• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

25. septembra 2017 
Marketka,
myslim, ze v Martine je vela moznosti, aj v manzelovej rodinke maju take dietatko, chodia s nim do martina.. ale kam neviem, nemam na nich ani cislo, zmenili si mobily :sweat_smile: takze by som ti vedela povedat po novom roku..
13. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi Ty si tu raz dávala link na vojtu sú tam aj fotky alebo ilustrácie cvikov?
13. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak zháňaj ono je to blbé tráviť čas u svokry niekoľko týždňov bez manžela kým sa dajú ako tak do poriadku.Fakt by im to veľmi pomohlo keby sa mali na koho obrátiť aj v Martine.
13. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam fakultka.. vies kto by vedel? Smejka!
:slight_smile: :slight_smile: ona je z MT, robi sestricku a s Matuskom maju tiez co-to za sebou.. ja jej napisem mailik, oni su chorucki :pensive: ale bolo by to skor ako po novom roku :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,
nestiham vas ani citat :rolling_eyes:
dvojky beru ATB od stredy,a teraz isli s pat s teplotou milko 38,6 a macka 39,1 :rolling_eyes:
aj napriek calciovemu sirupu milko stale nema hlas a macka kasle sa nevie dokaslat :confused:
zajtra trielime k dr.
tomas a bubo uz mali ist zajtra do skoly a skolky,ale kasel maju stale katastrofalny,tomasa zacalo navyse este aj ucho boliet :unamused:
katastrofa

volaco sa mi mari ze ma dnes lucka meniny :sweat_smile:
ak ano tak vsetko naj lucinke :dizzy_face:
13. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj Luciám aj laculíkovi :grinning:
13. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mati :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :rolling_eyes: , nejak sa to na Vás navalilo... :unamused: :unamused: ak berú atb od stredy a ešte doteraz nie je úľava, tak ich asi brali zbytočne (resp.aspoň preventívne), lebo infekcia zrejme nebola bakteriálna, ale vírusová... :unamused:
no, nič moc...

markie, ja som nehádzala link na vojtu, ale na dojčenskú gymnastiku... :wink: a boli tam fotky cvikov, ako ukážky určitých strán v knihe... :slight_smile:
13. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://lesk.cas.sk/clanok/83887/natalia-blahova-na-vyber-dietata-neexistuje-kluc.html

magi v stredu dr povedal,ze je to angina,kaslat zacali az koncom tyzdna a kazdym dnom je ten kasel horsi a horsi...
13. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi a máš ho po ruke?
13. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata2,
aby to uško nebolo ako u môjho kubka - soplíky mu nastekali do uška mal ho ( obe !!! ) zapálené :frowning2: ..no máš to fakt veselé, ani jedno dieťa zdravé, tak to musí byť riadne na nerv... tak posielame veľa pozdravov a nech sa rýchlo vyzdravia....
13. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markétka, ved nech zbehnú do tých jasieľ, ja som tam bola spokojná a videla som, že tam je stále tá istá rehabilitačná sestrička, čo mala vanesku :wink: ak sa tu nevyznajú, tak je to pri vstupe do centra mesta, oproti prvej budove matice slovenskej :wink:
13. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, veru, hlavne aby sa rýchlo poliečili, lebo ked sú chorí všetci naraz, to musí byť radosť :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie Lucinke aj Lucii :slight_smile: Konecne som docitala a neviem sa vynadivat na fotky,deticky su vsetky nadherne.Skoda,ze som nemohla dnes dojst na stretko,ale snad sa stretneme este.Juli nevies ci su este volne miesta na pobyt?Lenkove blahozelam a zavidim tieto prijemne starosti.
13. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ked ste to tu tak spomínali tak jeden super kamoš mal narodky 9 a aj "naše dievčatko" :wink: oslávilo 1 rok života 10.12. v rodine nie v ..... a syn bude mať ešte 26. narodky a 30. meniny ...

Všetko naj Lucinkám laculíkovi a Lucke Julčinej a všetkým Lucinkám :slight_smile:
13. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru rita, škoda, že vám to nevyšlo, snád nabudúce :slight_smile:
13. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rita myslím, že je ešte volné miesto... napíš si na domovvrodine@gmail.com :wink:
13. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcatko malo rocik?? :slight_smile: vsetko najlepsie!!!

Rita, dakujem :dizzy_face: som stastna ako blcha :dizzy_face:
ako sa mate vy?
13. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, markie, nemám...
treba ho mrknúť pár (mnoho) strán dozadu...
ale viem, že vtedy sa na to pýtala pimpa a bolo to niekedy v novembri (možno v oktobri)...

mati, no aj angínu môžu niekedy vyvolať vírusy (aj keď je to zriedkavejšie) alebo to mohla už vtedy byť chrípka manifestujúca sa i zápalom hrdla... skrátka,ak by to boli baktérie, tak to nemôže pri ATB byť horšie a horšie... a predpokladám, že berú aj niečo na kašeľ, čo? :confused:

markie-mati, no najskor sú to u tomáška nastekané soplíky..., čo iné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vivien a vy čo noveho mate?

lenkove ešte 2 prispevky a maš pekne čiselko 5555 :grinning:
13. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ved hod nejake fotky.Pepca mi zaspala o osmej a nechcela som ju budit tak som zostala doma a vyvarala.Ty nejdes na pobyt?Vivien mi dala chrobaka tak by som aj sla z babami.
13. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz len dva prispevky a mlciiiim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita kukni albumy, dnes vela fotiek :grinning:
13. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mám krásne číslo teraz :fearful: :sunglasses:
a dokonca som sa prehupla už aj cez 6000-ku :sweat_smile:

rita, minule som ťa spomínala, že ako sa máte a ako vám to ide? :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita, janivonbenji má fotky :slight_smile: ja som ešte nestiahla, idem to poriešiť, ale ja som moc nefotila. a na pobyt by sme síce radi, ale nevydá nám to teraz... hádam inokedy :unamused:
13. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas pohodicka :unamused: este dorabame podlahu,ale do soboty bude snad uz aj poriadok a hlavne dievcata mame uz pokrstene :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita,
kukni foto zo stretka u mňa, ešte chvíľu počkám, lebo práve som ich chcela zmazať...
13. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mozes mazat :grinning: kukla som a to len tri :grinning: skoda,ze to nevyslo som sa tesila,ze sa trosku vyvetrame,porozpravame.
13. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a teraz to vyzerá, že veve s jakubkom boli celý čas vo vláčiku, lebo aj ja mám len také :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita, natálka ako princezna :dizzy_face: a peťka aká je už veľká
13. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik cairka.Idem si lahnut,lebo o druhej mam budicek.Dobru noc
13. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok