• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
jaj, to by bolo, že by sa novorodenec už pýtal na nočník...nechcem všetko na peniaze, ale viete, koľko by sme ušetrili na iné veci.... :slight_smile:

julinka,
dovolenka pri mori je vec pohľadu, som bola už viackrát, ale ešte som sa nenudila...s malým sme boli len raz ( na budúci týždeň ideme práve druhýkrát :slight_smile: ), ale ten bol vytešený...a ja napr. dovolenku beriem aj ako zmenu prostredie ( aj keď relatívne nákladnú ), proste zmenu....a ešte - more ľúbim :slight_smile:
13. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teba nemusel zaujať, stačí, že sa mne páči praktičnosťou (estetika je až na ďalšom mieste)...a šírka mi nevadí (ja radšej široké ako dlhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , neznášam dlhé tandemy, po Jané Power Twin som si povedala, že nikdy viac a ani nemám kde tandem skladovať, kdežto akýkoľvek široký kočík sa mi v pohodke zmesté pod schody), len som skrátka čakala, že aspoň niečo povieš (Tvoje komentáre beriem, ako samozrejmosť; s kým iným si pokecať o kočíkoch,ak nie s Tebou :grinning: )...

ešte jeden príspevok a idem spať... :grinning:
13. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este mi nie je jasné, preč je medzi "golfové hole" ked vyzerá, že sa skladá na plocho....
13. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, Teba nedoháňam... :confounded:
ja si dávam normálne méty a ciele... (mata a pod. a keďže som už matu dávno zmákla, teraz sa aspoň vytešujem, ako pekne mi to pribúda :slight_smile: )... :wink: :sunglasses: :sweat_smile:

a dobrú noc, lebo 3737 je pekné akurát na dobrú noc!!! :wink:

ozaj zajtra mal k nám prísť na návštevu Nikuško, ale keďže už máme sľúbenú inú návštevu, preložili sme to o týždeň...
13. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zmena prostredia ano.. ale pieskovisko o rozmeroch čo je vonku na ihrisku mi bohate stačí.... aj tak donesieme plno pisku domka... ale aspon ja ho nemám ešte aj v gaťkách... kdežto na piesočnej pláži nie je kam prdel zložiť.. horúco... vsade bééé piesok... a nevraviac o mori.. nelubim... ja musim bazen.. to je moje...
13. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli,
skús niekedy štrkovú pláž + detské ihrisko na nej + fešák plavčík ( keď more nezaujme tak aspoň je na čo kukať :grinning: )

...ale inak jasné...len máš veľkú výýýhodu proti mne - ty môžeš zájsť do bazéna každý deň, ja k moru 1-2 ročne :frowning2:
13. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, pekne snicky!
13. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
k bazenu sa každý den zajst nedá... o tom to je.. v KE normalne kupka nie su... a do Madarska nemožme, lebo deti nemaju pas...... :unamused: :frowning2:

A pri mori som nebola ani tak čato ako ty.. .stačilo mi...... štrkovú pláž som vyskušala na plažovom kupku Dunaja vo Viedni a o nič lepšie.. tie kamienky ako lezu medzi palce na nohach... a čo sa týka vo vode je to fuk.. ani jedno nie je pevna zem pod nohami... či štrk alebo piesok....
13. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli :wink:

všetkým dobrú noc a zajtra nech máte krásnu a slnečnú nedeľu....ahoj
13. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ste mi zutekali... mary a aj laculik vy byvate v RD... tak určite raz dorazíme.. ale toto leto ešte nie.. .musiem sa trochu rozrásť, ench to stojí za to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takú návštevu ako my hned oceníte.. .hlavne ked vypadneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a eli tu davno nebola... a na jej dom slintám už dávno... to by bola zmena prostredia... :wink:
13. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, vzdy ste vitani! aj keby vas bolo 20 ks! by sme nejaky hotel povedla pekne zabukovali a cez den ku nam na zahradku. No a obed opat v hotely by podavali :grinning: .
13. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my by sme hotel brali so sebou... stan... :grinning: :grinning: :grinning: manželovi chýba stanovačka... oni chodili tak za mladi... :grinning: :grinning: :grinning: doli by sme chlapom deti... a my by sme vyrazili spolu na kavu... vratili spočítali straty... a ak by straty boli malé, tak na dalsi den by sme si kafčo zopakovali :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie ale piše sa to dobre.. .ale ked nechám mužovi deti, tak som ako na ihlách... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
13. jún 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem ja do hajan, lebo sa skotulam zo stoličky... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno. U nás slniečkovo... :wink:
14. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno...
...asi zabralo to moje včerajšie želania - že slnečnú nedeľu prajem :grinning: , lebo aj v za krááásne, slnečno, obloha bez jedného obláčika, len ešte trochu chladno, tak čakáme ( ja pri pc, muž v posteli a malý pri rozprávke :grinning: )kým sa trochu oteplí....
14. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás v pohode bolo aj včera.. .možno chladnejšie bolo,a le inak pohoda slnečno.. .Za to manželovi v Polsku celý čas pršalo...
14. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte, som tu na skok z domu...ide to dosť pomaly...tie dokončovačky... :unamused:
14. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte, Juli tak presne taka by sa nam hodila do tej oranzovo-zelenej izby :slight_smile:
14. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
u nas je strasny hic :astonished:
mam pozicany fotak,tak fotim jak besna - deti vo vsetkych polohach,smejkov aj plackov.... :grinning:
14. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas sa vcera osvedcila nestastna 13ka a teda aj moje najhorsie narodky :frowning2: na svoju 30ku zrejme nikdy nezabudnem
14. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...Janula vsetko najlepsie a hlavu hore :slight_smile: Nieco vazne?
14. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja mam deti v hajanoch... Poobede sme mali najprv na navstevu tetu a potom moju mamku teraz podvečer...
14. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja prajem všetko najlepšie a dúfam, že to nie je až také vážne a zlé...dúfam.
Ináč ja mám dnes pekný deň-kika sa po prvý krát spýtala:" čo to je?" :dizzy_face:
Celý deň robíme kolo sena a ešte pár dní budeme. Len nech vydrží "chvíľa"-dobré počasie!
Včera sme boli na oslavy dňa detí na ihrisku v obci, aj na ceste čarovným lesom, bolo aj divadlo na chodúliach, decká sa mali zblázniť, páčilo sa a aj nám. A potom ešte na skok na hasičskej súťaži pod priehradným múrom-detto, veľký úspech. teraz sa Kika dezinfikuje vo vani, lebo celý deň behá bosá holá. Kurám sme postavili schodisko, takže aj pri výuke chodenia do kurníka máme úspechy.
14. jún 2009 o 18:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula všetko naj naj k narodkám :slight_smile: Ostatným peknu nedeľu :slight_smile:
14. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula vseko naj k narodkam... a hlavu hore. bude dobre...

my sme boli dneska na Devine.. a potom mala chcela gulky v ikei.. :sweat_smile:

yukki tak kika si dnesny den uzila... :grinning:
Prijemny zvysok vikendu.. vsetkym.. inak aj tu je hrozne teplo 26 stupnov

mata prihod fotky... :wink:
14. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej mata teraz som si pozrela.. tie co si posledne pridala a musim ti napisat.. aj ked tu budem mat monolog

macka... ja len takto :dizzy_face: :astonished: aka kocka je z nej... pekne sa jej krutia vlasky... taka poriadna baba..

a milko fakt jak minister na tej trojkolke... :dizzy_face:

a este mas sikovneho muza super ste vymysleli tu zabranu..
14. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
jani, čo sa stalo? je to vážne? všetko najlepšie k 30, nech sa ti darí a nech sa rýchlo sťahujete do domčeku :wink:

yukki, tak teraz sa priprav na nepretržitý kolotoč otázok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mati, deti sú krásne, macka má rovnaké vlásky ako veve :dizzy_face: a milko je riadny šibal na prvý pohľad :grinning:
14. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, milko je fakt úžasný v tej trojkole :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok