Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
7. jan 2010

Ahojte babulky sme táááááky prešťastní dnes sme si boli pozrieť nášho synčeka a je prosto úúúúúúžasný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sa tak tešíme som sa musela podeliť o to šťastie že konečne po troch rokoch čakania budeme mať svoj vytúžený uzlík šťastia
dnes asi nezaspíme od šťastia 😉 😵 😵 😵 😵 😵

ralanka
7. jan 2010

farbička gratulujeme 😵 😵 😵 teraz už môžte naozaj pokojne spávať 😉 🙂

yukki
7. jan 2010

Maznáčik, veď sme jej pripíjali nejakým rastlinným lektvarom predsa! Tonke... aj keď teda nejako sme pozabudli blahoželať. Tak ešte dodatočne všetko najlepšie!
A niekto spomínal aj že malý Smejkin Smejko má sviatok? Tak to tiež všetko najlepšejše v živote!

rita55
7. jan 2010

Ralanka superrrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 KONECNE 🙂 🙂 🙂 Tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 napis nieco viac o malom drobcekovi 😉 😉 😉

marketka1
7. jan 2010

ralanka 🙂 farbička 🙂 gratulujem

oslávencom všetko najlepšie. 🙂

cairka
7. jan 2010

ralanka, gratulujem 😵 to bude dlhá noc 😀

ralanka
7. jan 2010

dakujeme už sa tešíme ked pojdeme zas za ním 😵

ralanka
7. jan 2010

to teda bude ešte teraz sa cítim ako opitá 😀 😀 😀
ked sa narodil mal 3060g a 48cm a teraz má 3,8kg a papá o stošesť 😀 😀 😀 😀

brulka
7. jan 2010

jaaaaj ake spravicky kraaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem farbicke aj ralanke 😉 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka tak to je vas syncek este uplne malinky 😵 😵 😵 ma asi 2 mesiace? uzasneeee tak ste sa konecne dockali 😉

ralanka
7. jan 2010

nie brulka má tri týždne a je najkrajší na svete pre nás 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
7. jan 2010

ralanka: GRATULUJEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵

brulka
7. jan 2010

ralanka tak to je naozaj papacik 😉 😵 🙂 fantasticke, velmi sa s vami tesiiiiiim 😵 😵 😵 tolko krasnych sprav v poslednejdobe 😉 sa nejake vrece stastia roztrhlo 🙂 . a kedy idete zas za nim? mate ho blizko? mozete chodit kazdy den?

martina_maxian
7. jan 2010

ralanka zo srdca GRATULUJEM !!!!, že ste sa KONEČNE dočkali... 😵 😵 😵 😵 Tak nech je už rýchlo doma... a ty aby si začala už aj hniezdiť... 😀 😀 😀

ralanka
7. jan 2010

všetkým dakujeme 😉

ralanka
7. jan 2010

máme to cca 30km ideme za ním v sobotu doobeda a v rámci možností aj koli práci budeme chodiť skoro každý deň ak nie aj každý uvidíme ako sa dohodneme v práci a tak ale už teraz sa teším na sobotu 😵 😵 😵

brulka
7. jan 2010

ralanka a foto chceme vidiet 😉 sme zvedavi 🙂

brulka
7. jan 2010

super to nemate daleko 😉 , je fajn ze sa mozete vidiet kazdy den 🙂 a uz hniezdis ci zatial len lietas v oblakoch 😵 ?

yukki
7. jan 2010

Ralanka gratulujem! Tak teda...konečne! 🙂

ralanka
7. jan 2010

nehnevajte sa ale to ešte nechcem zverejňovať to až neskôr aby sa náhodou niečo nepokazilo lebo nám sa vždy niečo posralo tak radšej budem opatrná

brulka
7. jan 2010

ralanka ved neskor ked budte svoji sa nam pochvalis aj s fotockami 😉 tak teraz uz len aby vam to rychlo ubehlo a mali ste pokladika doma 😵 😵 😵

ralanka
7. jan 2010

jáj ja už mám dávno doma kočík postielku aj neaké vecičky aj hračky už budem dokupovať podla potreby čo bude treba okrem vecičiek čo som nevedela akú veľkosť bude potrebovať som postupne už dávno kupovala aby som toho nemala naraz moc tak teraz už len veci aj tých mám pár z každej velkosti uvidíme čo bude ešte treba no plienky mlieko atd 😵 😵

brulka
7. jan 2010

no super ralanka ty si ale pripravena 😀 😀 😀

ralanka
7. jan 2010

no som vedela že toto môžem kúpiť že sa tomu nič nestane a potom už len ostatok no som bola zodpovedne sa pripravujúca budúca mamička 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
7. jan 2010

to ja som len ako taka poverciva tehotna. ja len pozeram co kde kupim ale zatial nekupujem 🙂
no ale vyborne aspon sa teraz nemusis stresovat 😉

ralanka
7. jan 2010

presne stresovať a všetko drahé kupovať a takto som si to postupne a finančne nás to nepoložilo 😉

brulka
7. jan 2010

hej to je fakt ze financne je to tiez narocnejsie ked to treba vsetko hned a naraz. ale moja segra ma dvoch orckov a tak aspon oblecenie mame po ruke. aj nejaky starsi kocik stoji na verande. takze u nas to tiez neni take horuce a snad nebude ziadny stres 😉 to tak akurat asi ani spat nebudem co od nedockavosti nezaspim. ci? ako je to u teba spis dobre???

ralanka
7. jan 2010

no my sme ho dnes boli prvýkrát pozrieť ale asi ani nezaspím čo som taká nadšená 😀 😀 😀 😀

tulenka
7. jan 2010

Ralanka no konecne !!!!! Gratulujem, mamina.
🙂
Aj Farbicke . A co mate noveho s malinkou?

Dala som aj ja par oravskych fotos, ale nejako sme malo fotili

ralanka
7. jan 2010

dakujem 😉

maznacik007
7. jan 2010

ralanka gratulujem... je to uzasne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre