Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
31. dec 2009

čo foťak.. .ale dnes som Duplo preskladala 2 debničky, tak aby sa zavreť dali... Jednu debničku som už poskladala na Vianoce... To ja tak divne oslavujem... Prataním...

marketka1
31. dec 2009

julka 😀 😀 😀

marketka1
31. dec 2009

ja si idem odpísať vodu a radiátory ( do istoty máme divné spoločenstvo čo sa týka vyúčtovania ich človek musí kontrolovať jak sup)

yukki
31. dec 2009

ja zas vkuse prikladám do pecí, lebo mi to nedá...že nechať vyhasnúť...no tu bude ráno hic jak vo vyhni 😅

cairka
31. dec 2009

no kde ste všetci, šampus chystáte? 😅 😀

dioliana1
31. dec 2009

ja len Marku.... 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
31. dec 2009

už máme nachystané šampanské... 😉 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
31. dec 2009

a ja by som už zalahla.... 🙄

yukki
31. dec 2009

tak ja zatváram pc, všetkým všetko dobré do Nového roku! 😵

marketka1
31. dec 2009

Hop, hop, hop,
Starý rok hlási stop.
Klop, klop, klop,
chystá sa Nový rok.
Nech čerti od Vás smolu odnesú
a choroby stratia Vašu adresu.
Veľké príjmy, nízke dane
a špásu tak primerane.
Želá v Novom roku 2010

Celá moja rodinka. 🙂

najjulinka
autor
31. dec 2009

PF PF PF

cairka
31. dec 2009

V novom roku žiadne nehody,
iba veselé príhody,
doma veľa pohody,
nepoznať žiadne nezhody
a peňazí dostatok na hody.

Prajeme Vám v novom roku 2010 veľa šťastia, zdravia a aby bol lepší, ako ten minulý 😵

najjulinka
autor
31. dec 2009

😀 😀 😀 cairka tak tieto HODY su tento rok IN asi... lebo ešte tento rok som okrem týchto veršov nič nečítala... aj v babetku v teme toto som si prečitala, aj tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
31. dec 2009

hej? a ja som to práve nikde nevidela a sa mi to páčilo 😀 a aspoň som na nikoho nepľula 😝

som sa snažila šípkovú ruženku zobudiť, nech ide kuk ohňostroj, tak čosi zamrnčala, otočila sa mi riťou a spala dalej 😀

martina_maxian
31. dec 2009

Všetkým vám prajem šťastný a úspešný Nový rok 2010 !!!!!!!! Hlavne veľa zdravia, radostí, a len príjemných správ a udalostí !!!!!! 😵 😵 😵

mixka
31. dec 2009

ja sa pripajam k martinke 😵 😵 😵

dioliana1
31. dec 2009

aj sa pripájam ku gratuláciám....

rita55
1. jan 2010

ahojky 🙂 šťastný Nový rok všetkým 🙂

najjulinka
autor
1. jan 2010

Dobré rááánko.

mixka
1. jan 2010

bre ranko 🙂 prve v tomto roku 🙂

najjulinka
autor
1. jan 2010

Dnes budu pekné správy v telke... Bábätkové... Tie som vždy lubila... Odjakživa som bola v tomto smere šibnutá 😵 😵 😵

maznacik007
1. jan 2010

krasne novorocne rano.. tak nech je ten novy rok... uspesnejsi ako ten minuly....

juli aj ja sledujem babetkove spravy.. kosice tento rok vyhrali maju prve bejby v novom roku

lenuska74
1. jan 2010

Všetko dobré v novom roku nech je lepší ako ten starý 🙂 🙂 🙂

mayap
1. jan 2010

šťastný nový rok... 😵
maťko vydržal do polnoci síce ťažko ale predsa. ale o pol jednej už spal ako drevo. zaspávanie mu trvalo cca 3 minuty... 😀
no a paťko všetko prespal... a to nám pod oknami trieskali petardy jedna radosť. zobudil sa okolo pol jednej ale behom 15 minút spal ...
a dnes som bola šikovná a udržala som ho v posteli do 8.00... 😎

brulka
1. jan 2010

ahojte! aj ja sa pripajam a prajem vam vsetkym len to najlepsie do noveho roku, vela zdravicka, lasky a stastnych deticiek 😵 😵 😵

a svetkym co prave balia kufre a batohy na oravu zelam krasny pobyt a vela zabavy 😉 😀 😉

vivien2505
1. jan 2010

Všetko dobré v Novom roku všetkým želáme z Oravy 🙂 😉

Na lyže na Orave sneh nie je máme teplo ako na západe.... Oravská Lesná je 60km dve cesty... priehrada je nezamrznutá...v Oravskej Lesnej je aj bazén ak budete chcieť...8 vstupov 1,5 hod. za 13,50 eur

Do Ústia je možné prísť od Tvrdošína alebo od Trstenej...je to pri priehradnom múre...

Ktorí pôjdete z Blavy a zdola môžete zo Žiliny odbočiť na Čadcu a v Krásne nad Kysucou na Oravu a peknou novou cestou cez Oravskú Lesnú....prísť do Ústia... 😉

Viac cez IP ak budete chcieť

maznacik007
1. jan 2010

vivien diky.. uz sme pozerali pojdeme asi den dva lyzovat na rohace na spalenu.. a kupat sa do oravic... uvidime.. ako bude 😉

yukki
1. jan 2010

A skade je to bližšie? Z Tvrdošína či z trstenej?

vivien2505
1. jan 2010

Z Tvrdošína je to určite bližšie....a pred Štefanovom odbočka doprava... 😉 cez lesík a si v Ústí 😉

tulenka
1. jan 2010

Ja čo som pozerala, tak všetky tie vacsie strediska v okoli su zasnezene. A ma sa este ochladit , takze mozno pripadne aj trochu prírodného snehu
Maznacik, to sa k vam mozno pridáme na tú Spálenú , tam je , myslím aj škôlka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre