• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
u nás už aj pršalo.. ale ešte je sneh, ale úplne mokrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:, veve mala mokré ešte aj spodné gaťky zo sánkovačky :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas vo Vrakuni :wink: Vcera sme boli na dlhsej prechadzke pri Dunaji, s Patkom v nosici :dizzy_face:
Mne uz niekedy praveze dochadzaju napady na hry. Zaciname si citat leporela, kocky su teraz v oblube-ja postavim vezu a Patko skolauduje buranim :wink:

Uz musime ist hajat
30. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme hajať. Tak pekné sníčky :dizzy_face: ale s tými hrami sa netráp, to len "dospelákov" nudí to isté každý deň, malé deti práveže majú radi overené hry dookola, sem tam pribrať čosi nové

Cairka - ale kým je to na sánky, je to dobré :wink:
30. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka, krásneho velikého šikmookého snehuláka ste postavili! :wink: A to máte dosť snehu u Vás! :slight_smile:
30. dec 2009 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, dosť, ale dokedy... topí sa strašne...za to sa dobre snehuliaci robili :grinning: aj gule na guľovačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: leni veselého Silvestra a šťastný nový rok Ti prajem a tak isto všetkým čo odchádzajú niekam von a ozvú sa až na budúci rok :slight_smile: :slight_smile:

noc sme prežili ako tak ráno sme išli k mudre vyšetrila ho ale ATB sme mu zatiaľ nenasadili čakáme CRP zatiaľ neukázalo baktérie takže asi bude len vírus skúšame len vyššiu dávku flixotaidu a ventolinu a od kašľu kvapky a calcium uvidíme ako dopadneme, ale ráno vstal už aj Martinko chorý takže pôjdeme za radom asi všetci ja som už tiež začala sopliť a dosť ma bolí hrdlo. :frowning2:
30. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STV 2 ide cigánsky oheň :astonished:
30. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šťastný nový rok všetkým ....
30. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny novy rok, zajtra odchadzam a nebudem par dni na nete.
30. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.Dobrú noc.
30. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je dnes supi na tej istej strane aj dobre rano aj dobru noc, kam tetno rok speje.
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer....

u nas je ako po vybuchu bomby... tak musim to tu dat dokopy... ma trafi...

uz sa tesime na oravu... tusim sme ubytovani pri tulenke :wink:

inak Stastny novy rok... vsetkym ktori tu nebudu.. ja sa este objavim :wink:
30. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: to tu dnes nikoho nieto?
Asi sa balíte na Oravu čo? a na koňa nie je času, tak ja som len chcela dať link na rozvíjanie motoriky pomocou myšky a taktiež sú tam aj zvukové efekty.Sa mi marí že ste to tu niektorá spomínala ako dobrý cvik možno to aj poznáte :wink:
http://www.sunar24.sk/zabava-pre-deti/pexeso/
30. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orava sa teší na všetkých od Tatier k Dunaju :wink:
30. dec 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Markétka, nebalíme, baliť budeme najskôr zajtra večer..... :sweat_smile:
U nás je nad nulou a topí sa sneh. Takže asi len tie plavky strčíme do vaku...a lyže počkajú doma na poriadny sneh.
31. dec 2009 o 06:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je nejaky rozpis ubytovania na Oravu? Idem mrknut. Nam sa dnes pokazil kotol, pruser, ma nam prist partia na Silvestra. Tak zatial kurime aspon v krbe.Bude romantika cely den :slight_smile: .Pred par dnami nam odisla pracka, takze aby sme isli ako-tak cisti na vylet, perieme kade-tade po rodine :slight_smile: a este aj mrazak ide len tak na 50% kazdu chvilu moze vypovedat. Neviem, co sa nam este tento rok moze pokazit :grinning:
31. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Auto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Robím si srandu, jasné že Vám to neprajem. :wink:
31. dec 2009 o 07:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. Ja ešte nemám pobalené. :grinning: :grinning: :grinning: asi zajtra... možno dnes poobede-večer pobalim...
31. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, mna to tiez napadlo :slight_smile: Pozerala som rozpis, my mame 2 izby, ak to dobre pozeram. Yukki, a vy ste tam traja, ci ti je len preklep?
31. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to preklep. Musím tam ešte napísať. Alebo však sa to vyrieši na mieste činu. Ja som písala o DVE miesta. Lyže beriete?
31. dec 2009 o 08:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa nepokazi auto :slight_smile: , tak lyže berieme. Má este snezit a ,tusim, v Oravskej lesnej som videla dobre podmienky, len ci tam nebude cely narod z okolia. Ale mame taku "truhlicu" na lyze, takze nie je problem ich otimisticky zobrat.
Ja budem balit az na poslednu chvilu, dnes este idem spravit nejake pagace a trochu tu zramovat a to by som , niekedy zajtra vecer pobalime.
31. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
kukám, že prípravy v plnom prúde :grinning: závidím :sweat_smile:
aj tu je odmäk...a pľačkanica :rolling_eyes:

veve pozerala nejakú starú rozprávku, werich to rozprával a koniec bol perfektný :grinning: " Franta mu dal právě ty tři facky, které mu chyběli do správne výchovy a tím ho vyslobodil ze zakletí." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravavar kotlov je na lyzovacke tak muz skusa nieco sam, no ideme hladat dalej :confounded:
31. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuleňka, sa vám darí teda :confounded:
31. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júlia, mohla by si ešte raz zverejniť tú pozvánku...alebo teda predispozície-cenník, koľko dospelí a koľko deti-tam sa tuším za deti bez nároku na stravu a lôžko nemalo platiť nič, že?
31. dec 2009 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prajem vám pekného Silvestra :wink:
tulenka u nás sa taký čas hovorí: na posraného aj budár spadne teda máte smolu riadnu ešte že máte krb a nemrzne.
cairka nezáviď im :grinning: lebo im to nevyjde a potom sa budú sťažovať že sme im nedopriali výlet a oddych. :grinning:
31. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, je ešte jedna posteľ voľná? bude dnes mamina na maili?
31. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ideš? :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, možno... rada by som :sweat_smile:
31. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka IP
31. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok