Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. jan 2010

ada ta vy tu na vychode Ameriku si robite... Ta to heeeej... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 To sa muselo deckám rátať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

u nas večer ešte stihol Karol Lucke maliček do dverí pricviknúť, ale vyzerá všetko OK.... 😉 No ale Lucka vedela hned, že Karol je namäkko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
17. jan 2010

my máme chlapa ako hora 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
17. jan 2010

no podali sme predbezko aj navrh na sud.. ale len predvcerom 😝.. takze sme v radostnom ocakavani 😵 😵

ralanka
17. jan 2010

v piatok? aj my sme dali v piatok 😀 😀 😀

lenkove
17. jan 2010

skoda, ze nas nie je ale viac 😔 😔 😔

ralanka
17. jan 2010

prečo? 😲

ralanka
17. jan 2010

leni zapni si skajp 😉

najjulinka
autor
17. jan 2010

sranda.. .2 naraz... aspon sa to bude dobre porovnávať... 😉

najjulinka
autor
17. jan 2010

a baby pamatate ale minulý rok o takom čase to tu tiež začinalo rozpukať......... 😉 boli 3 čo sa pustili do interakcii... 😉

ralanka
17. jan 2010

julia prečo porovnávať my nesúťažíme kto dostane dieťa skôr domov budeme rady že bude doma a doprajeme to aj tej druhej čo je na tom zábavné neviem tipovanie kto skôr? 😒

lenkove
17. jan 2010

no lebo viem minimalne o dvoch, co tiez maju dietatko v srdiecku a nie su tak daleko ako my 😝

ralanka
17. jan 2010

aha no tak to mi je lúto chúdatká nech im to rýchlo ide je to psychycky vyčerpávajúce ☹

najjulinka
autor
17. jan 2010

ja nevravim o suťaži, ale o porovnani.. .vsak obe kcete čím skor.... ja len že pred rokom tu boli 3.... a tiež ako rozne to išlo...

ralanka
17. jan 2010

aha ok ja že bude tipovačka 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. jan 2010

nieee
ale minulý rok bola... len to minulý rok bolo tu trošku inak...... tu 3 profi odovzdavali a 3 rodiny nafurt prijmali.... tak sa to sledovalo - aj z jednej strabny aj z druhej...... a ako rozne to trvá... a kde ako rozne jeden zákon platí....
Inak my sme zatim odovzdávali 2x a 1.x išlo predbežko a od prvej IA po stahovani detí domkov prebehlo 26 dní a 2.x predbežko nebolo a od Prvej IA po odchod detí bolo 32dní. 😉

lenkove
17. jan 2010

ja tych 26 dni celkom beriem 🙂

martina_maxian
17. jan 2010

a pre mňa tých 32 bolo straaaaašne dlho... 🙂 🙂 🙂 hneď by som ich vtedy domov vzala...
Inak dnes sme Mareka strihali strojčekom,,, taký je krásny... 😵 😵 😵

ralanka
17. jan 2010

aj ja by som brala 😉 😵

najjulinka
autor
17. jan 2010

nooo a ešte krajši bude tak 1-2 týždne po ostrihaní... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Aspon mne sa tak najviac páčil... A aj mojej mame a aj kolegyni mojej.... sme sa proste zhodli, že uuuplne naj bolo pár dni po ostrihaní... 😀 😀 😀 Tak to ožno na svoje druhé narodky bude uuuplne najsamkrajší 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
17. jan 2010

martina ked sa čaká, tak je to nenormálne dlho 32 dni...... strááášne veeela.. .a hlavne ked doma nie su ešte iné deti....... 32 dni je taký čas ako večnosť.....

martina_maxian
17. jan 2010

no na víkend plánujeme oslavu,, keďže narodeniny majú v pondelok... (o týždeň) Premýšlam akú tortu a kam dáme urobiť, no a prídu na oslavu aj ďalší dvaja mulatkovia (chlapci), tak potom uverejníme fotky.. 😀

najjulinka
autor
17. jan 2010

super mati, že sa možu vidieť aj v niekom inom ako len v sebe navzajom.. my "biely" máme okolo seba plno podobných ludi, ale oni su "iní" na prvý pohlad, takže toto je uuuuplne super... fakt... úúúúúžas...... proste nech vidia, že aj iní su takto "iní" 😉 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak ako susedia Vás beru??? vypytuju sa, či nemáte takých zvedavých susedov???
Lebo my sme nikdy vonku neprešli bez povšimnutia.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. jan 2010

biely 🤐 🤐 🤐 🤐 bieli 😅 😅 😅 😅 😅 😅

najjulinka
autor
17. jan 2010

no a k našim preklepom sem čosi skopčím z FB:

Deožákš ttoo períčatť? len 55% ľduí dážoke. Na Cmabrigde Uinervtisy zsiilti,že nzelážeí na tom v aokm prdoaí sú psíenmá v sovle,hanlve aby pvré a pseolndé bloo na srpváonm meitse.peroč?perožte ľduksý moozk nčetía kždaé psíenmo smasoatňte,ale sovlo ako cleé. nueevireťnľé, čo?

martina_maxian
17. jan 2010

Juli susedia sú super,, len hovoria, že máme nádherné deti,, ale nevypytujú sa... predpokladám, že si myslia, že som to ja mala s nejakým černochom... a možno keď sa lepšie spoznáme, tak im poviem, že nie sú bio.. 🙂
ale sú to samí mladí v našom veku, tak to je super..

najjulinka
autor
17. jan 2010

alebo žeby Modre z Neba??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inak Marketka už vie asi dosť toho povedať, vsak? lebo ona sa akurát tak pekne rozbiehala, že vyzerala, že každuu chvilu už začne chrrrrliť.......
A hlavne ma šokla svojim "RRRRRR" (tesne pred odchodom, takže to mohlo byť take to ojedinelé, čo je ešte dlho red samotným používaním)... To naša Lucinka nevie...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
17. jan 2010

matka tak to máš super my máme na poschodí jednu dôchodkyňu a druhú sice okolo 55ky ale obidve sú drbny prvej triedy tak to budem musieť potom malému vysvetliť skôr ako mu to tie "dobré" duše povedia 😠 😠 😠

ralanka
17. jan 2010

malo byť maťka sorry

cairka
17. jan 2010

juli, RRRRRRRRRRRRRR nevie ešte ani veve 😅 😀 😀

sme dnes pri tel. novinách riešili zemetrasenie a veci s tým súvisiace 🤐

lenkove
17. jan 2010

baby,
ja dufam, ze nasej Malej tie komplikovane vztahy zvladneme vysvetlit, ked profi by asi uschli keby s malou nemali kontakt, takze bude mat tych ludi "na lubenie" velmi vela 😉 a verim, ze to nebude problem pre nu 😕 vsak nie? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre