Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
18. dec 2009

Teda a čo ma zaraža na vrchu tej stránky je napisane "Dátum poslednej aktualizácie: 18.12.2009" 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 - no asi napišem známemu, čo robí v slovakrail... a mal nejaké také veci na starosti - neviem či presne to , ale ak nie presne to, tak to ma na starosti jeho kolega odvedla, lebo je to ich odbor - toho oddelenia 😠 😠 😠 😠 😠

laculik
18. dec 2009

ahojte, idem vas precitat... nejako nestiham 😕 .
akurat mi volal mm z turnaja kde je malá a ze z troch zapasov prehrala tri 😅 😅 😅 ... ale je tam jedna z najmladsich a je to prvy turnaj v jej zivote a hlavne skoro sami chalosi su tam. ale zasa v skole urobila testy zo slovenciny ako druha najlepsia! (na 99 percent a to je tam najmladsia a hlavne je to vybeova treida, cize vsetci chytri). A to som ani nevedela ze maju testy 🤐 . A matiku na 93 percent plus 53 percent nadstavbove ulohy. Tak sa vytesujeeeeeeeeem.

zicon
18. dec 2009

A v com sutazi??

najjulinka
autor
18. dec 2009

tak som kukla - maju teraz od 3.12.2009 nový prepravný poriadok a je to presne tak ako som to našla ja v auguste... nie je rozdiel medzi kočíkom s dieťaťom a kočíkom bez dieťaťa... su v jednej kategorii s párom lyží s palicami, snowbordom, hudobným nástrojom v púzdre

najjulinka
autor
18. dec 2009

Inak plno veci z prepravneho poriadku či vlakoveho či MHD sa nedodržiava... napr. u nas v MHD je napisane v prepravnom poriadku, že do jedneho dopravneho prostriedku može nastupiť len jeden kočík.... jedinýkrát som videla šofera vyraziť druhý kočík a to spravil velmi šalamunsky, lebo nastupili cigani - banda a neštikol si nikto listok a aj kočík mali a už jedne kočík v buse bol.... a aby sa snimi enmusel naťahovať na listkoch a neviem či vtedy už mohol šofer listky kontrolovvať (leby kedysi nemohol, teraz už može), tak to vyriešil takto... ale inak aj 3 kočíky sme šli busom už párkrát....

zicon
18. dec 2009

Obdivujem v tomto mojich rodicov. Z 2 malymy detmy do Tatier vlakom. Na fuuha.

najjulinka
autor
18. dec 2009

my sm vlakom ako decká chodili často.. mali sme režinku 😉 tiež dosť naročne podla mna... ale asi sa dalo... aj ked tá predstava, ked sme boli školkari a už aj lyžiarky, lyže a všetko a my sme si niesli batožky len s hračkami.. .takže to všetko mama odvliekla........

laculik
18. dec 2009

zici v jude 😉
tak ste to tu pekne ostro vsetko rozbalili v predchadzajucich stranach. ale ja mam rada narovinu veci 😵 ..
cairka, vsetko naaaaaaj, hlavne to zdravicko!

laculik
18. dec 2009

ja som nikdy nechodila vlakom ako decko 🤐 , teda vlastne hej, ked sme isli na lyziarsky na strednej, to bola docela show! mam vodicak 18 rokov a tolko ho aj vyuzivam 🙂 . chvalabohu.

zicon
18. dec 2009

V Kosicoch postu prepadli.

najjulinka
autor
18. dec 2009

ktorú poštu???

najjulinka
autor
18. dec 2009

Ešteže som si včera svoje Duplo vyzdvihla.. určite mali zálusk na moj balíček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
18. dec 2009

bankomat tu pri nás kope 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
18. dec 2009

A ja viem taku v panelaku krpatu.

najjulinka
autor
18. dec 2009

tak taká krpatá v panelaku je pri svokre... neviem či ešte niekde inde tiež........ tak to je tiež blizko pomerne... no muž pride od svokry a povie... akurát je tam...

zicon
18. dec 2009

Ze by sa skrival??

najjulinka
autor
18. dec 2009

no neviem.... bol doma ževraj doobeda ... tak teraz neviem či nechal domču samu doma, alebo lupil s nou 😀 😀 😀 😀 šikovnik. .a to aj povysavať stihol domka.....

zicon
18. dec 2009

1000 Eur to je babrak a nie sikovnik

najjulinka
autor
18. dec 2009

no je to pri svokre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
18. dec 2009

zicon to bude on.. .to je na notebook 😀 😀 😀 😀

thera1
18. dec 2009

ahojte....julia ked si kupiš lacnejší nb tak ti aj na tu podložku zostane.... 😀

zicon
18. dec 2009

12 rokov za notebook - dost nie??

najjulinka
autor
18. dec 2009

ja si thera žiaden nb nekupujem... a podložku mam v plane kupiť , lebo na to penež je 😝

zicon
18. dec 2009

Tak ked si nedockavy Karol kupi NB za lup a tebe podlozku aby si nebola jak certica.

najjulinka
autor
18. dec 2009

lenže ked pojde karol na 12rokov, tak mi ostane nb a podložku mi nebude treba , lebo na to mam velke deti... 😝

zicon
18. dec 2009

Budes musiet vratit.

najjulinka
autor
18. dec 2009

co budem musieť vrátiť??? nb??? čo si sa.... vsak to ja nepriznám.. poviem, že asi karol prechlastal....

najjulinka
autor
18. dec 2009

mate všetkým darčeky nakupene už??? ja neviem pre niektorých čo by sme mali kupiť...

zicon
18. dec 2009

My mame vsetko nakupene.

najjulinka
autor
18. dec 2009

no jak vam fajne.. netušim čo švagrovi a karol tiež netuši.. .a podobné osoby..... to su take z povinnosti darčeky - akože myslim tým to, že pre toho človeka nemam šajn čo.. dakomu kupim hned bez problemov (do tejto kategorie patria najmä deti a občas nejaký dospelák), potom dakoho "odbijem" kozmetikou a niektorí netuším. .proste kozmetiku hocikomu kupiť neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre