• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
tak sa na nu juli nepozeraj :wink:
23. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Juli čo sa ti zda na tej čiapke divné ??? :confused:
23. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skus sa pozrieť na nahlad.. nie velku foto,a le len ako nahlad v albume... no ja kondom to vyzera.... :grinning: :grinning: :grinning: ale zmenši to .. mne len oči vybehli, že cipana čo na konovi už dakto dava :confused: :confused: :confused: .. a ono to nie je to čo to vyzerá... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem jak kukám tak kukám ja tam furt len čiapku vidím
23. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej Juli nezachcieva sa ti že už vidíš aj to čo nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam skor dojem, ze hladnemu vlkovi sa o baraninke sniva :grinning: juli ma asi nedostatok sexu, tak vidi vsade kondom :grinning:
23. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože ked už vieš na čo sa divaš, tak vidiš... ale tak na prvý pohlad v malom... a ešte aj farben presne tak ladený obrázok ako bola reklama na telefonnych kartach na kondomy... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixkááá my mame momentálne len 3 deti a žiadne choré :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z coho ti potom hrabe ???
23. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z telefonnych kariet??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som si pripomenula, preco uz do tejto temy chodim minimalne... a obmedzim to este viac :zipper_mouth:
23. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej cairka mala veve je zlatá kucháročka :slight_smile:
23. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....čo sa dá robiť...túto tému si založila júlia.... :slight_smile:
23. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si v nej môže ......písať...
23. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stromček ozdobený, tak už môžem :dizzy_face:!:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Keď uvidíte svoje sny kráčať v snehu a na srdiečku pocítite nehu, ked snehová vločka zaspinká vám na nose, nech tíško znejú slová: prajem vám krásne Vianoce!!! MaryM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj my stromček ozdobený.. celkom (som) sme to zmákli... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bolo to krásne (vianočné číslo príspevku: 22066) :sweat_smile: :dizzy_face:
leni moja, vidím že si nevydržala!!!
ani ja by som!!! :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
ale ked som sľúbila, tak sľub som dodržala... :sweat_smile: :wink:
23. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselé a šťastné Vianoce a požehnaného Ježiška všetkým.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridal som foto naseho stromceka
23. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon kubko už asistuje pri výzdobe? alebo ešte nie? ešte je to na rano prekvapko???
23. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, teraz som dočítalatie veci o Majke z Gurunu a padla mi sánka (!!!) :fearful: :fearful: :fearful:
fakt som o tom ani len netušila, nepočula, nečítala...
a tiež som v náhradke... :sweat_smile:
skrátka, nechápem...
ja som ale nikdy ani nevedela, ako sa tá herečka volá, tak aj keby som počula, nevedela by som o kom je reč...
ty si to, Zicon, vedel? :confused: :wink:
23. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež netušila ako sa volá... ja viem ako sa volaju krstným menom jej deti a u koho boli.......
23. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a maminu - tu ozajstnu, nie bi mnohí z tade poznaju, lebo mnohí ste od BA, z BA... :grinning:
23. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bi = bio
23. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :slight_smile: super správa gratulujem mamička,teším sa s vami :slight_smile:
23. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc...
23. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovarené nachystané zemiakový šalát podobne ako zicon,všetko tak rozvoniava kapustnica koláče,ihličie :dizzy_face: :dizzy_face:
darčeky zabalené,zajtra sa tešíme s amalkou na rozprávky,minule odsledovala celé červené víno,ani sa nepohla ani nič nepotrebovala,moja kukučka,sonka je už u babky,po snehu ani stopy blato člapavka a teraz aj hmla :frowning2:
na štedrú večeru ideme k našim :slight_smile:už sa teším ...čarovná noc,príjemná rodinná atmosféra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľa pod plášťom nočnej hviezdnej oblohy
každá rodinka si stromček vyzdobí,
pri štedrovečernom stole jablčko prekrojí,
v srdciach našich plamienok zahorí,majte sa radi
prežite Vianočné sviatky v pokoji,prajeme všetkým v téme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o desať minút sú Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
a nikto tu so mnou neoslavuje :cry: :sweat_smile:
naozaj už všetci spíte?
ja tu dýcham vôňu ihličia a chytá ma nostalgia...spať sa mi nechce ani náhodou... :sweat_smile:
a tak čakám...
... na Vianoce... :dizzy_face:

matimaxi, mexx, macocha ai., kde ste? :confused: chýbate mi... :wink: :slight_smile:
23. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok