• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
tak napis ako by si prisla, a teda prisposobime tebe kedze dochadzas. a mas to blizsie k magi?, tak tam dojdem po vas... ja nemozem 10teho. inak hocikedy.
1. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi, sakris, ty preco nemas este ten dom dokonceny? By som priviezla decko s muzom k vam, s tvojim tatikom a deckami by som ich nechala, my by sme sli na zatah, a by sme vtierkavo u vas prespali. :sweat_smile: Tot moj brilantny spontanny plan. Akurat ze mozeme hovorit najskor tak o velkonocnom stretku. :grinning:
1. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mňa to napadlo tiež, mexx :grinning: , ale nejak nemôžem uveriť tomu, že by sme za tri dni stihli dokončiť cca 100m2... :grinning:
ale na veľkú noc by to už možno šlo :sweat_smile: (dúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...
1. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz, budete musiet postavit na zahrade stan. :grinning: My si dame na noc trojo ponoziek a aspon dvojo trenirok, a vytrimeme... :sunglasses:
1. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja sa pre dnesok lucim, idem sa ukladat na spanok, lebo ktovie, co za cirkusy nas v noci zas cakaju... Bru noc. :pensive:
1. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru, bru... :slight_smile:
ja ešte nie, ešte sprcha a možno potom :sweat_smile:
ale všeobecne to tu nejako zamĺklo... :confused: :sweat_smile:
1. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja idem spat...nejak som sa zacitala do clankov Natalky Blahovej...a placem...placem...placem...joj musim sa ukludnit...
1. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všetci už išli späť... :slight_smile: ale mne sa nechce ... :wink: eli a ty neplač... máš doma nádhernú Chanelku.... :wink:
1. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary ja som citala toto a mam dost...http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/202630/Co-som-videla.html
1. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ved ja nechcem plakat, ale bohuzial takych sadistickych vystupov som bola aj ja(vlastne boli ...aj s MM) svedkom v dd v NR a je mi z toho zle...
1. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a k tomuto, eli, ti poviem len jedno...
" tamto" osobne poznám a chlapček spomínaný v článku bol istý čas (a stále vlastne je, len už sa s ním nestretávam) mojou srdcovkou... :pensive: :cry:
1. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? Boze to je strasne...je mi normalne zle... :cry: a este je v dd?
1. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naty má týchto reálnych "záznamov" oveľa viac... a všetky volajú do neba...
takže,aj ty si zažila? a už chápeš, prečo sme sa zhrozili,keď si povedaLA, odkiaľ chanie je?...
1. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, mati, máš už tie sedačky v albume? :confused:
musím mrknúť... :wink:
1. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem...a chapem...a je mi zle...a chcem stm nieco urobit...len sa citim taka bezmocna...vie stym spravit nieco obycajny clovek? Citim vsebe taky spravodlivy hnev a potrebu nieco spravit bo mi to roztrhne vnutro...poznas ten pocit?
1. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi nemám ich ešte ani odfotené,,, ale zajtra už určite pofotím a dám do albumu, akosi teraz nič nestíham... :unamused:
1. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka a pockaj ked uz budes mat doma svoje nadherne dvojicky...potom len nebudes stihat :grinning: :dizzy_face:
1. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznám, eli, veľmi dobre... :pensive:
a aj preto som odtiaľ odišla...lebo tam sa v mene šetrenia upierali deťom šance na dôstojný život (nie nadštandarný, iba úplne obyčajný-mať plienku na zadku a nebyť tým piatym dieťaťom, ktorému sa už neujde)...
a nielen preto...
ale... :zipper_mouth:
baby je to fakt hrozné,,, toľké zlo a páchané na tých najnevinejších, ktorí za nič nemožu... Chúďatka detičky... :cry:
mary a ty si bola v tom dd profi? Dobre som to pochopila?
1. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj,všetkysme stihli napísať v rovnakom (peknom) čase :wink:

snažím sa odľahčiť túto ťažkú nočnú tému... :pensive: :slight_smile:

nemôžu a nevedia sa brániť..., na takých sa najlepšie pácha...
1. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli ja som bola včera aj dnes po 12 hodín v práci,,, teraz ešte varím na zajtra a trochu sedím tu pri vás...a hrozne ma bolí hlava... Chlap ráno vstáva o piatej, tak ten tu už spí... takže takto ja nestíham... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka tak to je na figu...
Mary dakujem za odlahcenie... :wink: :pensive:
Idem este trosku citat CHatrc...volajako sa neviem dostat na koniec tej knihy..aj nad nou furt placem...az mi to je divne ze aka som posledny cas citliva...zeby som bola tehu? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlňujem sa za tie spojené slová,ale nejak sa mi kazí medzerník... ( :rolling_eyes: ) a potom mi to spája celé vety do kopy... niekedy si nevšimne a neopravím...
eli, nekomentujem... máš IP
1. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
touž sú, eli popôrodné hormony-kojacie... :wink: :sweat_smile:
idem aj ja už do tej sprchy...
papa! :pensive:
1. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary :grinning: :grinning: :grinning:
Krasne sa vyspinkajte...papa
1. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobrú noc dievčatá a krásne sny prajem... :slight_smile:
eli aj ja som čítala Chatrč, je to skvelá kniha.. :wink:
1. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja budem čítať...
keď mi ju kamoška požičia...zatiaľ ju má požičanú (niekomu inému)..
ale už ozaj pá!
1. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu sa spiiiii, dobre raaaaaaaaaaanko :grinning:
2. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok