Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
6. dec 2009

no my doma mame kvintu 😀 😀 😀 tak akurát pre teba na budček.. ale vieš, že rano potoma ni kvinta nezobudilia??????? 😅 😅 😅

zicon
6. dec 2009

Jehoo mixka ma face

janivonbenji
6. dec 2009

ahojte, aj ja všetkých pozdravujem...

...my sme včera v noci namiesto čakania na mikuláša behali po pohotovosti, lebo kubka bolelo uško ☹ , má tam zápal, to z postekaných soplíkov, ale na šťastie, to nie je také strašné, dokonca nám ani kontrolu nedali, len keby ho to ešte bolelo...a inak na ušnej pohotovosti nás privítali : to čo ???!!! autobus prišiel ( lebo sme akurát my + ďalší dvaja pacienti prišli 😠 )... 😒 som nepochopila, asi som moc útlocitná....

cairka,
som čítala o tom ako veve papala ten zemiak...no to bolo dobré, ešte teraz sa v duchu rehocem, keď si to predstavujem... 😀
...a ešte ak by ste chceli niekto niečo sladké, tak príďte k nám , kubko dostal 5 !!! megabalíkov sladkosti ...a to môžem rozprávať, že nech radšej ovocie, jogurty alebo knižku.... 🙄 🙄 🙄

mata2
6. dec 2009

ahojte,
topime sa v sladkostiach 🙄
pred chvilou ma suseda omracila informaciou,ze pred chvilou pocula v radiu,ze ti co maju dieta v pestunstve dostanu jednorazovy prispevok 50 000sk 😲
neviem co pocula,ale zrejme to zle pochopila 🙄

macocha
6. dec 2009

Ahojte,
Jani tak to mi je ľúto Kubka skrz to uško... snáď na to zaberú tie sladkosti 😀 Neboj, veď sa neotrávi.

Dianka sa potešila sladkostiam, tiež ich bolo viac než by mi bolo milé. Dokonca som už svoj balíček ani nedala, takže sme zostali "len" pri štyroch... všetci sa predbiehali a už nemalo zmysel niekam strkať čižmičku, ako som to mala premyslené. Aj som bola naštvaná, ale čo s rozliatym mliekom 😖
Ale iné som chcela - keď už si Dianka užila sladkého, potešila sa aj hovädzej polievke a po spaní jogurtu. Ono telo si povie, keď je cukru dosť 😉

zicon
6. dec 2009

Ja by som sa v sladkostiach rad topil

macocha
6. dec 2009

mata2: tak to som zvedavá. Len aby to nebola zas taká anti-propaganda: my síce nič nedostaneme, ale ľudia tomu uveria a nebudú ochotní podporovať náhr. rodiny, len si povedia, že to robíme pre prachy...

cairka
6. dec 2009

Mati, to najskôr bude nejaká kačica...ale potešilo by 😀

my sme dnes boli vymrznúť 4 hodiny v skanzeme, ale teda vyše hodiny sme boli na tvoivých dielňach v teplúčku, už som myslela, že ju odtiaľ ani nedostanem 😝

a tiež máme sladkosti až-až.

martina_maxian
6. dec 2009

ahojteeeee, sme doma... 🙂)) bolo supeeeeer, už sa teším na zajtra .. 🙂 idem vám priložiť nejaké foto... 🙂
a inak krásnu nedeľu prajem... 🙂

zicon
6. dec 2009

Doma ??

Vsak sud mate v roznave, to zajtra idete do roznavy??

maznacik007
6. dec 2009

ahojte... tak u nas tiez presladeny su... no katastrofa. potom nechcel normalne jedlo... nastastie tati im intenzivne pomaha so spracovanim mikulaskych balickov...

ja robim tak ze dam menej sladkosti a pridam hracku a ovocie.. ale ostatnym mozes hovorit.. 😝

co sa tyka toho prispevku no o tom som fakt nepocula a to to dost sledujem... /aj kvoli praci donedavna/ takze dost pochybujem ze by to bola pravda.. ale to ze ludia riesia take veci to je fakt.. s tym som sa stretla ze sa ma jedna znama pytala ako prve ze kolko za to dostavam ze mame Danka doma.. ked som jej povedala ze zatial nic.. tak ze naco ho teda mam.. 😅 🤐 proste skoda hovorit..

cairka
6. dec 2009

mati, krásne detičky 😵 teraz budete chodiť každý deň do KE z domu?

martina_maxian
6. dec 2009

no sme v Ružomberku u mojich rodičov.. 🙂 takže áno,, aj zajtra a aj v utorok na súd... Ale nevadí nám to.. 🙂 je to fajn,,, za detičkami sa tešíme.. 🙂

janivonbenji
6. dec 2009

martinka,
s tými deťmi vyzeráte úplne super, veľmi vám to takto pristane...tak nech už ste skoro "rodina" 🙂 sa teším s vami....

magimary
6. dec 2009

mati!!!keď vás visím na fotkách s detičkami, som šťastná...pôsobíte s detiškami maxi(ánovo 😅 )málne zohratí... 😵 🙂 ...
teším sa z toho o to viac, že keď som videla prvé fotečky dvojičiek spred pár mesiacov, až som sa bála, že sa ani neusmejú a ani s nikým nezohrajú... 😔 😔
a teraz? teraz je to 1000 a 1!!! fantázia, veľmi sa tomu teším!!! užívajte si spolu krásne chvíle a potom už celú "večnosť" 😵 😵 😵

magimary
6. dec 2009

a to, že sa to zmenilo, je najmä vďaka tomu, že mohli byť dočasne v rodine-doma...
som rada, že sa juli s kaa-om vtedy rozhodli, že do toho idú a poskytli deťom istotu, ktorú tak potrebovali... 😔 🙂
mám pocit, že už to bolo v hodine dvanástej... 😔

magimary
6. dec 2009

ozaj a pozerajúc na fotečky, vidím tam aj tie ikea mammut stoličky, z ktorých som chcela teraz jednu kúpiť, že pre Zajka, tak pozerám vo virtuálnom katalogu IKEA a tam ich NIKDE (!) nevidím... 😨 a teda ani netuším, že koľko asi stoja... 😕
neviete niekto, fakt ich už nepredávajú, alebo čo? 😨

zicon
6. dec 2009

Ahaa ja ze v BA

magimary
6. dec 2009

sorry, nechcem to tu zahltiť,ale nikto tu neskáče...
ja len že na oslave bolo veľmi fajn a sladkostgí tiež neúrekom...ale ja ich zase (odkladám) a dávkujem (len teraz, keď je "Mikuláš" ešte v čerstvej pamäti a potom už sú len odložené v krabiciach... a ja tiež dávam menej našim deckám, ale iných neovplyvním...
ale, na druhej strane, dostali sme (teda pardón: Zajko dostal! 😅 ) aj dosť detských výživ a to sa u nás teda hoooodne uživí...malý ich papá ako zadarmo, takže ich nikdy nie je dosť... 🙂
tak aspoň že tak...

cairka
6. dec 2009

mňa najviac štve, že veve podostávala kopu čokoládových čúd ( ja som jej nedávala čokoládu, celkovo sa jej snažím vyhýbať, ale teraz mala úplne stop kvôli tomu ekzému, kedže alergiu na kakao má preukázanú testami už dávno) a ona by ju práve preto teraz jedlá v kilách... ale zas ono tie farbivá v želé cukríkoch tiež nie sú žiadna výhra...takže asi čert ako diabol 😝

martina_maxian
6. dec 2009

baby, ja som tak strašne šťastná... 🙂 Je to ten najúžasnejší pocit na svete !!!!! 😀 😀 😀 ľúbim ich veľmiiiii... 😉 😉 😉 😉

brulka
6. dec 2009

ahojte! tak aj mne sa konecne podaril jeden volny vecer pri telke a na konovi 😉

mati uasne fotocky. ste tam nadherni a uzasni proste patrite k sebe rodinka 😀. fantasticke ako deticky pri vas ziaria a vy pri nich. no nakrajsie vianoce vo vasom zivote zazijete 😉!!! velmi sa z vas tesim!!!

magi vo viedni ich maju pozri link: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/3016...
tak si myslim ze aj na slovensku ich musia mat.

lenkove
6. dec 2009

mati aj ja, velmi velmi 😵 😵 😵 drzim palceky, nech vsetko ide ako po masle 😵

martina_maxian
6. dec 2009

brulka ďakujem,, veľmi sme šťastní,,, aj keď trochu obavy sú,,, ale tešíme sa... 🙂 no a veľmi to doprajem aj vám... nech ten úžasný pocit zažijete čoskoro... 😉 🙂 🙂 🙂

magimary
6. dec 2009

bruli, ahoooj!
😵 už som ťa tu dávno nevidela...ale viem, že toho máš veľa...tak snáď už sa mamina trocha dáva dokopy... 😔
no, hej v rakúskom katalógu som ich našla, ale nie v tom našom...
tak som uvažovala, že či by ich nemali?, ale ak ich majú, prečo ich nedajú do katalógu spolu s ostatnými časťami série mammut? 😕 ?

najjulinka
autor
6. dec 2009

Ahojte. Tak som dobehla domkov, lebo muž ma floorball.. .bola som na vyhlaseni vysledkov Košičana roka a mama skončia druhá 😉 a potom na recepcii,a le recepcia akurát začala a ja som musela padať domov striedať 😖 čo narobíme...

Magy MAMMUT stoličky stali predtým nejak 14,90 a tak dajak, takže +/- aj teraz asi tak stoja... A maju modru (taká aká bola aj predtým) a potom zelenú (tmavšiu akotá čo bola predtým) a tmavoružovú 😉

magimary
6. dec 2009

juli, dík...hm, a teda už tú "starú" zelenú nemajú??? 😨
ja som chcela práve tú...
lebo len tá sa nám hodí do zelenej izby... 😒
tak som zase mimo...
asi si hodím inzerát, že kúpim...
ale to už zase bude bez bločku a ja som rozmýšľala, že by bola Zajkova ako z vianočných peňazí... 🙄

juli, mame blahoželám!

najjulinka
autor
6. dec 2009

mary ale ta nová zelená nevyzerá až tak zle ako na nete... nie je taká svietiaca až, ale nie je ani taká ako na www stránke...
ja tiež tú zelenu som veeeelmi lubila.. .čo už.. ale kupili nam aj hokerlika ten je taký zelený povodný, takže mame každý kus v inej farbe... a možno raz zdedíme ešte červenú stoličku... 😉
myslím, že aj táto zelená by sa vám hodila... je to len trošku tmavšie.... a aj červená by sa vám hodila a ani tá nie je... aj ked červenú ja nemusím 😀
chod mrknuť a kup zelenu na bloček 😉

zicon
6. dec 2009

Super ze skoncila 2. A necudujem sa ze si nastvata jak brigadir, keby ma niekto vyhnal z recepcie, tak ho zozeriem a zvlast za vec, ktora sa da raz za cas odlozit. Ked bude on chciet ist na nejaku akciu, tak mu ju tvrdohlavo zrus. Bude mat radost.

najjulinka
autor
6. dec 2009

zicon to bolo iné.. mysleli sme, že to nebude tak sa natahovať... tak on to nezrušil... a ked už bolo hjasne, že sa bude naťahovať, tak volal kamošovi či su presne šiesti alebo či striedaju, lebo ak striedaju, tak by nešiel... no bohužial boli presne šiesti a zas by sa museli všetci obvolať, že nič z toho.... a to zas mi už bolo blbe ich takto na poslednu chvilu zrušiť (hodinu pred floorbalom)....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre