• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júna 2017 
autor
Teda a čo ma zaraža na vrchu tej stránky je napisane "Dátum poslednej aktualizácie: 18.12.2009" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: - no asi napišem známemu, čo robí v slovakrail... a mal nejaké také veci na starosti - neviem či presne to , ale ak nie presne to, tak to ma na starosti jeho kolega odvedla, lebo je to ich odbor - toho oddelenia :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem vas precitat... nejako nestiham :confused: .
akurat mi volal mm z turnaja kde je malá a ze z troch zapasov prehrala tri :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ... ale je tam jedna z najmladsich a je to prvy turnaj v jej zivote a hlavne skoro sami chalosi su tam. ale zasa v skole urobila testy zo slovenciny ako druha najlepsia! (na 99 percent a to je tam najmladsia a hlavne je to vybeova treida, cize vsetci chytri). A to som ani nevedela ze maju testy :zipper_mouth: . A matiku na 93 percent plus 53 percent nadstavbove ulohy. Tak sa vytesujeeeeeeeeem.
18. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v com sutazi??
18. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som kukla - maju teraz od 3.12.2009 nový prepravný poriadok a je to presne tak ako som to našla ja v auguste... nie je rozdiel medzi kočíkom s dieťaťom a kočíkom bez dieťaťa... su v jednej kategorii s párom lyží s palicami, snowbordom, hudobným nástrojom v púzdre
18. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak plno veci z prepravneho poriadku či vlakoveho či MHD sa nedodržiava... napr. u nas v MHD je napisane v prepravnom poriadku, že do jedneho dopravneho prostriedku može nastupiť len jeden kočík.... jedinýkrát som videla šofera vyraziť druhý kočík a to spravil velmi šalamunsky, lebo nastupili cigani - banda a neštikol si nikto listok a aj kočík mali a už jedne kočík v buse bol.... a aby sa snimi enmusel naťahovať na listkoch a neviem či vtedy už mohol šofer listky kontrolovvať (leby kedysi nemohol, teraz už može), tak to vyriešil takto... ale inak aj 3 kočíky sme šli busom už párkrát....
18. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obdivujem v tomto mojich rodicov. Z 2 malymy detmy do Tatier vlakom. Na fuuha.
18. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sm vlakom ako decká chodili často.. mali sme režinku :wink: tiež dosť naročne podla mna... ale asi sa dalo... aj ked tá predstava, ked sme boli školkari a už aj lyžiarky, lyže a všetko a my sme si niesli batožky len s hračkami.. .takže to všetko mama odvliekla........
18. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zici v jude :wink:
tak ste to tu pekne ostro vsetko rozbalili v predchadzajucich stranach. ale ja mam rada narovinu veci :dizzy_face: ..
cairka, vsetko naaaaaaj, hlavne to zdravicko!
18. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy nechodila vlakom ako decko :zipper_mouth: , teda vlastne hej, ked sme isli na lyziarsky na strednej, to bola docela show! mam vodicak 18 rokov a tolko ho aj vyuzivam :slight_smile: . chvalabohu.
18. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Kosicoch postu prepadli.
18. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ktorú poštu???
18. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešteže som si včera svoje Duplo vyzdvihla.. určite mali zálusk na moj balíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bankomat tu pri nás kope :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja viem taku v panelaku krpatu.
18. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak taká krpatá v panelaku je pri svokre... neviem či ešte niekde inde tiež........ tak to je tiež blizko pomerne... no muž pride od svokry a povie... akurát je tam...
18. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze by sa skrival??
18. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem.... bol doma ževraj doobeda ... tak teraz neviem či nechal domču samu doma, alebo lupil s nou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikovnik. .a to aj povysavať stihol domka.....
18. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1000 Eur to je babrak a nie sikovnik
18. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to pri svokre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon to bude on.. .to je na notebook :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....julia ked si kupiš lacnejší nb tak ti aj na tu podložku zostane.... :grinning:
18. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12 rokov za notebook - dost nie??
18. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si thera žiaden nb nekupujem... a podložku mam v plane kupiť , lebo na to penež je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ked si nedockavy Karol kupi NB za lup a tebe podlozku aby si nebola jak certica.
18. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenže ked pojde karol na 12rokov, tak mi ostane nb a podložku mi nebude treba , lebo na to mam velke deti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budes musiet vratit.
18. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co budem musieť vrátiť??? nb??? čo si sa.... vsak to ja nepriznám.. poviem, že asi karol prechlastal....
18. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mate všetkým darčeky nakupene už??? ja neviem pre niektorých čo by sme mali kupiť...
18. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame vsetko nakupene.
18. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jak vam fajne.. netušim čo švagrovi a karol tiež netuši.. .a podobné osoby..... to su take z povinnosti darčeky - akože myslim tým to, že pre toho človeka nemam šajn čo.. dakomu kupim hned bez problemov (do tejto kategorie patria najmä deti a občas nejaký dospelák), potom dakoho "odbijem" kozmetikou a niektorí netuším. .proste kozmetiku hocikomu kupiť neviem...
18. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok