• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
autor
Inak dnes Lucinka hajala takmer pol hodky poobede...
10. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka a to schválne tak dlho odzdobuješ stromček ?! :rolling_eyes:
my sme práve včera odzdobovali ( samozrejme za výraznej asistencie kubka ) a mali sme za cca 45 min hotové a to máme okolo 30 krabíc skleného, trojake sviečky a také tie reťaze...my ma šiblo, že 2-3 dni/týždne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vždy kolko je času... a kolko vládzem... včera by som odzdobila aj viac, ale som to neodhadla, že až tolko stihnem a nechala som krabice nejaké od ozdob v izbe kde spala Mirka.... tak dnes som odzdobila to čo som včera nemohla... a toto je na Karolovi - svetielka a spratanie samotného stromčeka.. .akože on by mal dať dole svetielka, ja už spracem do krabice....
10. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte prosim Vas Petka mi nechce uz treti den mlieko davam jej nutrilon AR 2 je nieco podobne cim by som to nahradila?
10. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rita akože už papala AR 2, alebo nechce lebo ste prešli z AR1???
10. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rita baby sú úúúúúúúúúúúžasné! Natálka sa mení z bába na dievčatko...je krásna, a Peťula je krásne bábo.
10. jan 2010 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki dakujeme,Juli ona uz pila dvojku uplne v pohode a teraz nechce vobec mliecko.
10. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! musim sa pridat k yukki krasne dievcata su to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nadherne baby :slight_smile: musia ti robit radost :wink:
10. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, rita má zas album. baby sú fakt krásne obe :dizzy_face:
10. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka,cairka dik.......su uzasne a sikovne obidve :slight_smile: akurat Petka mi spinka doteraz vo vankusi a to je uz pohlad teda.Ani za svet ju neviem odnaucit a zas pocuvat tie jej nareky tak nato ja nemam.......nemozem ju pocut ako placka :frowning2:
10. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita, ved hlavne, že je spokojná :wink:
10. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej :grinning: :grinning: :grinning: potom ju budem balit do paplona nie :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to je riešenie :grinning: :grinning: synovec bol taký, on prespal celú noc, ale musel mať ruky "priviazané" k telu, ked nemal, tak sa strhával na to, ako si s nimi mával... ani neviem kedy ho to prešlo :unamused: ale už je tretiak a nespí v perinke :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning:
alebo existuju aj detske spacaky. to by sa malej mozno lepsie spinkalo ako pod perinou lebo by mala rucky v spacaku, nebolo by to take tesne ale ani celkom navolno :wink:
10. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
su ja detské spacaky... ale napr. pri takých polodrobcoch aj spacie vaky a nedaju sa ruky do otvorov na ruky :wink:
10. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem vyskusat ten spaci vak aj ked si myslim,ze s tymi ruckami bude sibrinkovat aj tak a spinkat nebude.Ona ako pisala cairka zamava ruckami po tvaricke a je zle,lebo parkrat sa mi ju podarilo uspat bez ,ale to bolo 20minut a hned sa zobudi :frowning2: a uz jej trcia nozky,hlavicka tiez skoro von :wink:
10. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno vo fusáku by Ti spala...takom dajakom tenšom...
10. jan 2010 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita alebo pre malu usijes specialny fusacik uzky ako yukki vravi...alebo das usit niekomu :wink: ... neboj nejako to vyriesis :slight_smile: esteze mas dievcatko chalanovi by nohy trcalo uz v druhom mesiaci :wink:
10. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem baby,lebo v takom fusaku nema tie rucicky zviazane na pevno :unamused: ona musi byt zviazana tak,ze sa ani nepohne vtedy je spokojna a :slight_smile: ,ale budem skusat
10. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obviaž ju v tom šáááálom! Abo jak Brulka píše-nejaký užší vymysli, sú aj také tesné, čo sa zaťahujú okolo tváričky.
10. jan 2010 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abo dajakú elastickú silonku navrch vymysli-ako keďf pred obchoďákmi balia vianočné stromčeky do tej sieťky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki a ty ako z malickou :wink: uz mas vsetko pripravene?Ste zlate baby :wink: a sal to isti :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no ja idem cez týždeň podať žiadosť na súd...a vraj je pravdepodobné, že do konca februára je M. doma. Tak to teda dúfam!! :slight_smile: a pripravené asi dačo mám :wink: po Kike...hlavne že mám drevo a že nepomrzneme!
10. jan 2010 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki mas novu foto :slight_smile: krasna je mala M :wink:
tiez mas krasne baby ako rita :slight_smile: len nech ich mas co najskor pokope domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obe dve
10. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka Brulka! Niekedy mám pocit, že ja mám skôr krásneho chalana!
10. jan 2010 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie je to krasna baba :wink: ja to jasne vidim :slight_smile:
mna tato tiez strihaval na kratky zostrih a neskor ma to v skole stvalo ze tety kucharky ma oslovovali chlapcek ci si nedam este jednu duplu aby som bol silny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki super fotky a kolko ma mala M :wink: ake zlate zubky ma :slight_smile:
10. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rok aj mesiac má.
Brulka mne sa ešet na výške v rýchliku keď som cestovala do školy snažil taký dedulo nahovoriť, že sa nemám báť, že na vojne zo mňa urobia chlapa.......
10. jan 2010 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som sa mu asi zdal taký nedorobený chlapec na to že už chodím na vysokú školu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 18:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok