Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
18. dec 2009

aj ja sa pridávam s pusinkou pre Slávku a želaním všetkého dobrého a čím skôr "novú" sestričku pre ňu! 😉 🙂

lenkove
18. dec 2009

u nás veľmi nie, to skôr u manžela.. otckova sestra dáva aj také, že silonky a tak, úplnú drobnôstku, ale ja si to vážim, lebo si spomenie na každého..
Inak, pamätáte si pre vás najlepšie Vianoce? 🙂 Pre mňa jednoznačne, keď sme raz vianocovali s ockovou sestrou a jej deťmi. Bolo to super, aj keď si veľa nepamätám, len ten pocit... to som mala takých 5-6 max.. Dostala som plyšového psíka (toho ešte mám) a mačku (tá padla hneď 😀 ) a bolo to také 😵 😵

marketka1
18. dec 2009

no my nižší limit máme na narodeniny a meniny.
Na Vianoce sme pridali lebo ak chcem kúpiť dobrú knihu (encyklopédie biblia slovníky tak tie neviem zohnať lacné)a keď dám švagrine na deti viac tak aj sestre tak isto nerobím rozdiely.

Ocovi a svokre kupujeme tiež finančne rovnako.(Takže si nemôžme navzájom vykrikovať ktorá rodina je drahšia) 😉

magimary
18. dec 2009

kúpili ste si autíčko 🙂 ?

a teda, aj my si s mužíkom kupujeme (ja jemu zbožňujem nakupovať 😵 , keby som mohla, nakúpila by som mu celý svet 😵 ... a on mne-chudáčisko,trápi sa, ale vždy niečo malinké ako prekvapko vymyslí (o to viac si to vážim, že vidím, že sa snaží), ale inak si kúpim ja ako aj lenky 😉 🙂

najjulinka
autor
18. dec 2009

mary no my to mame tak +/-200 Sk na osobu... akože žiadna dohoda,a le tak +/-to vychádza... zas nekradnem... no a detom pridám po stovečke a dospelakom uberem... 😉 asi tak nejak... s bratrancom si davame maličkosti - ale to tak, že ja som minule kupila dačo ich malej - bodynko a hrkalku a oni kupili mne ramiky v IKEA... teraz ich malej takú knižku latkovu a hotovo.. .proste ked kupim malej rata sa, že to je im... však je to fuk.. .čo sa budem siliť... ked malu nemali tak som im kupila štipce na potraviny.. proste fakt maličkosti... ani za tu stovku (ešte v Sk počitam) 😀 😀 😀 😀
no a našim sme minulý rok dali sučiastky do počitača... karol im robi pred vianocami počitač a nevzali sme peniaze za komponenty čo nakupil a povedali sme, že to bol darček - potrebovali to a vyhli sme sa hovadinám....... 😉
tento rok nemam nič... raz som kupial ockovi košele.. .bol nadšení farbou. .doslova bol spokojný.. čo až man prekvapilo, že sa mu to tak pačilo, že to aj najavo dal... no vyskušal, boli male... išla som vymeniť po sviatkoch a nemali ani inu farbu z tej značky o čislo väčšie... a už som si netrufla kupovať ine košele... a v podstate som mu doteraz miesto toho nič nedala, len to držím v hlave, že som tam dlžná čosi navyše..... lebo už nekcem kupiť dačo čo bude na nič... a mrzelo ma to o to viac, že sa mu to fakt páčilo... ☹

lenkove
18. dec 2009

my inak asi nekupujeme rovnako.. keď tak zrátam, manželovi dostali "viac" ako naši 😉 ale zase u našich sme na Vianoce, to majú svokrovci asi ako bolestné 😉

ivka2007
18. dec 2009

to by bolo dobre mary,az take drahe dary si nekupujeme 😉

najjulinka
autor
18. dec 2009

no my tiež nemame celu rodinu na rovnako cenovo......... su rozne dovody.... z našej strany je to väčšinou sponzoring v prospech nás... z manželovej strany sme si fifty fifty (+/-)....

lenuska74
18. dec 2009

Vďaka Cairka 🙂 a ešte raz aj tu všetko naj naj a nech už nájdeš domov čo ťa zamestná 😉

megi my tiež mame nižší limit a kedže sestra ma len jedno a ja som krstná tak som malej chcela kupiť kuchynku za 50e a aby som jej náhodou nekupila taký drahý darček tak ju bola kupiť sama že jej ju dá v lete na narodky 😀 že či mi šibe kupovať jej také drahé hračky a ona jej kupila z peňazi čo sa jej vyzberali na narodky meniny a tak to babky ešte prihodia k darčeku :D

magimary
18. dec 2009

tiež nemáme písané limity, alebo dohodnuté, ale vychádza to tak nepísane rovnako... 😅
ale našim a manželovým rodičom viac investujeme (oni nám dávali a dávajú celý život 😔 , tak z vďaky) ako neterkám a synovcom...

a ja som si tento rok kúpila (teda akože tatik) 900ks puzzle anny gades a aj podložku k tomu, na ktorej sa to skladá...(mali to v LILDI zlacnené a mne sa to už dlhšie páči, tak sa teším na "skladanie" 😵 )

martina_maxian
18. dec 2009

ahojte,,,, tak dnes sme sa presťahovali.... konečneeeeeee,,, 🙂 a práve sme otvorili šampanské.... 😀 straaaačne sa tešííííííííííme.... detičky už spia v novej detskej izbičke.... 🙂))

najjulinka
autor
18. dec 2009

martina hod foto vašho noveho byvanička potom.. hoci na fb 😉 😉 😉 😅 a samozrejem deti v novom bývaničku 😵 😵 😵

marketka1
18. dec 2009

Martina teším sa s Vami daj dajaké foto foto. 😉
Ste šikovný a rýchli.

magimary
18. dec 2009

tak, mati, vy ste si práve otvorili tie najväčšie a najkrajšie vianočné darčeky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
18. dec 2009

nie mary, že akí su maxianovci nedočkaví. .všetky velke darčeky už pootvarali a Vianoce až o 6dni... 😀 😀 😀 😀

thera1
18. dec 2009

ešte dobre že ten 2 v 1 darček už otvorili.... 😉

lenkove
18. dec 2009

Martinka
blahozelam 🙂 a tesim sa s vami 😵

martina_maxian
18. dec 2009

baby, strašne sa teším,,, to je už iný priestor... 🙂 no musím nájsť foťák niekde a určite pofotím,,, len ešte to nie je zariadené tak tip top... ešte nám nedošla nová sedačka a ani spálňa,, tak dnes budeme spať na starej sedačke z nášho bytu... ale sľubujem.. zajtra pofotím.. 🙂

cairka
18. dec 2009

mati, gratulujem 😵

martina_maxian
18. dec 2009

no moj MM sa už kúpe,, skúša veľkú vaňu... 🙂 detičky spia,, 🙂 som neskutočne šťastná... baby,,, toto je fakt úúúžasné... 🙂

mixka
18. dec 2009

gratulujem k domceku mati 😵 😵 😵

magimary
18. dec 2009

😵 oj,mati!!! 😵
aj to je slabé slovo!!!

a, ozaj, máš už doma kočík? 😨 😅
že som taká materiálna v tejto úžasnej chvíli... 😅

najjulinka
autor
18. dec 2009

mary n ked su takí nedočkavi, tak či kočik nebude až na ruske vianoce za tu ich nedočkavosť....

najjulinka
autor
18. dec 2009

len dovtedy sa naučia uuuplne bez kočíka... a bude im na nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
18. dec 2009

no, ale keď už konečne kočík budú, tak si ho predsa musia užiť... 😵

martina_maxian
18. dec 2009

kočík, nemáme,.. ani sa neozvali ,, tak neviem a momentálne ani nebol čas to teraz riešiť,,, riešili sme iné veci... ale hádam, príde niekedy,,, len dúfam, že už nebude neskoro,,, ale inak ani si už neviem predstaviť voziť deti v kočíku,,, veď oni behajú ako divé.. 🙂

magimary
18. dec 2009

no teda...
ozvi sa im, keď budeš mať čas...
ale vraj "robia" len do pondelka, potom už sviatkujú... a potom až po 7.-om 😉

najjulinka
autor
18. dec 2009

no bude to tak ako píšem 😉 😀 😀 😀 😀 Dobrú noc. Okupana idem do hajan... 😀

adrianamickova
18. dec 2009

Martina,no vy máte dobrý rok 🙂 deti a rovno 2,nové bývanie,
nech sa vám dobre a šťastne býva rodinika 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
18. dec 2009

a darčeky???aj my tak skromnejšie ako po iné roky,dievčatám samozrejme hračky potešia,
dnes som kupila sonke novú vetrovku,čižmy, snehulienkové šaty...amka dedí...
+ darčeky od krstnej,tety babky,až až
dospeláci Vianočnu lotériu 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre