ja nie som na také veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som chcela ísť vybavovať do mesta a počasie je úplne otras a ešte aj mamina ochorela, takže by nemal,kto byť s deckami, takže zase nič... :confounded: , zajtra domov, takže zase nič a to potrebujem veľký Ariel ako soľ-nemá ani zrnko prachu na pranie a práčka už pripravená na pranie, a aj na pošte potrebujem niečo zaslať jednej babulu z MMB... ozaj, netušíte niekto, kde by mohol byť teraz veľký (6kg) Ariel v akcii? :confused:
1. dec 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam vooobec prehlad o pracich praskoch na slovensku :confused:
1. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže moc ani ja, lebo kúpim veľké balenie a to mi potom vydrží dlho, takže ceny nesledujem...ale viem, že keď je (napr.) Ariel v akcii, tak vyjde aj o 200-ky menej...
a ja zase nechcem kupovať 700-korunový, keď viem, že býva aj za 500korún...len teraz ho potrebujem akútne, tak sondujem, či niekto nevie... (lebo na IT to neviem nájsť)...
ty chodíš, mixka, Rakúska na Ariel,. však? a koľko ťa tam vyjde?
ja sa tam nemám, ako dostať... :unamused:
1. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary ja som kupovala v bipe ten troj litorvy za necelych osem eur pozri stranku bipy.. minulz mesiac aj ariel aj persil tolko to je ako ten sest kilovy ja kupujem gel
1. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik-obe sme isli sem :grinning:
1. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, ja kupujem v bipe na kartu persil sensitiv za 7€
1. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je gel tekuty, nie prasok. kamoska mi ho doporucila, lebo jej syn ma atop ekzem, u nas ho ma laura a odkedy periem v tomto nema nic. ale my sme zacali aj kupat v oilatume, tak asi obe veci pomohli
1. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ja uz koncim.. musela som skype vypnut bo muz ma nahana nech za tzm nesedim.... :grinning: inak uz to ma potvrdene aj on ze to mal.. a aj mala... mali bz sme sa premenovat na prasacikovcov :grinning: :grinning: :grinning: ale uz fakt koncim.. bo ma tu vystopuje...

im dvom uz nic neni :wink:
1. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary-my kupujeme tiez ten troj litrovy za + - 8euro v metre rakuskom,vydrzi dlho a pekne vonia :slight_smile:
1. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik nieeee,to nie je pekne meno :unamused: volajte sa tak ako do teraz
1. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi www.travian.sk
kd sa zaregistrujes,dostanes vlastnu dedinku a mozes ju budovat,obchodovat alebo bojovat s inymi hracmi....
1. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcela by som sa spytat...malu chceme dat pokrstit...mozeme uz aj teraz ked ju mame len na predbezko?
1. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna asi mozte,ja som davala deti krstit az po sude a p. farar chcel vidiet iba rozhod.sudu,inak problem nebol..
1. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkať, počkať,a čo je tá "bipa" a asi je to v rakúsku, nie?
ja nemôžem isť do rakúska, ja potrebujem slovenské akcie... :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
maTI, TAk to fakt nie je pre mňa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
eli, ja som krstila ešte ako profi, a nebol žiaden problém...
ale viem, že naši predposlední pestúni (čo brali Malého! ho) dávajú krstiť až teraz po 9mesačnom predovojiteľskom období, po súde...,ktroý majú teraz v týchto dňoch...
a hovorila, že kvôli zmenám mena, či čo..., že keby ho krstili hneď (ešte s menom Janko, tak by to potom museli zase prepisovať s novým menom), tak počkali až doteraz...
no, čo ja viem (aspoň u nás) s menami nie je problém, dáš si aké chceš,ale oni nechceli mať asi ani v matrike zmienku a pôvodnom mene,ktroé bolo uvedené v prvom rodnom liste... tak asi preto čakali doteraz...
1. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie pestúni, ale AR... :wink:
1. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli mozte ak sa dohodnete s fararom ze donesiete dodatocne rozhodnitie sudu,aj my sme oboch dali tak pokrstit.... :wink:
1. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivka! :sweat_smile: :dizzy_face:
1. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, bipa je v rakusku nieco ako u nas dm drogeria
1. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari
teraz je ariel v lidli (v de) za 7,77 akcia.. ja neviem, je to dobra cena?
1. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari - Mary :grinning:
1. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, no bip&a je pre mňa úplne out... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale zase som o niečo múdrejšia... :grinning:
leni, tak mi kúp... :wink: :sweat_smile:
raz mi ho prinesieš... :grinning: :grinning: :grinning:
a cena? záleží od množstva... (to ale vyzerá byť skôr cena za nejaké menšie-3kilové balenie..., lebo 6kilový stojí oooooooveľa viac... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary ma 4 kg prasok, prave som pozerala.. no, presne nad tou kupou pre teba dumam aj ja :grinning: ked je to vyhodne :confused:
1. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary ariel 6kg je od zajtra v Tescu v akcii za 10,99.
1. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akcia je aj na 4,5l gel Ariel, tiež za 10,99 od zajtra v Tescu :wink:
1. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by stačil aj 4kilový :sweat_smile: , kedže nie je žiaden iný...
snáď nebeská pošta zabezpečí transport :grinning:
1. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supééééééééééééér, ako pre mňa!!!
dík! ja som letákovo negramotná, lebo nám žiadne nechodia (okrem takých nezáživných elektro a tak)...a tom to nuž aj reklamovala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kúpim aj gel, aj prach...super...
1. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok