• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
rita mala pokazený PC, ale sú OK - teda to sú info spred času, ale verím, že platia stále :dizzy_face:
3. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dík...
aj ty si sa cairka dlhšie neozvala...posledne si písala,že si po nočnej... :confused:
niečo mi uniklo? podarilo sa ti niečo nájsť? :slight_smile:
3. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj dnes doobedu som písala :grinning: :grinning: mám len brigádu a už pomaly aj končí, ešte možno občas niečo cez víkendy... ale neviem dokedy...je to blbé, lebo môžem len tie noci v podstate a víkendy a takých ponúk moc v ponuke nie je... a to nepíšem o tom, aká je veve rozhodená ešte 2 dni po nočnej... :confounded:
3. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže zapad 11.12. a východ si dáme ten den Usmevycky Mikuláš :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a, kým si na nočných, tak veve je u tvojho otca? :confused:
prečo je potom rozhodená? :confused:
no, ale aj brigáda poteší...aspoň niečo... :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a ten pobyt na Orave?!? nášmu tatikovi sa to veľmi pozdáva... :wink: ,
ALE:
3. a 4. januára má veľkú inventúru a to sa nemôže pohnúť z práce... :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
3. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u segry...neviem prečo je rozhodená...ale pravidelne mi vysvetľuje, že ona nechce čokoládku, ani ísť na výlet, že nemám ísť do robotky...ako nie len rped odchodom, ale aj na další deň a tak...a u segry večer pred mojím odchodom je na zabitie :sweat_smile: , v noci buntoší, ráno vstáva skoro a kontroluje, či už som tam...potom po príchode domov je až priveľmi empatická, až sa mi to nepozdáva, bud si ľahne so mnou, abo sa hrá, potichučky...
3. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som dokončila pre Martina bezlepkový chlieb myslím že sa konečne podaril tak jak mal. :wink: zvykol ho piecť MM ale on ho furt dobabral tým že pekáreň chleba stále počas pečenia otváral.Teraz je na služobke do zajtra a tak som sa mohla do toho pustiť ja.
3. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak nočné už zrušili, tak budú len poobedné cez víkend, to snád bude zvládať lepšie, prinajhoršom pôjde spať o pol jedenástej po mojom príchode.
3. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uisťuje sa ako bábätko... :fearful: :wink: :slight_smile:
na to, že je škôlkarka, je to prekvapivé, ale zase do škôlky nechodieva od mamy v noci, ale cez deň...
takže, na noc si osobuje právo mamy... :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bábätko, to je presné :wink: ako budeme to musieť nejak prežiť a zvyknúť si...inak to nejde...len sa trocha (trocha viac :sweat_smile: ) obávam, aby to nepokašľalo škôlku, už dnes bolo vidno, ked ju brala učiteľka na toho mikuláša, že jej nebolo všetko jedno :unamused: a ako prvé mi oznámila, že neplakala za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo ju predtým ani nenapadlo také niečo oznamovať
3. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi Kika keď spí so mnou u babky alebo ešte viac keď u nás spí jednu noc babka tak sa dáva dokopy minimálne tie dva dni. To je na neuverenie a na porazenie zároveň. A to ako hovorím-so mnou! Ani nie že bezo mňa a v nie svojej posteli..
3. dec 2009 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, cairka, ono sa to urovná... aj keď možno časom... :wink:
je to o tom, aby získala istotu a v zmenených situáciach a podmienkach... :wink:
časom, trpezlivosťou a uisťovaním sa to poddá... :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas teraz ked bol chory okupoval nasu postel ale ked sutupili teploty sup a uz chrapka vo svojej.
3. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, riešenie je presne to isté, ako u veve (viď posledný príspevok), ale u kiky to bude trvať dlhšiu dobu...
potrebuje získa(va)ť istotu aj v zmenených situáciach a podmienkach... :wink:
a kika na tom vlastne pracuje (aj keď nie dosť viditeľne?), odkedy je u Teba...
ale asi zase aj zažila oveľa viac neistôt a strát... :confused:
3. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to patrilo yukki :wink:
3. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chvalabohu u nas je toto bezproblemove, Kubka sme davali na vikendy nasim aj svokrovcom, cize prespatie u druhych berie ako dobrodruzstvo.
3. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej zicon, ked je u koho...a ked sa na kubka tešia...ale veve je u segry na ťarchu...aspoň sa tak tvári :frowning2:
3. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matimaxi, pekné sedačky :wink:
a ešte niečo pribudne? :confused: :sweat_smile:

no, cairka, tak to sa jej nedivím, to je moc nepridá...
3. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie sedačky už mám asi týždeň... :slight_smile: len akosi nie som schopná... :slight_smile: ale zajtra som už doma, tak všetko doženiem.. sľubujem... :wink: :wink: :wink:
3. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz? si už doma :fearful: ?
spomínali si aj nákup s otvorenou manželovu peňaženkou..., preto sa pýtam, či ešte niečo pribudne... :wink: :slight_smile:
3. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno teraz sme prišli,,, kúpili sme bundičky, čiapočky, tepláčiky a tak... ale nie veľa, len tak trošku... :slight_smile:
a rozmýšlam, že či to mám všetko poprať, kým im to dám obliecť a požehliť.. :wink: no predpokladám že asi určite.. :slight_smile: tak zajtra budem prať... a v pondelok pokračujeme s nakupovaním...
3. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tie vrchné veci vôbec nemusíš prať! :sweat_smile: :wink: , jednak už nie sú novorodeniatka a jednak pod tým budú nosiť ďalšie vrstvy (pančušky, bodynká ai.) :wink:
3. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja osobne by som ani na seba nenavliekla neoprane veci a uz vobec nie na deti :zipper_mouth:
3. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrchné veci? ako vetrovka, tepláky???
a to už prečo nie?
nehovorím spodné veci, ale vrchné?
nechápem...
nič netreba preháňať... :wink:
3. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v čom periete?? v niečom špeciálnom?? :wink:
3. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v: Ariel a Lenor
3. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A akej farby si pokupila oranzovej??