• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
čo foťak.. .ale dnes som Duplo preskladala 2 debničky, tak aby sa zavreť dali... Jednu debničku som už poskladala na Vianoce... To ja tak divne oslavujem... Prataním...
31. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem odpísať vodu a radiátory ( do istoty máme divné spoločenstvo čo sa týka vyúčtovania ich človek musí kontrolovať jak sup)
31. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas vkuse prikladám do pecí, lebo mi to nedá...že nechať vyhasnúť...no tu bude ráno hic jak vo vyhni :sweat_smile:
31. dec 2009 o 23:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste všetci, šampus chystáte? :sweat_smile: :grinning:
31. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len Marku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už máme nachystané šampanské... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja by som už zalahla.... :rolling_eyes:
31. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zatváram pc, všetkým všetko dobré do Nového roku! :dizzy_face:
31. dec 2009 o 23:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hop, hop, hop,
Starý rok hlási stop.
Klop, klop, klop,
chystá sa Nový rok.
Nech čerti od Vás smolu odnesú
a choroby stratia Vašu adresu.
Veľké príjmy, nízke dane
a špásu tak primerane.
Želá v Novom roku 2010

Celá moja rodinka. :slight_smile:
31. dec 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
PF PF PF
1. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V novom roku žiadne nehody,
iba veselé príhody,
doma veľa pohody,
nepoznať žiadne nezhody
a peňazí dostatok na hody.

Prajeme Vám v novom roku 2010 veľa šťastia, zdravia a aby bol lepší, ako ten minulý :dizzy_face:
1. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: cairka tak tieto HODY su tento rok IN asi... lebo ešte tento rok som okrem týchto veršov nič nečítala... aj v babetku v teme toto som si prečitala, aj tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? a ja som to práve nikde nevidela a sa mi to páčilo :grinning: a aspoň som na nikoho nepľula :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som sa snažila šípkovú ruženku zobudiť, nech ide kuk ohňostroj, tak čosi zamrnčala, otočila sa mi riťou a spala dalej :grinning:
1. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým vám prajem šťastný a úspešný Nový rok 2010 !!!!!!!! Hlavne veľa zdravia, radostí, a len príjemných správ a udalostí !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripajam k martinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa pripájam ku gratuláciám....
1. jan 2010 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: šťastný Nový rok všetkým :slight_smile:
1. jan 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré rááánko.
1. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: prve v tomto roku :slight_smile:
1. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes budu pekné správy v telke... Bábätkové... Tie som vždy lubila... Odjakživa som bola v tomto smere šibnutá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne novorocne rano.. tak nech je ten novy rok... uspesnejsi ako ten minuly....

juli aj ja sledujem babetkove spravy.. kosice tento rok vyhrali maju prve bejby v novom roku
1. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobré v novom roku nech je lepší ako ten starý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastný nový rok... :dizzy_face:
maťko vydržal do polnoci síce ťažko ale predsa. ale o pol jednej už spal ako drevo. zaspávanie mu trvalo cca 3 minuty... :grinning:
no a paťko všetko prespal... a to nám pod oknami trieskali petardy jedna radosť. zobudil sa okolo pol jednej ale behom 15 minút spal ...
a dnes som bola šikovná a udržala som ho v posteli do 8.00... :sunglasses:
1. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! aj ja sa pripajam a prajem vam vsetkym len to najlepsie do noveho roku, vela zdravicka, lasky a stastnych deticiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a svetkym co prave balia kufre a batohy na oravu zelam krasny pobyt a vela zabavy :wink: :grinning: :wink:
1. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobré v Novom roku všetkým želáme z Oravy :slight_smile: :wink:

Na lyže na Orave sneh nie je máme teplo ako na západe.... Oravská Lesná je 60km dve cesty... priehrada je nezamrznutá...v Oravskej Lesnej je aj bazén ak budete chcieť...8 vstupov 1,5 hod. za 13,50 eur

Do Ústia je možné prísť od Tvrdošína alebo od Trstenej...je to pri priehradnom múre...

Ktorí pôjdete z Blavy a zdola môžete zo Žiliny odbočiť na Čadcu a v Krásne nad Kysucou na Oravu a peknou novou cestou cez Oravskú Lesnú....prísť do Ústia... :wink:

Viac cez IP ak budete chcieť
1. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien diky.. uz sme pozerali pojdeme asi den dva lyzovat na rohace na spalenu.. a kupat sa do oravic... uvidime.. ako bude :wink:
1. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skade je to bližšie? Z Tvrdošína či z trstenej?
1. jan 2010 o 18:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z Tvrdošína je to určite bližšie....a pred Štefanovom odbočka doprava... :wink: cez lesík a si v Ústí :wink:
1. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čo som pozerala, tak všetky tie vacsie strediska v okoli su zasnezene. A ma sa este ochladit , takze mozno pripadne aj trochu prírodného snehu
Maznacik, to sa k vam mozno pridáme na tú Spálenú , tam je , myslím aj škôlka.
1. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok