• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
tak ich trošku posúr! napíš/zavolaj,že babulka už budeš mať za pár dní doma a nemáš ich v čom voziť, príp. im (pri-) spomeň, aké majú u Teba "resty" :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem teda, akí sú spoľahliví,ale juli u nich nakupovala podľa dobrých referencií, tak možno ona povie, koľko jej trvalo, kým jej dorazil tovar (ja už si to nepamätám :wink: )...
1. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, keď ja už všade všetkých súrim a výsledný efekt to nemá žiadny... banky, realitku,,, no fuj.. :angry:
1. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru dievcata nech je osmeho... my mame pravoplatnost.. a koncim def. s pracou a uz len dovolenkujem... dovtedy som aj tak asi PN proste uz je toho na mna dost...

mati ja ta obdivujem aku mas s nimi trpezlivost za ten kocik.. ja by som :angry:

inak asi budeme v takom pribehu o nahradke... v jednom casopise.. to co sme uz davnejsie slubili.. :grinning:
1. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, maznáčik...už toho bola na Teba veľa, preto ťa to takto skolilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
a presne som vedela, že ešte niečo je ôsmeho (vaša právoplatnosť) a rozmýšľala som, že čo (preto som si overovala, či to ten "náš" súd a to nie, to ten váš... :sweat_smile: )
mazni, a v akom časopise? :confused: niečo načneš a nedokončíš :angry: :grinning:
1. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, mňa to už nebavý sa z každým hádať,,, a stále niekoho komandovať... :unamused: celkom my to stačí v práci,,, a povedala som si, že keď už prídu deti,,, nikoho nebudem buzerovať... nikoho... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééj, nám práve nabehli peniaze z banky!!! :dizzy_face:
tak teraz som ich ohovárala a oni už poslali...pekne vyzerajú tie sumičky... :sweat_smile:
síce len ako minimálna mzda v sk kedysi, ale aj to poteší... :grinning:

mati, :wink:
1. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no magi super super... :slight_smile: teším sa s tebou.. :slight_smile: Aj mne by mohli nejaké prísť... :unamused:
1. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary v mama a ja by mal byt taky serial ze ale psst buduci tyzden viac.. :wink:
1. dec 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina ty si kupovala na www.prenasedeti.sk ??? som si myslela , že dakde z ČR si objednavala... No ja s prenasedeti mam dobre skusenosti... Aj ekd nemali cosi, tak mi pisali či majuobjednavku poslať na 2x alebo počkám kým ten tovar bude všetok... a dodacie doby boli do takých terminov ako mali na nete napisane...
1. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, manžel už má náhradu za dvojky? či končí s profi?
1. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač cawte
:wink:
1. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dioliana nekonči s profi.. no pravdepodobná nahrada je, ale to je ešte daleko.. dovtedy to može byť inak...
1. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznáčik, tak to v prvom "čísle" toho seriálu sme boli zase my... naša rodinka :sweat_smile: :wink:
1. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEEJ SUPER.. pardon capslock.. pisem s i s malou cez skype..
a mary popis mi do ip viac co ako.. nech sa pripravim :wink:
1. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Boli nam namontovať nové merače na radiator a také nejake že len pred vchod sa postaví ten čo ma odčitavať hodnoty a načíta si celý blok :grinning: :grinning: :grinning: takže žiadne 2x do roka otravovanie koli tomu :wink: :grinning:
1. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to teda tie dva prispevky pod sebou vysli.
1. dec 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teplota ustupuje dieta prudko oziva. Terorizuje psa.
1. dec 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počula som o tom babatečku v správach... :cry: :frowning2: , že to bola asi len 16-ročná stredoškoláčka..., na ktorej vôbec nebolo vidno tehu... hovorili v správach na mark. :frowning2:

maznáčik, nič moc...prišla k nám šefredaktorka (vytypovala si ma podľa relácii o nás v našej regionálnej TV), ešte pred tým mi niekoľkokrát telefonovala, či môže atak, a potom, keď tu už teda bola, tak sme sa vlastne len veľmi pohodovo a príjemne rozprávali a ona to potom (celé a na 99% takmer doslovne) uverejnila v časopise, pozmenila len mená :sweat_smile: :wink: ) :slight_smile: , však mati-aj dvojkám-všetkým... :sweat_smile: :slight_smile:
bola to pohodka... (to,čo nastalo potom, po uverejnení toho článku, u mňa vo vtedajšej robote, radšej pomlčím...to bol vlastne začiatok "mojho" konca tam...z môjho rozhodnutia :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :sunglasses:
1. dec 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v posled. príspevku som myslela matu2 a jej dvojky... :sweat_smile:
teraz si treba dávať pozor, lebo už sú tu dve mati s dvojkami... :sweat_smile: :grinning:
aby sme vedeli, o kom je reč...
1. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, to bolo celkom jasné... veď ja neberiem dvojky od teba... :slight_smile: Aj čo bola Julka v novom čase, tiež tam boli zmenené mená dvojičiek.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak som v práci a šéfko ma tu prehovára, že či to akože vážne myslím s tým odchodom a či nebudem chodiť do práce aspon jeden deň v týždni... :slight_smile: Už mi je to smiešne !! :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nie všetci, matimaxi, sú takí bystrí, ako ty... :sweat_smile: :wink: :grinning:
tak len na upresnenie... :grinning:
1. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi,, ty si prípad... :grinning: :grinning: :grinning: Ja myslím, že tu sú všetci bystrí... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, a mas niekde ten clanok? :confused: Ja by som si to rada precitala, a nikdy som to nevedela najst na nete, ani neviem, ci to tam bolo. Casopis som vtedy prepasla... :unamused:
1. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ak by som to nepísalaja, tak aj ja by som asi uvažovala, že ktorá mata sa myslí...
tak asi som tu jediná nebystrá... :sweat_smile: :grinning:
čo už so mnou? :sweat_smile: :grinning:
1. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi netáraj hlúposti... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx, jasne, že mám (kde to neviem, ale pohľadala by som-za malú finančnú odmenu :grinning: :grinning: :grinning: )...
matimaxi, netáram... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja chcem ten článok prečítať,,, potom mysli aj na mňa magi,,, dobre?? :wink: :wink: :wink:
1. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok