• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
julka dobrý blud to shválili :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sakra a nech dakto hovori, že my na detoch zarabame :grinning: :grinning: :grinning: ešte len toto je biznis... len sa do toho presne strafiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre Yuki a Julinku Ahojte na Orave zatiaľ nie sneh žiadny :wink:
28. dec 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň všetkým.
Na TA3 práve prebehla hlboko emotívna reklama-nábor- na profesionálne rodičovstvo.
Vivien, vďaka za info! Ešte potom poprosím tesne pred pobytom....aby sme vedeli či terigať aj lyže alebo len plavky zastrčiť do ruksaku.... :sweat_smile:
28. dec 2009 o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
myslím, že tú chybu veľmi rýchlo opravia... ale mohli to dať platné od 1.1. :sweat_smile: by sa aj oplatilo vybaviť podporu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoci neviem, ako to je s tým ukončením zamestnania, kedže ja som bola na dobu určitú, nevyhodili ma...
yukki, u nás sneží, ale hlásili zas oteplenie pred silvestrom, tak hlavne, aby ste nešli na oravu na člnkoch :confounded: :sweat_smile:
28. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj skoda s tym snehom... prosim pridavajte cerstve info.. ja som chcela brat sanky miesto kociara :grinning:

ked si bola na dobu urcitu tak tvoj pracovny pomer skoncil ku tomu dnu ako bolo dohodnute.. cize netrva u teba..

k tej chybe proste dovtedy vydaju nejake usmernenie a opravia to tam.. je tam evidentne ze im tam tych par slov vypadlo... ahned to novelizuju..

kto vsetko z konika idete na oravu? nech viem na koho sa mame tesit..

:slight_smile: :wink:
28. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:
28. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň všetkým.

maznačik my nejdeme :frowning2:možno inokedy práca nepustí mm).
28. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som ešte nahlásiť chorúšikov., :angry: dnes v noci sa nespalo :angry: skúste si tipnúť kto začal tentoraz ako prvý?(dúfam že sa ostane iba pri soplíkoch)

a.) Maťko
b.) ja
c.) Kubko

Ja to už musím brať asi z humorom aj keď to nie je vôbec smiešne. :frowning2:
28. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz sme naspat z vysokych tatier. Uzili sme si tam genialnych 9 dniiiiiii :slight_smile: a teploty od - 18 po + 8 :confused: ...
idem vas precitat :wink:
28. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneh v tatrach nie je, len na zasnezovanych lyziarskych tratiach. Inak s malym sme sa vyviezli s lanovkou Start-Cucoriedky (smer skalnate pleso) a dole sme chodievali peso a maly celu cestu vladal!!! :grinning: Malá zatial lyzovavala s trenerkou, my (dospelaci) sme nelyzovali :angry: , kedze nam tri dni pred odchodom vykradli tu garaz. A poziciavat sa nam akosi nechcelo. Ale mame novu teoriu, ze nekupime nove lyze, ale budeme poziciavat, vzdy budeme mat novy model :slight_smile: a nebudeme sa musiet terigat s nimi, alebo si kupime skialpinisticku vybavu... Maly ide do lyziarskej skoly buducu zimu.
28. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tolko z mojho sportoveho okienka :sweat_smile:
a inak ako sa mate? :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tu sa nikto so mnou nebavi :zipper_mouth:
28. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Laculik, ja by som sa aj bavila, ale ideme sa teraz napapať. C U later. :wink:
28. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laculík, to aby si mala dosť času dočítať, preto ťa nikto neotravuje :wink:
28. dec 2009 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Tak v Tescu bodynka nemali čo som kcela :cry: Kupila som ine veci troška... Ale v podstate zo zoznamu čo som kcela, tak nič... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucinka spinká!!!!!!! Babyyyyy.. .to je zázrak.. .Tvárila sa a aj povedala pred hajanim , že nkce ist spinkať... a aj dosť dlho nas z izby rozne sa snažila šikanovať.. .ale nakoniec zaspala....... asi jej sviatky nerobia dobre.. .niet nad všedné dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No už je hore.. .ale aspon trošku spinkala
28. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, a to spala 10 minút :sweat_smile: :grinning: ešteže to moje dieťa je taký spachtoš :grinning: :sunglasses:
28. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimina, aká je už dianka veľká :dizzy_face: už tiež nemáš bábätko :sweat_smile:
28. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, zato my este mame bab :slight_smile: etko. Patko ma uz skoro rok, ale este je riadne babetko. Aj v kociku sa najradsej vozi nalezato, aby mohol nerusene v parku spinkat :sweat_smile:

Baby, ako stravite silvestra? ci ste to tu uz rozoberali?
28. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
my, odkedy mame dieta/deti tak silvestrujeme vacsinou doma (aj ked deti dame babkam a sme len vo dvojke), niekedy pridu ku nam kamosi a niekedy to prespime. ja moc neriesim silvestra. dokonca sme sa raz na silvestra stahovali :grinning:
28. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
K pobytu a počasiu zasnežovali väčšinu zjazdoviek, ale tým daždom to čiastočne zliezlo, momentálne mrzne a je to skôr tak, že kde sa dá lyžovať je ľad, ale snehu je ako ked posypete buchty cukrom... :grinning:
Yuki plavky sa dajú je tam Meander park Oravice Tvrdošín môžeš aj vygugliť, ale nechceš radšej hrať Scrable a kecať do noci s konikárkami.... :wink: :slight_smile:
28. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Taj som dnes kupila na dovču tú vysielačku detskú či ako to nazvať, aby sme mohli aj z izby odskočiť a mať deti na odposluchu ked budu hajať... V Tescu to maju za pár babiek... Síce dosah len 100metrov, ale to ja zas tak či tak by som nešla od detí moc ďaleko, takže to je fuk... :grinning:
28. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vivien nejaký pobyt absolvovala, že vie o čom také pobytu sú :grinning: :grinning: :grinning: scrable :wink:
28. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivien včera pozerala Pretty Woman a nevedela, že hlavná hrdinka je tiež vivien, ale v pohode...len tak mať tú jej postavu...nick som si nevybrala podľa toho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli buď rada, to je dobre že len 100 m dosah, aspoň Ti to nezachytí aj vysielačky zo vzdialenosti 3 zastávok, ako tie moje :grinning:

Cairka: veru narástla 18 cm za ten rok a keď pozerám fotky z pred roka, je to veeeľký rozdiel :dizzy_face:

Pimpa ahoooj, teba som dávno "nestretla" :wink: Ja tiež rozmýšľam, čo so Silvestrom. Minulý rok sme boli na chatovačke, toho roku to nejako nevyšlo. Nedáme doobeda nejaké stretko "bratislavskej sekcie"???
28. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer všetkým...
...no nedá mi nezapojiť sa k "tipom" na silvestra, aj keď ja asi nikoho neinšpirujem :wink: - do cca 15:00 hod budem v robote, potom domov a zas mm pôjde na nočnú...a keďže je kubko chorý, tak nepôjdeme nikam (myslím k mojim rodičom, resp. svokrovcom ) a budeme sami dvaja a myslím, že ja veeeľmi skoro zaspím :grinning: , ale tiež ma to akosi neberie, pre mňa boli dôležité vianoce a tie sme boli všetci traja spolu ( + boli u nás na návšteve blízky )....
28. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tym suhlasim, ze Vianoce su dolezitejsie, ale ani Silvo s priatelmi nebyva na zahodenie :grinning: Ked mozem mat oboje, je len dobre, skratka "ask for more" :grinning:

Drzim palce, nech sa Kubko uzdravi, aj ja som dnes drzala Dianku cely den blizko odsavacky :sweat_smile:
28. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok