Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
8. dec 2009

zubár bol naplanovany v čase, ked sme mysleli, že dvojky už budu preč... Ešte sme nevedeli že sud zmeni termin pojdenavania...

najjulinka
autor
8. dec 2009

Tak už mi mata volala... že neplakali,a le že teraz už spustili... musia vydržať.... aj tak je to od dvojičiek super výkon, že to vydržali bez plaču... ale asi im už došlo...................

lenkove
8. dec 2009

drobatka moje...

lenkove
8. dec 2009

inak, len tak na okraj, v teme do ktorej chodim sa vcera narodili dievcata dvojicky, Natalka a Veronika a dnes dievcatko Emka 😀 babinec 😨 tolko porodov 😵 😵

laculik
8. dec 2009

to je záhul pre deti, toto cele ach jo 😔, ani si to nejdem radsej predstavovat, co im v hlave behá...
hlavne ze to má a bude mat dobry koniec. tym sa treba upokojovat 🙂 ...

magimary
8. dec 2009

leni, to fakt?!? 😅 už som u vás dlhšie nebola, keď mi takéto veci unikli 😨 😅 a kto indez a janula? 😕 😅

jáj, moje černiatka...už im to dochádza...moje... zlatučké...prejde to... prejde...láska je silnejšia... 😔 😉

lenkove
8. dec 2009

Mary,
Indzes a Rybka13, Janula ma este per tyzdnov cas 😵

martina_maxian
8. dec 2009

ahojte,, takže žiadny plač nebol, ale kedže už boli dosť nervozny v aute, tak sme sa rozhodli že prespíme na Liptove u našich.. Boli úplne zlatí, naši sú z nich nadšený,,, No ale papať mliečko večer nechceli a plakali, keď išli spinkať,,, Ták ale už je ticho, Marek si chvílku búchal hlavičku, ale išla som ho trochu pohladiť po chrbátiku a už je tichúčko,,, tak dúfam, že spinkajú, nechcem tam ešte nakúkať.. 🙂 Ďakujem všetkým, ktorí nám držali palce a mysleli na nás... 🙂 Myslím, že to leppšie dopadnúť nemohlo... 🙂

cairka
8. dec 2009

matimaxi, tak to je paráda 😵 gratulejem a prajem kľudnú noc 😉

magimary
8. dec 2009

leni,dík...už som si to tam u vás omrkla, tak už viem... 😉 😅

matimaxi!, super!
a neprestávame!!! stále myslíme!!! najprv prosíme za pokojnú noc, a potom nový deň a potom všetky ďalšie nové dni! 😵 😵 😵

najjulinka
autor
8. dec 2009

supeeeeeeeeeeeeeeer mati maxi 😵 😵

yukki
8. dec 2009

Maxíci, držte sa! Je to fantastické že ste už Vy, 4M už pohromade.

maznacik007
8. dec 2009

martinka super tesim sa... 😵

martina_maxian
8. dec 2009

tichučko je,,, dúfam, že spinkajú, nechcem ísť do tej izbičky pozerať... 🙂 ale ani hlavičku si nebúcha, tíško sú.. 🙂

lenkove
8. dec 2009

😵 😵 ano, dobru pokojnu nocku 😵 😵

zicon
8. dec 2009

Super tesime sa, 1 noc je doma nezabudnutelna.

najjulinka
autor
8. dec 2009

hajaju martina 😉 😵 😵 😵 chvilu trvá kým je spanok tvrdý u nich... tak dobre robiš, ak nerušíš 😉

mata2
8. dec 2009

aj dvojky u nas spali prvu noc super,macka spala jak zarezana cele noci,milko plakal prvu noc asi 10 minut 😵 ,druhu noc 2h 😅 ,a potom som ho pol roka kocikovala minimalne 6h kazdu noc... 🙄

najjulinka
autor
8. dec 2009

no u nas kiko bol najidealnejšie dieťa prvý večer... 😀 😀 😀

eli77
8. dec 2009

Martinka...supeeeeer...gratulujeeeeem....uuuuuuzasna spravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak ste uz konecne komplet rodina 😵

lenkove
8. dec 2009

Mata2
moji, to je na smiecho-plac... 🙄 🙂

lenkove
8. dec 2009

Juli
super blog 🙂

laculik
8. dec 2009

juli ten prvy vecer si myslela u vas alebo u nas?
lebo u nas je jeho spanok idealny uz 9 mesiacov 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. dec 2009

u nas prvý večer.. potom to bolo horšie, lebo 5:30 vstavala strááááášne dlho...... ku koncu to už bolo ako tak v pohode..... Ale oni boli dvaja v izbe, tak sa aj navzajom budili... ale nebolo to 5:30 s obrovským revem, že kce jest 🙄 🙄 🙄

laculik
8. dec 2009

dnes vie potiahnut (niekedy) aj do ôsmej 🙂 (ráno).

najjulinka
autor
8. dec 2009

to sa u nas podarilo len parkrat, ale u sa mu také podarilo aj u nás... ale do tej siedmej vedel už celkom fajn potiahnuť...

najjulinka
autor
8. dec 2009

zato Lucinku som za 4 dni u nas posunula z 5:30 na 7:30, ale Kiko a nasledne ostatne deti ju uuuplne zblbli... a okolo šiestej je hore 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zicon
8. dec 2009

Vo mne zasa vyvolal blog otazky ohladne choroby s priputania. Jak sa to da liecit? Uz viem ze som sa pytal, ale dostal som odpoved, ze to sa pytaj odbornikov. Ale akych odbornikov? Niesme my samy dost dobry odbornici. Preco nam odbornici radia ako ju spoznat a nie liecit

magimary
8. dec 2009

zicon, škoda, že sa mi to nechce hľadať mnoho strán dozadu...
ale máš tu veľa konkrétnych postupov, ako na to...
aj keď sa to tak hneď priamo nenazve, každý pokrok náhradných rodičov vo výchove a vzťahu k ich "novému" dieťatku je spôsob, ako pracovať na chorobe z pripútania... (CHzP) 😉
a nielen to... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre