• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
mati, ešte nie!!-aj ja chcem pogratulovať nášmu oslávencovi!!!
čo nás o 5 dní predbehol s narodneinami :angry: :grinning: :dizzy_face:
blahoželáme malému sr. Viliamovi a prajeme mu toľko lásky od všetkých naokolo, koľko má on energie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mexx aj mňa dnes boli hlava strašne nepomohol ani 2krát ibáčik 400 asi niečo lieta vzduchom.
ja sa tiež lúčim dobru noc :pensive:
11. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, normálne to s Tebou prežívam...
veď možno budeme rodiť podobne :confused: :zipper_mouth: :pensive: :dizzy_face: ...
a tiež som plná obáv a napätia...
a to všetko pre ten čas (dlhý predlhý...)
ani nevieš, ako ťa chápem...
viem, že ja mám moje "pôrodniatko" aspoň doma, ale čo ak ma opustí namiesto toho, aby sa mi narodilo?!? :pensive: :cry:
ach, som s Tebou...
držme sa a myslíme pozitívne a buďme trpezlivé a vytrvalé... :wink: :pensive:
a verme :dizzy_face:
11. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, akoze o 5 ni predbhol s narodeninami? to som nepochopila...
11. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz diem do postele, uz treti vecer po sebe som bola vecer vonku a nejako mi dochadza dych, nie jak volakedy, kazdy stvrtok, piatok a sobotu som o takomto case len vyrazala do mesta :sweat_smile: ...
11. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko má narodky o 5 dní po Vilikovi...
oni sú naše dve (skoro) dvojčatká... :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááá, a ja mam za 4 dni :sweat_smile:
a cairka uz mala tusim teraz niekedy....
11. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este odkaz pre miminu: prihasili sme sa na tanec v stredy od 10:45 s jankou... tak mrkni na to :wink:
a dobruuuuuuu
11. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacik, tozn., že ty si 15-ka? (aj moja sesternica je)...náš zajik je 16-tka... :wink:
11. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano 15ka :sunglasses: , mavala som ju aj na drese :wink: a 73tí r.
a dobruuuu :wink:
11. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ešte nemala, yukki mala :wink:
11. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cairka ma kedy? a yukki mala kedy? tusim este nejdem do postele :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj idem, som sa začítala, ale idem sa premiestniť už do postele
dobrú noc
11. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka má 18, a yukki mala v utorok? tuším
11. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme pekne pokope. yukki happy birthday!!!!
ale uz fakt idem aj ja drichmat.
11. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, Laculík! Yukki mala v stredu. A malá M. čo sa nám narodí mala v nedeľu. Až to vyjde, budeme pekne strelená domácnosť. Ešteže tá Kika to bude mať všetko pod kontrolou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobré ráno!
12. dec 2009 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. Včera na Maukašovi bolo jedno dievčatko ako yukina Markétka a norálne som sa spýtala tej maminy či je profi v Mlynkách a ona tú malú mala svoju bio :grinning: :grinning: :grinning: A 2 väčšie baby mala z domova :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: tak náš Martin po včerajšom zážitku s Mikulášom ráno vstal a prvé slovo vyliezlo.pide mikulas a donesie cokoladku? :slight_smile:
12. dec 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki všetko najlepšie :wink: ako je Kike?
12. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naša Lucka tam celý čas ukazovala, že "ham" a "papať" na balíčky a ked sme došli pre balíčky (boli sme prví v rade, lebo Lucinka akurát zdrhala správnym smerom) tak Lucinka zahlásila hned "vajko papať" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak akurát manžel natriasa naše vankuše a prikrývky v postelia Lucka a Bikika hned opakuju a robia to isté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vyslala svojho m na nákup do tesca dala som mu zoznam na ktorom bolo pár darčekov ešte pod stromček ako napr.parný hrniec 2krát sada pohárov mixer a sendvičovač tak som zvedavá čo donesie ale ako ho poznám tak povie že nevedel vybrať že si to mám ísť kúpiť sama tak čakám :wink:

Kubko práve zaspal v noci sa vystrájalo tak doháňa čo zmeškal.a mm o 10 padá na stretnutie po 15 rokoch takže do zajtra sme sami :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma prekvapuje visela som síce na telefóne ale darčeky donesie bez frflania. Teším sa že nemusím ja nakupovať v tom zhone.
12. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam k mirke dobrovolníčku čo mi ju parkrat do mesiaca vonku vyvetrá, tak sa teším. Dnes poobede by mala takto k Mirke prísť prvýkrát. Ja vezmem ostatné 2 baby von a manžel vyflexuje čosi na zárubni, aby sa dali zamykať dvere, lebo nam to nejaký 1mm nesdalo a 3 dvere sa zamknuť nedaju a kedže Lucka už suverenne otvára dvere, tak treba zamykať.
No a doobeda berem velkáčky von, asi pojdeme do tesca na cestoviny (to aby sme mali ciel a cestoviny sa míňaju pomaly) :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridala som na FB 4 fotky zo včera :grinning:
12. dec 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

ja uz po ranajkach a kave, a ani trochu sa mi nechce, dnes ma caka kopisko zehlenia, chcem sa toho rychlo zbavit. Fuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mary, no keby mal V. tolko lasky kolko ma energie, tak by sa z nej isiel pominut. :grinning: Ale tak snazime sa, snad sa priblizujeme... :wink:

Juli, baby ake herecky, krasne kabatiky mali. :wink:
12. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markétka díki, Kika už zakašle len sem tam, ale ešte nie je vo svojej koži celkom. Ale v noci sa už spalo.
12. dec 2009 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moje dievčatá sú po včerajšku nejaké rozkokošené :fearful: ,mali sme Mikuláša s Návratom
bolo super dobre,varím obed,a poletuje snežik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sme sa vrátili z mesta.. .Skočila som aj do DM a mali pozlacnované kaše, výživy a plno všeličoho, tak som nakupila jak besná za 3 igelitky :sweat_smile: :grinning:
12. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som stihla len spratat a narobit si nervy s prckom. :sweat_smile: Ale uz sa uklada na spanok, dufam, ze mu to pojde rychlo, a idem varit gulas, MM si nakazal. A potom to zehlenie nestastne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj ja chcem sniezik. MM tvrdi, ze vcera ta teta v pocasi slubovala aj pre nas v nizinach snezenie, nielen na horach. Vraj v stredu. Tak uz cakam netrpezlivo. :slight_smile:
12. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak u nás velkáčky už hajajú, ja kávičkujem, Dominika komunikuje s nejakými hračkami v postielke spokojne :dizzy_face:
12. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok