Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tulenka
31. dec 2009

Baby, my ked tam uz budeme, tak vas mozme prist zobrat zo stanice autom, len zatial netusim kedy vyrazime z domu, zajtra poobede , ked odide navsteva, tak ideme este na jednu narodkovu oslavu, takze balit budem asi az v sobotu. Kto vsetko by ste potrebovali? Naisem vam do IP cislo mobilu.
Juli, ked tvoj ocko nejde, nejde ani mikrobus? Inac, vsimate, aky tam bude babinec,skoro ziadni chlapi, tusim ani dobrovolnici 🙂

maznacik007
31. dec 2009

ja beriem cestovnu postielku kanvicu a ohrievacku na flase...

aj my tam prideme uz poobede tak na 3-4 takze mozeme pre niekoho skocit autom na stanicu teda muz odbehne

najjulinka
autor
31. dec 2009

No ideme našim čo je v podstate také isté auto... Len ono Karol bude asi inak vyťažený ako ocko zvykne byť... Ak náhodou bude v pohode, tak aj on može otočiť po Vás.. len nekcem slubiť... 😅 Lebo nevem kedy prideme a ako sa zložime a tak... a my kým sa vybalime.... aby som 3 deti mala zabezpečené 🤐 🤐 🤐 Ale jak budeme vybalený, poprestahovaný nabytok a tak, tak aj Karol može otočiť... 😀 😀 😀 Len u nas je vždy ten prvý a posledný den narazový, kedže väčšinou komplet prezariadujeme izbu, aby sme sa vtrepali 😅

maznacik007
31. dec 2009

ja som cislo uz davala ale kto chce poslem do IP

najjulinka
autor
31. dec 2009

ja ohrievačku na flaše som nikdy nepoužila 😀 😀 😀 Dostala som ju a aj som ju potom vrátila tete, že pre jej vnučku sa zíde, lebo oni konvicu nenosili nikdy 😀 😀 😀 a mne zbytočne aj konvicu aj ohrievačku bolo vlačiť.. .konvica mi stačila vždy...

yukki
31. dec 2009

Ja pôjdem pešo, nás dve musí každý spoznať s Kikou (pravdepodobne pôjde pomimo cesty alebo po strede, prípadne bude robiť kotrmelce...)....tak niekoho stopneme! 😝

maznacik007
31. dec 2009

juli ohrievacku chce moj muz.. ja kanvicu.. a kedze nechce sa dohodnut musi ist oboje...

nie baby v pohode.. pride pre vas... moj muz... a otoci sa aj dva krat ak treba..

cairka
31. dec 2009

len neviem, či tam nebudeme medzi prvými 😀 tak pôjdeme peši s yukki a kikou - takže pôjdeme jak pojazdný cirkus, lebo kotrmelce budú robiť 2 deti 😝

maznacik007
31. dec 2009

cairka.. a kedy pridete..? my chceme tiez ist skoro .. a dame si tam niekede este obed.. a tak.. poprechadzame sa.. takze tiez tam budeme skoro..

cairka
31. dec 2009

no po druhej máme stretko s yukki na stanici v trstenej

cairka
31. dec 2009

ale teda ešte mi neodpísali, takže aby som neplánovala zbytočne 😅

yukki
31. dec 2009

To ste ešte nepočuli, jak sú premenované vlaky. Tam pôjdem rýchlikom Hodina deťom a nazad rýchlikom Aspirin! 😀 😀 😀 😀

tulenka
31. dec 2009

My este ráno ideme asi na korculko a pri nasej suchtavosti, uvidim, kedy vyrazime. otom si u niekoho s kanvicou budem chodit varit kavu,ok? 😉
Ozaj, my uz máme opravený kotol, to sme sikovní 🙂 .

maznacik007
31. dec 2009

tulenka.. chodite korculovat tak rekreacne.. ci ako sport?

ok.. kocky.. mate moje cislo? poslit e m ido IP aj vase.. ja sa vam ozvem okolo pol druhej.. ze ci sme tam. a co a ako..

najjulinka
autor
31. dec 2009

kava jasne tulenka.. .to vždy tak...

maznacik007
31. dec 2009

tulenka.. jasne.. neber.. ja berem kanvicu.. aj kavu a mlieko

cairka
31. dec 2009

ja sa tiež veru priplichtím k niekomu s kanvicou 😅

tuleňka, ste šikovní 😉 ste dotiahli opravára z lyžovačky?

maznacik007
31. dec 2009

aj detske kase berem.. este nejake vyzivy a tak..

yukki
31. dec 2009

záchody sú tam asi na chodbe, nie na izbe, že? Tak nás okrem kotrmelcov spoznáte ešte podľa šerbla na ruksaku....
Juli, mám písať mamke, že my sme len dve, nie tri-ako to je v predbežnom rozpise? či stačí na mieste činu to riešiť...

tulenka
31. dec 2009

dotiahli sme iného opravára 😉 .
Korculovat chodíme tak rekreacne-treningovo , ze skola korculovania. Este uvidme, Rebeccu to velmi bavi, a aj jej to ide, tak asi bude aj pokracovat .Terezka sa tam tiez naucila pekne korculovat ale z nej nejaký krasokorculiar nebude, ale potrebuje pohyb, inak by nam celkom nakysla a aj sa tam fajn otuzuje. Ved Tu v Nr ani nie ja velmi v zime , co ine robit. A mne o mesiaci doselacke korculko zrusili, lebo nas bolo malo a nevedeli sme yaplatit lad a trenerky,skoda. Ale mozno este po novom roku nam to obnovia.

najjulinka
autor
31. dec 2009

boli ste nahlasene 3??? ak ste nahlasene tri, tak odhlas jednu osobu...
lebo aj ked sa budu teraz prihlasovať, tak aby vedela čo a ako... a v pripade potreby vas šupne na dvojpostelovu.....
ak ste boli len 2 nahlasene a je preklep v tom ubytovacom rozpise, tak to je v pohode... lebo to je len rozpis.. .zoznam je zvlast...

yukki
31. dec 2009

my sme boli len dve.....

janivonbenji
31. dec 2009

...jej ako mi je ľúto, keď vás takto čítam, že idete na pobyt... ☹ ...aj ja by som rada išla...ale čo keď my máme práve takto na konci a začiatku roka perné obdobie v práci, škoda...tak nech sa tam všetci máte super...a ešte pred tým si užite pohodového silvestra a do nového roka hlavne veľa zdravia... 😵 😵 😵

mixka
31. dec 2009

achojte 🙂

krasneho silvestra vam zelam a do noveho roku zdravie, stastie, lasku a splnene sny 😵 😵 😵

najjulinka
autor
31. dec 2009

My bývame blízko hasičov. Už majú výjazd 😝 Ty ako zicon??? Doma??? Či tiež podnikáš výjazdy???

PF2010

mayap
31. dec 2009

Veselý Silvester a kúzelnú noc,
nech sny čo máte sa zmenia na skutočnosť.
Rok rozprávkový majte,
zdravia, šťastia a lásky si užívajte.
Šťastný Nový rok 2010 želajú Maťko, Paťko a Maja

marketka1
31. dec 2009

Ahojte 😉 no teda vy ste sa ale rozpísali za tých pár hodín čo som tu nebola 😉 😉 😉

jani neboj ešte sa budeme môcť niekde stretnúť takto vo veľkom, ani mi nemôžme ísť tentoraz, snáď inokedy.
Ak si pozrieš ceny pobytov na chatách na rôznych stránkach tak sa dá vybaviť a aj stretnúť pomimo termínov nejaký pobyt tak súkromne vo veľkom množstve nie? 😉

julka dúfam že tých výjazdov nebudete mať veľa. mne už lezú na nervy ☹ ☹ ☹ tie delobuchy čo tú furt búchajú od rána. Aj pes je kus vystrašený hoc je poľovnícky.A deti nevedeli zaspať a dosť sa strhávajú pri väčšom výbuchu. ☹

Pekný zvyšok posledných hodín starého roku prajem všetkým. 🙂

cairka
31. dec 2009

tak my sme sa boli prejsť kuknúť delobuchy, len je taká hmla, že nevidno na koniec nosa 😝 ale tak veve bola spokojná, trocha sa bála rachotu a tak ju to zničilo, že ľahla do postele a spí 😀 ale poobede spala krátko 😅

yukki
31. dec 2009

no Kika mi tu pobehuje...ale ona zas spala dlho poobede...už sme aj nejaké petardy videli. Tak uvidím či sa dožije polnoci...dávam jej možnosť zaspaať pri telke...to sme ešte neskúšali 😉

martina_maxian
31. dec 2009

ahojte,,, a je tu vobec niekto?? my 1x ideme silvestrujeme doma pri telke.. tak si to celkom vychutnávame... Deti už dávno spia.. 🙂 No a všetci idete na Oravu? Cairka idete aj vy?? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre