Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
lenkove
6. dec 2009
no som hlavne zvedava ako Slavko-Gulobijec zvladne tieto Vianoce 😃

no jasne, Brulka ze sa tesim.. nebudem sa predsa tesit na velkych ako placu po gaucoch, ze ich bruska od prejedenia bolia 😎 😃
najjulinkaautor
6. dec 2009
No naši si to minulý rok tiež moc neužili.. a teraz uvidime... zatila sa mi podla Luckiných rečí zdá viac biť "IN" samotný stromček s ozdobami ako darčeky 😃 😃 😃 Aj z nej mamim, čo by kcela ako darček... tak raz to boli zelene kvietkovane šaty, druhýkrát, že sa kce kupať s Mirkou pod stromčekom.. posledne to bolo lietadlo... to by mi bodlo asi najviac, lebo jedno Duplové lietadlo ich čaká 😃 😃 😃 Ale myslím, že keby som jej dovolila sa kupať pod stromčekom s Mirkou, tak to bude uuuuplne naj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-x :-x :-x :-x 😃 😎 😎 😎 😎
najjulinkaautor
6. dec 2009
vsak ti pišem mary, že kukni naživo a že asi kupiš, že to nie je taký brutál ako na www stránke... 😉
janivonbenji
6. dec 2009
my máme na stromčeku len sklené guly z okrasy - klasika červeno -zlaté...minulý rok za obeť padla jedna, aj to som rozbila ja.... 😃

julinka,
ak nezabudnem, tak na budúci týždeň ti napíšem ceny plus-mínus aké sú v okrase, lebo bola tam jedna kolegyňa kupovať, ale teraz má dovolenku...
najjulinkaautor
6. dec 2009
mary odfotila som povodnu zelenu a terajšiu zelenu na porovnanie farieb - teraz s bleskom, tak je to tak ako je,a le možno pomože 😉 kuk do albumu
yukki
6. dec 2009
Kika tvrdila v piatok logopedičke, že mama dostane pod stromček stíhačku. =-)
Dnes sa nesmierne bavila na tom, že striasala z orgovánu nad potokom mačky. Už dávno som ju nevidela tak sa baviť a mačky s takými zaťatými pazúrmi a vytreštenými očami.
zicon
6. dec 2009
To chudata macky do potoka??
cairka
6. dec 2009
yukki, len aby vám nejaká okololetiaca stíhačka nenabúrala do domu 😃 😃 :-p
a tie mačky by som chcela vidieť 😃
my máme 90% plastové, minulý rok prežili všetky (aj tých 5 sklenených)
yukki
6. dec 2009
Nespadli. Mačka len tak nespadne. Aj by som bola zasiahla ale som potrebovala naštepať drevo....tak som bola rada, že ju mám na očiach a nerobí nič horšie. Ale kývali sa neuveriteľne, musia mať silné tie pazúriská....
lenkove
6. dec 2009
Yukki
clovek sa aj zasmeje 😃 😃
zicon
6. dec 2009
No viem si predstavit.
najjulinkaautor
6. dec 2009
Dobrú noc. Idem do hajan. Lucku mame nasačkovanu v posteli a nevie spať,lebo ťukám :-|
zicon
6. dec 2009
Dobru noc, a Yukinym mackam ziadne nocne mory
magimary
6. dec 2009
ja ešte nejdem...
ešte bude partička... :-N 😃
martina_maxian
6. dec 2009
ani ja ešte nejdem, nechce sa mi.... 🙂
lenkove
6. dec 2009
no no , nechodte
😃 😃 😃 😃
Brulka, pridi aj ty 😃
lenkove
6. dec 2009
Mary,
mozes mi, prosim, poslat na mail ten clanok o vas, pls? 😕
magimary
6. dec 2009
leni, pošli mi prosím ešte tvoju mailadres, nech ju nemusím hľadať medzi doručenou poštou...
potom pošlem... 😉
lenkove
6. dec 2009
a ste prec :-x :-x vy skypujete? =-)
martina_maxian
6. dec 2009
nie, leni, tu sme... 🙂)
lenkove
6. dec 2009
😃 Mati, ste uzasni na tych fotkach, jednoducho rodinka, krasna x-)
martina_maxian
6. dec 2009
ďakujem Leni,, ale ja sa úžasne aj cítim.. 🙂 skvelý pocit, doprajem každému... 😉 😉
lenkove
6. dec 2009
😃 😃 inak, ako je to s rozsudkom? =-) je pravoplatny az o dva tyzdne, alebo ako to je? alebo daju deticky na hostovsky po sude?
martina_maxian
6. dec 2009
no mali by nám dať na hosťovský,, tak uvidíme,,, 🙂 neviem, ako dlho to trvá, kým je právoplatný.. 🙂
lenkove
6. dec 2009
mne sa zda, ze 15 dni... =-) x-) x-) x-)
lenkove
6. dec 2009
baby, ja idem pomaly spinkat 😎 😎 😎
magimary
6. dec 2009
ja ešte nie... 🙂
lenkove
6. dec 2009
Mary,
ty si nezmar! =-)
magimary
6. dec 2009
😃
neviem,či som...
teraz je tu tatik a ešte pracuje, tak sa neponáhľam... 🙂
lenkove
7. dec 2009
dobre rano 😃
my sme chori 😕 ja mam herpes ako dva svety a mm kasle ako tuberak.. zeby chripka kroch kroch? =-) 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli