• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
Ja uz som ju dlho nevidela, teda v skole naposledy. Ale jej hodiny som fakt zrala, to by som mohla donemoty pocuvat. Mna vzdy viac bavili veci z praxe nez teoreticke hluposti... :grinning:
Vtedy sidlila na Mlynskej v Kosiciach. Ani som nevedela, ze robi nahradku, mozno vtedy este ani nerobila. Ale od nej sa ucit, to bola parada... :dizzy_face:
10. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa pacilo hlavne to, ako vedela rozpravat a delit sa o skusenosti (najma ma fascinoval ten jej pokoj, ja som taka hrr-brr, takze ma pritahoval ten protiklad)...a potom sa mi pacilo prave to, ze bola taka svojska, najma teda v tom obliekani - niekedy mala na sebe veci, ze keby ich ja vidim v obchode, zalomim rukami, ze to uz kto by si take daco kupil, alebo nedajboze dohromady nakombinoval a obliekol, ale na nej to malo teda fajnovy smrnc. :sunglasses: :grinning: :wink:
10. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mexx trafila si presne pani má asi okolo 50tky oblieka sa tak myslím k jej veku dosť mlado extravagantne ako každá žena sa cíti mlado ale viem si ju predstaviť aj tak jemnejšie takú elegantnú ale každý má svoj štýl obliekania a má dlhé skoro až čierne vlasy a má ambulanciu na mlynskej.je to skupinová terapia a budú sa riešiť problémy náhradných rodín bude sa snažiť prispôsobiť našim požiadavkám čo potrebujeme vedieť a hlavne sa máme naučiť rozložiť svoje zdroje a myslieť aj na seba a oddýchnuť si čo si neviem celkom predstaviť.Ale je veľmi ľudská priama vtipná a používa slovník mladých lúdi.čo ešte viem tak takéto skupiny robí aj pre iné odvetvia psychológie.
10. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne ma tu znervózňuje mucha neviem odkiaľ priletela v decembri je tučná veľka dúfam že ma nechce zobrať do hniezda.Krúži a krúži ako dáky sup.mala by už davno dakde spať asi ju prebralo to slnko čo tú celí deň svieti.
10. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech ma ešte chvílu provokuje a bude z nej placka. :angry:
10. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky ja si tu tak sama pekne píšem a vy nič nerozoberáte.
Tak otázka koľko platíte za hodinu u psychologičky keď si idete ku nej pre pomoc? ak vôbec idete niektoré.
10. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda idem upratať keď sa tu nikto nehlási :wink: .
10. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sa u nás spí... zas pôjde večer o desiatej a ráno budeme vydrichmávať do deviatej :sweat_smile:

markétka, ja som bola len s malou a neplatili sme nič :wink:
10. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši tiež len pred chvíľou zaspali bola som sa na nich pozrieť majú také pekné červené líčka :slight_smile:

ako že rada by som vedela koľko si tak zvyknú psychologičky pýtať ale nie keď ideš s výmenným lístkom čo prepláca zdrav.poisťovňa ale bez neho.
Ja skúsenosti bez lístka nemám.
10. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, tak to neviem :sweat_smile:
10. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa už budia :wink:
10. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, kolko zvyknu brat psychologovia, ale ked som chodila psychiatrovi (asi tak styri roky dozadu), tak bral dvesto korun za kazde druhe sedenie (50 minut). :slight_smile: Nemam potuchu, kolko beru ini, a ake ceny mozu byt teraz. V takej Amerike beru cca 150 dolarov na hodinu. :grinning:
10. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, no jednoducho vás už nestíham... :grinning: :grinning: :grinning: My sa máme super, skvele... :slight_smile:
10. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to je super. :dizzy_face: No vidis, tak predsa si prestala stihat... :grinning:
10. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: martina_maxian to je dobre, či nie, že nestíhaš....
10. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataaaa to je vyborne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: deticky spinkaju? ako sa mate? co rodicia a co deti na babicku a deda? esteze mate dve detusky naraz aspon sa nehadate a lepsie si ich podelite ked si niekto chce popestovat :wink: moja svokra ta netrpezlivo caka na vnuca. zatial macka a stiska malu susedku ale uz sa velmi tesi na to nase :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky vstali asi pred hodinkou.. :slight_smile: Naši sú z detí úplne hotoví... keď prídu z práce, tak mám úplný veget,, lebo mi ich ani nedajú,,, Stíham celkom v pohode,, :slight_smile: som veeeeľmi šťastná a spokojná.. :slight_smile:
10. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, Mati, to sa dobre stiha, ked ti ich niekto hned vezme. :grinning: Pockaj doma. :grinning: :wink:
10. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak to je parada :wink: aspon nemas hend od zaciatku vsetko na starosti iba ty. sa takto mozes v klude zabehnut :wink: a ako dlho este ostanete na liptove?
10. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, az teraz som si vsimla, ze uz mas aj udaje v pase zmenene. :sweat_smile: No ale krasne to vyzera. :dizzy_face: :wink:
10. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne sa podarilo napisat krasny 20 000. prispevok. :sunglasses: :grinning:
10. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak nie, podarilo sa to Brulke. :sweat_smile: Ale pred chvilou mi to ukazovalo naopak. Ved to je fuk. Ja teraz pisem 20002, aj to je pekne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zas mi to ukazuje inac. Pche. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobre, koniec monologu o krasnych cislach. :grinning: :zipper_mouth:
10. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx a tie cisla su kde ??? :confused:
10. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som dnes došla zo školenia a u nás ticho.. Normálen decká dačo v tichosti riešili... no cipana.. normalne nikto k dveram ani nepribehol ked som došla... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove,
tešíííím sa s tebou...to je super !!!! len , prosím ťa, ako to vydržíš do 4.1. ???!!! mňa sa to netýka a už teraz som veeľmi zvedavá :grinning: :grinning: :grinning:

martinka,
super, že vám to tak dobre ide s m+m ....užívaj si v pohode tieto krásne časy a ešte vianoce k tomu...no paráda.... :slight_smile:
10. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je ticho :wink:
10. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu sa pozerá večerníček :slight_smile: a samozrejme MK, lebo mamka je vzrušená z toľkých super noviniek :sweat_smile: .
Mata, Lenkove, tesiiiiiim sa s vami
10. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macocha mne to hovor ja som ako na klucik :zipper_mouth: :zipper_mouth:
a si zlata, ze sa tesis s nami :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja sa tesim s Matkovcami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni veď ja si to ešte pamätám, keď mne volali, takže si to viem predstaviť. Dodnes sa čudujem, že som v noci zaspala :slight_smile:
10. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok