• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
idem už do hajan... :pensive:
dobrú!
10. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte kocky.. tak sme doma z pripravy... :wink:

mata2 tento link co ti Juli poslala
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5701168 27 euro tak to je z ikey aj my ju mame a je super... vrta sa ale do steny.. ale inak parada.. a nova sa da kupit za 33 eur... mozno toho 18.6 bude este lacnejsia... ak budes mat zaujem mozem ti ju kupit.. neviem sice odkial si ale napis mi do IP a mozno si urobime vylet... muz totiz chce otestovat auto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takze Juli ty nakupujes vo velkom... :grinning: super tak si uzivaj hniezdenie.. inak tie sedacky fakt super cena... :wink:

inak pekny vecer kocky...

cigaretka... v usmeve v ba skupina bude v juni kocit. a v navrate zrovna bezi pokial viem.. skus sa informovat ze co sa deje.. lebo cez prazdniny je to s pripravou poslabsie...
10. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte predsa niečo! :fearful: :slight_smile:
wolfsfinka (či ako sa to píše?!) má v albumoch pozitívny tehutestík! myslíte, že čakajú?! niečo mi uniklo?!... :confused:
ak áno, tak sa teším s nimi (ak zas niečo nepletiem :sweat_smile: )...
10. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata prepac.. ta nova zabrana stoji 40 eur co je dost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: skus pockat na toho 18. teho ci ju nezlacnia...
10. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lieni, ale akcia v ikee začína už 16..., či nie?! :confused:
10. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj zas tu budem mat monolog.. ale hadam posledna poznamka.. mata2 vo viedni maju tu zabranu za 29 eur...

http://www.ikea.com/de/de/search/?query=patrull+fast

idem este okuknut tie ich stranky.. mozno muza nahovorim..
10. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tie lacne autosedačky DEMA su zatial najužšie... manželik už spi... su to jeho deti, tak zajtra sa možno dohdneme, ktoré kupujeme... ale cena a šírka jednoznačne vyhráva... :wink:
10. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lieni, kedy by ste išli do rakúskej ikey?
a kúpili by ste tam niečo aj mne? :confused: :sweat_smile:
ak by som to nekúpila lacnejšie vo výpredaji?
10. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lieni, naša (slov.) ikeakarta platí aj v AU? :confused:
10. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lienocka ak do rakuska, tak to ti aj ja asi napisem zoznam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi v pohode.. neni problem.. chceme tam ist do zoo a do ikey sa pojdeme najest a tak.. nemame nejaky termin.. tak v pohode mozeme pockat a ist az ten vikend po 18.6
10. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no lienocka dufam, že ste kupili pri najmensom Aviu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo tu tých zoznamov asi bude, ked to tak verejne píšeš, že do AT zajdete :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... no baby ja nestiham na chvilku vytiahnem paty od netu a uz nestiham citat co ste vsetko popisali ...
10. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi ano karta plati aj v zahranici.. pytala som sa Anny :grinning:

Juli Aviu nemame... :grinning:
10. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už sa tu asi spi... hmmm...
10. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli mne sa ten nosič nezdá... teda záleží, ako chcete využívať, ale píšu, že od 6 mesiacov a u Teba je predpoklad, že budú často aj mladšie bábätká, alebo menšie vzrastom a aj tým tam bude nepohodlne. A ešte ten nosič je vyslovene turistický a do prírody. Sám o sebe už má nejakú hmotnosť. Takže na bežné nosenie a do mesta nič moc. A nosnosť do 15 kg - to je dosť slabota, aj keď zas na druhej strane viac je fuška nosiť :slight_smile: Ich výhodou je, že majú zároveň aj ruksak.

Manducy, Patapumy, Ergá sú síce drahšie, ale ľahšie a unesú 20 - 28 kg. A môžeš okrem chrbta nosiť aj na bruchu. A keď nepoužívaš, poskladáš na malé rozmery, čo u tých turistických nehrozí. A na nich existujú požičovne, takže v poho môžeš cez internet zobrať najprv na skúšku a potom kúpiť alebo pohľadať second hand. Alebo vždy si požičať len na dovolenku.
11. jún 2009 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja mám 3 klokanky na bábo.. .Toto kceme vyslovene na väčšie... Lucinka má teraz 9 kg... 20 možno nebude mať ani ked do školy pojde a to už fakt by mohla chodiť po vlastných... A ostatné deti snád tých 15kg tiež skoro nepresiahnu.. .Našla som si aj do 20 kg čo nebol za zlú cenu a aj sa mi páčil, ale chcem odskušať a ten som v KE nenašla... Momentálne sme riešili ako do Tatier aby sme nemuseli 2 kočíky... A vyšlo nám , že bereme jeden dvojčatový. Ja pre mimčo (Domču) klokanku a manžel by mal nosič... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Lebo 2 dvojčatové kočiare baliť zo sebou je asi moc...
11. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem zavárať jahody,včera sme boli na nakup v Poľsku,skvelá cena :slight_smile:
urobili sme si výlet do Lubovnianských kúpeľov,nabrali sme vodu z prameňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:,večer som ešte mrazenú jadodovú dreň,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:,dnes pod mrakom ale teplo :slight_smile:
11. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak cajik uz mam za sebou..

Juli pozdravuje ta E.V.

Dnes mame dalsie stretnutie a musim poobede anchystat take jednohubky.. na neho .. tak mi tu budu chlapci kolegovia slintat.. :grinning:

mne sa paci nosic ERGO.. ale podla mna treba asi nezavezne skusit ci v tom to dieta bude chciet byt..

add rakusak Ikea.. tak sme dohodnuty ze pojdeme tu dalsiu sobotu.. mary.. :wink:
11. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby!!!! Nieco nam tu prerabaju a na chvilu mame volny pohyb po nete, tak to musim vyuzit a pozdravit Vas!!!! :dizzy_face: Kym ma neodpoja zase :angry:
Len tak rychlo som prebehla posledne prispevky - Juli, gratulujem k dvojkam - tak si sa dockala. :dizzy_face:

lienocka, aj my sa (samozrejme ked sa nic nevyvrbi) chystame do Viedne - poznavacie znamenie - cerveny karafiat v gombikovej dierke? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Magi, uz aj najmensi je doma? A mas nove babo? Jej to su zmeny.... tesim sa s Vami!!!!

My cakame na sud - vcera sme volali - este nie je stanoveny termin... :unamused: Ale hniezdim - zariadujem detsku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

bebe, drzim palce :dizzy_face:

julii tiez k dvojkam :dizzy_face:

musim sa pochvalit, vcera sme mali premieru a uz nenosim deti von a domov po schodoch, uz cupkaaame :dizzy_face:
11. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, caf - este som tu :wink: GRATULUJEM - sikovne baby su to :wink: Za chvilu nebudes vediet ktorym smerom mas bezat skor :wink:
11. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe, to neviem uz ani teraz, ked som s nimi sama vonku :sweat_smile:
11. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim - som si to prezila na IA a za chvilku (dufam) ma to caka tiez :wink:
11. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebe silno držím palce
Mixka, dievky sú šikuľky, to Kika v ich veku ledva stála na tých zápalkách čo jej trčali pod tým veľkým bruchom...
11. jún 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki dakujem!!!!

tak kolega hlasi, ze vyriesil, co mal a zamyka - lucim sa s Vami vsetkymi, sem ta si na nas zmyslite a ked bude nejaka zasadna zmena u nas, tak zapisem aj o polnoci :wink:

majte sa krasne :dizzy_face:
11. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, aj krpky maju vystupene pupky, ale inak su celkom chude aj ked dost papaju, ony lietaju jak sarkany,nie su 5 sekund v klude :grinning:
11. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
bebe, držím palce nech máte skoro po súde :dizzy_face:
neviete niekto ako sa majú tofikovci?
11. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby my vážne zvažujeme kupu väčšieho auta.......

Neviete ako je to s leasingom? Daju nam ho aj ked mám na dobu určitu a leasing bybol na dlhšie, než mi končí zmluva....
11. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak toto netuším... :confused:
a aké konkrétne auto ste si vybrali? :sweat_smile:
11. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok