• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
Super mati... Asi to najhoršie si odkrutili u nás...
11. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte
mati ja davam odzačiatku trvanlivé mlieko...nič im z toho nie je, Lenka mala tiež ako tvoji tolko ked mi ju doviezli....
11. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada takže o 16.15 pred Návratom? :grinning:
11. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko,

od rana mi duni v hlave, ale nas suhaj ma asi len tak nenecha vydychnut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevadi, doladime... :grinning:

Dnes ma mladenec narodeniny. :dizzy_face: A lieta tu ako taky "mentolko"... :sweat_smile: Dostal interaktivne choditko, ktore sa mu strasne paci. Ked ma vypnute zvuky, tak ho tlaci a chodi a tesi sa, a nam je strasne smiesny, lebo vyzera akoby tlacil malotraktor a oral. A ked mu zapnem zvuky, tak uplny koniec, lebo len co sa pohne, spusti sa hudba, on okamzite zastane a zacne tancovat. Ibaze hudba stichne, on vyjavene pozrie, zas sa kusok pohne, hudba sa spusti, on zastane...no zacarovany kruh, takto dookola... :grinning:
11. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mexx blahoželáme Vilkovi k 1.narodeninám.
11. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru! Mauglí má rok, všeeetko najlepšie mu želáme! :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
Mexx, všetko najlepšie V. k narodeninám :dizzy_face:
11. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mexx to musí byť bombový pohlad.... :wink:
11. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj....
11. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme. :dizzy_face: :wink:
11. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslávenec :slight_smile: :slight_smile: všetko najlepšie,veľa zdravíčka a od nás pusu na líčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetko najlepsie V. k narodkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ty máš Vianočné dieťa.... :grinning:
11. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha, ako vidim, same narodeninky, vsetkym blahozelam a prajem nadherne dni plne lasky :dizzy_face:

U nas zamraceno, Patko v postielke nechce spinkat. Ucime sa papat jedlo s kuskami, nie len mixovane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko najlepsie V. k narodeninam... :dizzy_face:
11. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pridavam ku gratulacii !!! a vela radosti pri orani na traktore :grinning: :grinning: :grinning: to musi byt krasny pohlad :dizzy_face:
11. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik a co trhy dnes plati to z tvojej strany? lebo ja budem asi az na poslednu chvilu vediet ci sa mi podari prist alebo nie :confounded: sef navalal roboty akoby len pondelok :frowning2:. vy ste mali ist v plane tak ci tak vsak?
11. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx sak hod fotku ako orie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano fotku fotku :grinning:
11. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Tak všetko najlepšie Vilkovi k tým prvým narodeninám :slight_smile:

Mne sa dnes konečne podarilo dokončiť to nekonečné vybavovanie ZTP po 4 mesiacoch. o 17 máme Mikuláša z úsmevu tak som zvedavá ako Martin zarecituje básničku vieme hrušku zelenú a oli oli janko.Mikulášske sa mu dajak nepáčia nechce sa ich naučiť.
11. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka ach tie nase urady !!! namiseto aby tu boli pre nas su akoby proti nam. esteze to uz mas uspesne za sebou! ale nezavidim :unamused: . a drzim palceky nech martinko exceluje :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky budu po vikende, oslavovat budeme az v nedelu, tak potom sa pochvalime. :wink:

Ludia, ja by som sa dnes najradsej v posteli valala a nic nerobila, som uplne odrovnana, netusim z coho... :sweat_smile: Koniec mi je. :pensive: Zato mlady pan je plny zivota, ked neskace, tak tancuje, ked netancuje, tak spieva, ked konecne chvilku sedi, tak recni a zase spieva. :sweat_smile: Keby aspon vedel daco rozumne hovorit, by sme si pokecali, ale takto mi z toho sibe pomaly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co uz, idem vyvesat pradlo, hodim dalsie poprat, a dalej ho pocuvat... :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak my mame namontované 2 police v bývalej izbe dvojčat... Ide to trošku.. Pomaly ale predsa... :grinning:
11. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste dnes varili?
11. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varila som pyré a kuracie maso na prírodno a mrkvovú polievku,, ale to ja pre dvojky.. :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pradajkovú polievku, obalované rybie kocky a zemiaky :grinning:
11. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk foto :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej doliana aki krasni rostaci :grinning: :grinning: :grinning: aj tu pri vas vyhladnem asi pojdem rychlo na obed :wink:

mati a ty varis dva obedy? pre vas a pre certikov zvlast? to sa navaris :wink: inak ako sa mate?
11. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam chyba bodka. rostacikov jest nebudem :grinning: :grinning: :grinning: !!! ale na druhej strane ked pozeram tie foto tak mam straaasnu chut byt aj ja mamicka :wink:
11. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok