Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
laculik
3. dec 2009
tu sme, ja citam s malym Nodiho a mala je na jude so starkou. mli sme ist vecer na akciu (moc sa mi nechcelo), ale vsetci su chorlavi, tak akcia je zrusena. ani svokra ku nam nepride - varovat, tym padom 😃 😃 😃 .
Moja svagrina bola u usneho s malym, ze je hluchy a usny sa jej zarehotal, ze nebojte on dobre pocuje, ale len to co chce 😃 .
magimary
3. dec 2009
vidíš, zicon, ani radu nepotrebuješ! :-N 😉 😃
aká bolesť, taká masť... 🙂
laculik
3. dec 2009
magi, ale ja som nechcela davat malu do narkozi, take zle to nemala. A to co robili malej bolo nie len v uchu ale aj na roznych castiach lebky a rozne ine. Sak ujo sa o nu postaral 😉
martina_maxian
3. dec 2009
no a čo teda? ideme na tie vianočné trhy?? je stanovený nejaký termín?? Dnes mi písala aj pupaviena,, že by s nami išla,,, Ja ju veľmi nepoznám, len občas mi napíše,,, tak by nás asi bolo dosť, nie??? 🙂 🙂 🙂
laculik
3. dec 2009
stretko: tak davam navrh napriklad streda 9teho? vecer o 19tej?
zicon
3. dec 2009
Martina_maxi ty mas sud buduci tyzden nie??
martina_maxian
3. dec 2009
áno zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa vešmi zlý termín... 😞 😞 aspon piatok by to mohol byť nie?? 🙂
laculik
3. dec 2009
ok tak piatok 11teho?
magimary
3. dec 2009
hej, súhlasím radšej s tým piatkom (aby mohla aj matimaxi... x-) )...
zicon
3. dec 2009
A preco ??
magimary
3. dec 2009
hej, zatiaľ by mohlo byť.. (ak náhosdu nebudeme mať práve vtedy ďalšiu session v Návrate, ale to by sme možno potom nejako spojili, lenže boli by sme boli všetci... :-p 😃, čomu som sa chcela vyhnúť...)...

a laculik, však jasne, že sa postaral, veď videl, aká je miera poruchy, tak podľa toho postupoval... 😉
no, u macky boli všetky predošlé vyšetrenia zlé..., preto chceli aj vyš. v spánku...
magimary
3. dec 2009
už píšem ako tatár... :-p 😃

zicon, čo prečo? =-)
martina_maxian
3. dec 2009
magi, myslím, že ti všetci rozumejú... 🙂 🙂
zicon
3. dec 2009
V stedu aj Ja sluzim
martina_maxian
3. dec 2009
laculík, počuj a tá tvoja malá jedného dňa obráti to judo proti tebe, nie?? 😃 😃 😃
zicon
3. dec 2009
Ja som toto :no zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa vešmi zlý termín...

precital takto::no zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa veští zlý termín...

a je ze preco vešstí???
magimary
3. dec 2009
mati, myslíš?
lebo už mi bolo neraz povedaná, že sa komplikovane písomne vyjadrujem... :-N
ja chcem do jednej vety nasúkať tisíc vysvetľujúcich detailov až je to úplne nezrzumiteľné... :-p :-N
aj ked vyššie som samozrejme narážala na tie preklepové chyby v texte :-p :-N
magimary
3. dec 2009
ahá! :-N
dík za objasnenie, zicon... 😉
martina_maxian
3. dec 2009
ale magi,,, ja už nemyslím, ja viem... 🙂 😃 😃 píšeš veľmi zrozumiteľne a preklepy robíme všetci, tak sa s tým vôbec netráp... 😃 😃 😃
zicon
3. dec 2009
Ja som sa zlaku že Laculik veští
magimary
3. dec 2009
no, nemám ten pocit, okrem mojich dysgrafických a ziconových dysortografických preklepov tu nikto tak "netrieska" chyby širinu marinu... :-N
zicon
3. dec 2009
zlaku - zlakol
zicon
3. dec 2009
ty si dysgrafik???
zicon
3. dec 2009
Moje y a i tu nikto neriesi.
magimary
3. dec 2009
no a, nevidíš?! :-N
nie nejaký ťažký, ale niečo tam v hlave zlyháva... 😉
magimary
3. dec 2009
neriešime...
ale vidíme..., ale berieme ako fakt... 😉
zicon
3. dec 2009
Dysgrafia je o zlom čitani nie ?? takže nevydim.
laculik
3. dec 2009
magi aj ja som daco, len to po sebe citam a opravim, tiez mi behaju pismenka ako chcu 😃
martina, nepouzije to proti mne, prave naopak. a okrem ineho aj keby daco skusila, ja mam veeeeeela sily! to aspon tvrdi moj trener :-N
magimary
3. dec 2009
nie, o zlom písaní 😉
o "zlom" čítaní je dyslexia 😉 🙂
zicon
3. dec 2009
Nevydim - nevidim jezkovy oci tak to vyslo