Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
3. dec 2009

rita mala pokazený PC, ale sú OK - teda to sú info spred času, ale verím, že platia stále 😵

magimary
3. dec 2009

oki, dík...
aj ty si sa cairka dlhšie neozvala...posledne si písala,že si po nočnej... 😕
niečo mi uniklo? podarilo sa ti niečo nájsť? 🙂

cairka
3. dec 2009

ved aj dnes doobedu som písala 😀 😀 mám len brigádu a už pomaly aj končí, ešte možno občas niečo cez víkendy... ale neviem dokedy...je to blbé, lebo môžem len tie noci v podstate a víkendy a takých ponúk moc v ponuke nie je... a to nepíšem o tom, aká je veve rozhodená ešte 2 dni po nočnej... 😖

najjulinka
autor
3. dec 2009

Takže zapad 11.12. a východ si dáme ten den Usmevycky Mikuláš 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
3. dec 2009

a, kým si na nočných, tak veve je u tvojho otca? 😕
prečo je potom rozhodená? 😕
no, ale aj brigáda poteší...aspoň niečo... 🙂

magimary
3. dec 2009

jáj a ten pobyt na Orave?!? nášmu tatikovi sa to veľmi pozdáva... 😉 ,
ALE:
3. a 4. januára má veľkú inventúru a to sa nemôže pohnúť z práce... 😖 🙄 ☹

cairka
3. dec 2009

u segry...neviem prečo je rozhodená...ale pravidelne mi vysvetľuje, že ona nechce čokoládku, ani ísť na výlet, že nemám ísť do robotky...ako nie len rped odchodom, ale aj na další deň a tak...a u segry večer pred mojím odchodom je na zabitie 😅 , v noci buntoší, ráno vstáva skoro a kontroluje, či už som tam...potom po príchode domov je až priveľmi empatická, až sa mi to nepozdáva, bud si ľahne so mnou, abo sa hrá, potichučky...

marketka1
3. dec 2009

práve som dokončila pre Martina bezlepkový chlieb myslím že sa konečne podaril tak jak mal. 😉 zvykol ho piecť MM ale on ho furt dobabral tým že pekáreň chleba stále počas pečenia otváral.Teraz je na služobke do zajtra a tak som sa mohla do toho pustiť ja.

cairka
3. dec 2009

ale tak nočné už zrušili, tak budú len poobedné cez víkend, to snád bude zvládať lepšie, prinajhoršom pôjde spať o pol jedenástej po mojom príchode.

magimary
3. dec 2009

no, uisťuje sa ako bábätko... 😨 😉 🙂
na to, že je škôlkarka, je to prekvapivé, ale zase do škôlky nechodieva od mamy v noci, ale cez deň...
takže, na noc si osobuje právo mamy... 🙂

cairka
3. dec 2009

hej, bábätko, to je presné 😉 ako budeme to musieť nejak prežiť a zvyknúť si...inak to nejde...len sa trocha (trocha viac 😅 ) obávam, aby to nepokašľalo škôlku, už dnes bolo vidno, ked ju brala učiteľka na toho mikuláša, že jej nebolo všetko jedno 😒 a ako prvé mi oznámila, že neplakala za mnou 😝 čo ju predtým ani nenapadlo také niečo oznamovať

yukki
3. dec 2009

Magi Kika keď spí so mnou u babky alebo ešte viac keď u nás spí jednu noc babka tak sa dáva dokopy minimálne tie dva dni. To je na neuverenie a na porazenie zároveň. A to ako hovorím-so mnou! Ani nie že bezo mňa a v nie svojej posteli..

magimary
3. dec 2009

neboj, cairka, ono sa to urovná... aj keď možno časom... 😉
je to o tom, aby získala istotu a v zmenených situáciach a podmienkach... 😉
časom, trpezlivosťou a uisťovaním sa to poddá... 🙂

zicon
3. dec 2009

Nas teraz ked bol chory okupoval nasu postel ale ked sutupili teploty sup a uz chrapka vo svojej.

magimary
3. dec 2009

no, riešenie je presne to isté, ako u veve (viď posledný príspevok), ale u kiky to bude trvať dlhšiu dobu...
potrebuje získa(va)ť istotu aj v zmenených situáciach a podmienkach... 😉
a kika na tom vlastne pracuje (aj keď nie dosť viditeľne?), odkedy je u Teba...
ale asi zase aj zažila oveľa viac neistôt a strát... 😕

magimary
3. dec 2009

to patrilo yukki 😉

zicon
3. dec 2009

Chvalabohu u nas je toto bezproblemove, Kubka sme davali na vikendy nasim aj svokrovcom, cize prespatie u druhych berie ako dobrodruzstvo.

cairka
3. dec 2009

ved hej zicon, ked je u koho...a ked sa na kubka tešia...ale veve je u segry na ťarchu...aspoň sa tak tvári ☹

magimary
3. dec 2009

matimaxi, pekné sedačky 😉
a ešte niečo pribudne? 😕 😅

no, cairka, tak to sa jej nedivím, to je moc nepridá...

martina_maxian
3. dec 2009

tie sedačky už mám asi týždeň... 🙂 len akosi nie som schopná... 🙂 ale zajtra som už doma, tak všetko doženiem.. sľubujem... 😉 😉 😉

magimary
3. dec 2009

a teraz? si už doma 😨 ?
spomínali si aj nákup s otvorenou manželovu peňaženkou..., preto sa pýtam, či ešte niečo pribudne... 😉 🙂

martina_maxian
3. dec 2009

áno teraz sme prišli,,, kúpili sme bundičky, čiapočky, tepláčiky a tak... ale nie veľa, len tak trošku... 🙂
a rozmýšlam, že či to mám všetko poprať, kým im to dám obliecť a požehliť.. 😉 no predpokladám že asi určite.. 🙂 tak zajtra budem prať... a v pondelok pokračujeme s nakupovaním...

magimary
3. dec 2009

mati, tie vrchné veci vôbec nemusíš prať! 😅 😉 , jednak už nie sú novorodeniatka a jednak pod tým budú nosiť ďalšie vrstvy (pančušky, bodynká ai.) 😉

mixka
3. dec 2009

no ja osobne by som ani na seba nenavliekla neoprane veci a uz vobec nie na deti 🤐

magimary
3. dec 2009

vrchné veci? ako vetrovka, tepláky???
a to už prečo nie?
nehovorím spodné veci, ale vrchné?
nechápem...
nič netreba preháňať... 😉

martina_maxian
3. dec 2009

no a v čom periete?? v niečom špeciálnom?? 😉

magimary
3. dec 2009

ja v: Ariel a Lenor

zicon
3. dec 2009

A akej farby si pokupila oranzovej??

martina_maxian
3. dec 2009

no to aj ja, ale detské, tiež??? 🙂

zicon
3. dec 2009

Bez problemov prat v normalnom kvalitnom prasku u takych starych deti,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre