Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
2. dec 2009

to tie modely su take perfektné mati 😀

najjulinka
autor
2. dec 2009

Ale čo je horšie, tak sa bliži koniec našho foťaka.. aj dnes nekcel spolupracovať a bežne blesk nekce zapnuť.. ale dnes proste štrajkoval úúúplne 😢 😢 😢 a manžel už ma zaluska na take tisicove fotaky... a ja zatolko foták nekcem.....

najjulinka
autor
2. dec 2009

Tak hotovo.. .Dnes tých fotiek je koooopec... Su v dalsom albume. 😀

dioliana1
2. dec 2009

neviete čo je z yukki dávno som ju tu nevidela...má PC?

najjulinka
autor
2. dec 2009

Inak dnes sa nam skoro Lucka zgulala zo schodov... Neviem ako to s nou robiť... Akože vyjde po schodoch sama, ale nesmie tam začať tancovať... Aj dnes vyšla a v pohode... A potom zhora sa skoro zgúlala... Našťastie už išiel Karol s dvojičkami a aj Lucka nejak pribrzdila a spadla tak na druhý schod len.... Ale už som to videla všelijako... Keby aspon nejak bezpečne.. .ale ona dole hlavou... Ani moc nerevala, lebo hned sme ju po riti vyprášili... Lebo to je čisto o tom že nedava pozor a poskakauje.. A človek jej milinkrat povie, že davaj pozor, drž sa, neposkakuj... No a aj tak...

yukki
2. dec 2009

Tu som. Mám. Čítam, sledujem.
Práve teraz by mal prebiehať nejaký súd ohľadom M.-Dio, to je dievčatko s ktorým sme mali rozbehnuté interakcie ale ozvala sa biomamka, že sa o ňu chce starať. Interakcie tým pádom stopnuté....až kým sa situácia nevyjasní. (mesiac? rok? tri roky?)....

brulka
2. dec 2009

ahoj te baby! tak ja v poslednej dobe vobec nestiham chodit na kona. ale docitala som sa ze maznacik je zase na prijme! 😀 😀 😀
vitaj maznaaaacik!!! super ze ti je uz lepsie, len radsej posluchaj lekarov nie ze ta domov pustia a sa ti prihorsi 😒
aj o chanelke som citala 🙂 to je taka sikulka 😲 len ziram ake robi pokroky !!! uzasna baba - aj ja taku chcem!!!! to by bol moj sen taketo dievcatko 😉 eli v dobrom zavidim 🙂
inak na trhy aj ja by som sla ale ja to mam momentalne beznadejne s casom az do buducej stredy som uplne vytazena rbota, mamin, robota mamina - segry su chore tak ja sa musim o nu starat. tak lietam medzi pracou a nou. ale ak by sa slo az buduci tyzden tak magi veziem ja - lebo ved ja ju mam po trase - tak laculik to by si nemusela z ba chodit to by som sa ja uz postarala. a straaaaasne rada vas uvidim 😀 😀 😀
inak baby ja uz predcasne tiez hniezdim 😉 dostala som od kamosky kufor plny oblecenia, vanicku a volajake hracky - tak mam zapratanu buducu detsku izbu tymto darom 😀 😀 😀 len to tam zatial lezi a este som nestihla pozriet, ale som zvedavaaaaa!!!
mati a ty teda chuda dobre sny mas!!! sa ti nedivim ja by som uz asi z koze vyskocila - uz je to cobydup 😀 😀 😀 uazsne!!!!!

dioliana1
2. dec 2009

ta ty máš smolu...tak dlho si čakala....teraz čo čakáš na ďalšie dieťatko?

najjulinka
autor
2. dec 2009

Tak ja už kávičkujem, amla by som isť z práčky vytiahnúť veci.. .Snad nikoho nezobudim.. .Všetkých 6 kuskov doma spí, len ja tu buntoším... Asi som ich dobre vyvyenčila 😀 😀 😀

najjulinka
autor
2. dec 2009

tak z práčky vybrate, už len vyvešať... a Mareček sa prebudil 😖

yukki
2. dec 2009

no...nie, Dio, čakám, ako to dopadne s M. Ja už som bola na ňu "nastavená"...namotaná, také zlaté deco aj málokedy človek vidí...ja chcem ju. A ak nie, tak potom neviem. Nemám hneď chuť ísť do ďalšieho "vzťahu".

martina_maxian
2. dec 2009

Juli superné fotky... 🙂
idem si aj ja urobiť kávu... 🙂 Brulka pozdravujem, ani ja nič nestíham, ale zajtra mám posledný deň v práci, tak snaď konečne vydýchnem... Ešte aj z tej banky si dávajú načas,,, tak som trochu v strese a potom sa mi snívajú veci, že nám deti nedajú, alebo že ich daju niekomu inému,,, no hrozné...
Yukki, držím ti palce, nech to dopadne len a len dobre pre teba a pre dieťatko... 😉 nebuď smutná..

marketka1
2. dec 2009

Ahojte 🙂 tak my sme pred chvíľou zaspali konečne 😝 včera večer začal Kubko znovu kašlať a to len vo štvrtok dobral ATB. 😠 noc strašne dlhá ráno som sa sním vytrepala na plánovanú kontrolu na pľúcne mudra nebola nadšená aj už vôbec nie ☹ nikam nechodíme nikto k nám nepríde a aj tak ochorieme na šľak trafenie. Dnes som mu už nasadila kol.striebro uvidíme aká bude rekcia.

yukki
2. dec 2009

No to zas hooooo...my sme u Vás boli včera 😉 Markétka! Ale teda obidve sme už dosť dlho fit tak ten kašeľ sme my nedoniesli...
Kubíkovi skoré uzdravenie prajeme!

cairka
2. dec 2009

markétka, tak toto poznám veľmi dôverne... 😖 som zvedavá, ako zareagujete na to striebro, ak dobre, tak skúsime aj my

maznacik007
2. dec 2009

ahojte kocice...

jeej yukki.. cairka marketka.. brulka a vsetky vlastne ahojte....

tak uz schvalili ten vyssi RP do dvoch rokov.. dietata.. tak som zvedava.. ako to bude v reali.. 😀

yukki
2. dec 2009

Maznáčik, skorý návrat domov a úplné uzdravenie prajeme!

marketka1
2. dec 2009

yukki ty si bola u nás a ja nehovorím že ste niečo priniesli dúfam že ste si skôr od nás niečo vy nezobrali so sebou lebo by ma mrzelo že ste sa u nás nakazili.

cez víkend sme mali oslavu a po skoro troch týždňoch k nám niekto prišiel( aj to bola podmienka aby prišli len zdravý ale niekto prišiel s bacilom 😠 😠 😠 )idem zistiť či sú všetci o.k u švagrinky a u sestry.

cairka
2. dec 2009

maznacik, ty úraduješ aj z nemocky? 😅 škoda, že nemám dieťa do 2 rokov 😅 brala by som 😝 aj dieťa, aj korunky 😀

cairka
2. dec 2009

marketka, oni môžu byť zdraví...abo teda môžu mať bacila a ani o tom nevedieť...len kubko, ked má narušenú imunitu neodolá...

marketka1
2. dec 2009

cairka tvoja mala má 3 roky?dokedy si na RD? dáš si ju predlžiť zo zdrav.dôvodov?

cairka
2. dec 2009

marketka, ja už nie som, lebo nastúpila do škôlky. a mohla som byť do decembra. a predlžiť si nechcem dávať, lebo potom sa nemôžeš zamestnať a ja sa musím zamestnať

cairka
2. dec 2009

len teda neviem kde 🤐

najjulinka
autor
2. dec 2009

maznačik, ale pestu deti su z toho asi vynechané vsak? je to len pre bio a ado ten nový zákon však???

maznacik007
2. dec 2009

NIE JULI aj pre pestunov to plati ak mas pravoplatne rozhodnutie sudu a dieta ma menej ako dva roky a pred datumom narodenia dietata si min. 270 dni mala bud odpracovane alebo DNP ale nesmies pracovat ani na dohodu

mata2
2. dec 2009

caute,inac ja nechapem ,preco pestu deti takto vylucili s toho vysieho RP??
ved my tiez mame narok byt 3r na RD....tak nechapem preco nemozme dostavat vyssi RP??ked niekto vezme do pestu 2r dieta,tak je prd platne ci pred tym robil,alebo nie,prve 2r ten vyssi RP nedostane....

eli77
2. dec 2009

takze je to na prd...bo ja som uz viac ako tri roky na materskej s Miou... 😠 😠 😠
Dnes som bola na kotrole u dr so Chanel a mierne mi zdvihla tlak...bo konecne po x tyzdnoch dostala zdravotnu dokumentaciu malej a spytala sa ma ci vieme o tom ze mala nepocuje 😨 😨 😨 Vraj podla vysetreni co jej boli robene...tak teraz neviem co si mam o tom mylsiet...podla mna pocuje iked vela krat mam ten pocit ze nereaguje na hlas...jaj baby som zufala...ideme na vysetrenie snou k usnej ale az na buduci tyzden...dovtedy sa asi zblaznim. Ako nam toto mohli v dd zamlcat???? 😠

najjulinka
autor
2. dec 2009

eli nie si prva ani posledna s takýmo zamlčanými vecami...

maznacik007
2. dec 2009

mata povodne to malo byt tak ze to nedostanu ani ti pestu ani adopt. rodicia co si vezmu dieta nad sest mesiacov veku..

ako chapem ze je to na zlost.. ja uz toto tu ani nekomentujem.. ked vidim kolko odvediem z ceny prace tomuto statu a co mi stat poskytne.. no comment

eli no ja len ziram.. ako necudujem sa tiez som o tom pocula.. ze zatajuju.. skus to cele spisat aj s nejakymi faktami a poslat mi to ja to spisujem.. co sa tohto kon. dd tyka..

ale nestresuj.. teraz hlavne klud nech ju usna vysetri daju jej urobit este raz tie testy.. a asi by som zavolala aj tej jej profi mame ze co o tom vie.. ale neboj.. ono je mozne ze ked jej to merali mala este zbytky plodovej vody tam to sa niekedy stava (sesternicina mala to tak mala) a skuste ju otestovat doma.. najlepsie zakric z druhej miestnosti na nu a niekto nech je pri nej a sleduje reakcie

mata2
2. dec 2009

aj macke boli robene vysetrenia na sluch,a tiez z nich vysla ako uplne hlucha....
po par mesiacov sa vysetrenia zopakovali,a uz bolo vsetko ok....
u milka sme mali podozrenie ze nepocuje,vobec nereagoval na zvuky,ked k nam prisiel,kludne sme mu tleskli celou silou na hlavou a on ani nemrkol....tak sme boli na vysetreni v blave a bol ok....aj je 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre