• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
Všetkým, čo si dnes doniesli domov poklady blahoželám!
18. jan 2010 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, a ty kedy prinesieš? pohlo sa niečo? :confused:
18. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým ešte raz ďakujeme aby sme na niekoho nezabudli radšej 2x ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možem sama žiadať o pestunstvo, či to musí absolvovať (prípravu) aj manžel? Akú mám šancu na dieťa do jedného roka?
18. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to asi velmi nepredavaju, alebo su naopak hned vykupene..
inak MAM flasa, na SK na nete 6,61 a ja ju mam z Rossmann za 3,95 :sweat_smile:
18. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem Magi. nepohlo. Ale pretelefonovala majland.
18. jan 2010 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, nepríjemné yukki... :pensive:

dio, môžeš žiadať len ty, ale manžel musí súhlasiť...
neviem, ako je to vo vašom kraji, ale myslím, že pestúnov je všade málo, takže šance by si mala mať dosť dobré... :wink:

leni, to fakt? :fearful:
18. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som. vypadlo mi pretelefonovala SOM.
18. jan 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio, ja som ziadala sama, kedze nie sme zobrati. A partner nemusel chodit, ale odporucali to. Chodil :wink: Musel davat aj vjadrenia nejake (ze suhlasi napr.), kedze zijemem spolu v jednej domacnosti a vychovavame biologicke dieta. Ale neviem ako je to ked ste manzelia....
18. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked nechces bieleho novorodenca, tak sance su velke :wink:
18. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela by som dievča do pol roka najradšej...
na rase nezaleží
18. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš šancu, ako vravím-žiadaš ty, manžel súhlasí...
18. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dio mne na urade povedali, že im chybaju pestuni pre deti do jedneho roka - info spred vyše roka.... ale aj ja uvažujem... a ja kcem byť vo veku ešte náááročnejšia :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
18. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vek asi bude problem...som stará....dokelu, mala som sa spamatať pred dvomi rokmi min.
18. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si stará, ale oni to riešia tak, či je v našej krajine bežné, aby 40-čka rodila...
ak ich ukecáš, že hej, tak možno... motyka vystrelí... :sweat_smile:
18. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takáto zima dnes prišla k nám :dizzy_face: /odtiaľto do konca/:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/album/nas-ozajstny-domov/5013577/
ako vravím Zázračná zimná zem... :wink:
18. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dobru noc... Naš novorodenec šablil ostošesť.. neviem či sopliky... alebo stres.. .alebo netuším........ :confounded: Snad už nemá čo vyšablovať......... pojdem haji..... o šiestej budik nas čaka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už fakt idem do hajan.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ránko. Príchodom nového bába tu zas asi budem medzi prvými... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik ja by som ckela cigánskeho novorodenca do pestunstva :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka tu mieša na tanieroch .. hra sa.. .akože krmi našich drobcov.. .Bikika zjavne nespokojne sa ozyva.. a Lucka "Kceeeš?"... Bikika na to také svoje nespokojne hundranie,knučanie... A Lucka s radosťou "Ckééé kašičku!!!" a už mieša aj jej akože..... A samozrejme pokračuje... jemným hlskom "Biki, kašička..." má uuuplne v paži ako sa hrá biki a ako je spokojná... hlavne, že ona sa dobre stará.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno
juli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka nevidela som... ale isto je nadherny.... vecer som uz nestihala...

lenka tie pyzamka co chces som ja kupovala v tescu boli za 5.50 eur tri kusy... danulo to nosil na pobyte na spanie
19. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko. my sme dnes nejak skoro vstávali, asi sa ide veve sama prehodiť na škôlkarský režim, lebo aj včera vstala skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to mohla ešte ten týždeň nechať :sweat_smile: inokedy teraz vstávame a dnes už sme po raňajkách a mám kávu pred sebou.
dnes zbehneme do knižnice, som zvedavá, čo to s veve urobí :confused: nedeľný nákup 3min od domu jej moc neprospel :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/216325/Mami-korytnacka-ma-zelene-koryto.html

ahojte,
aj u nas je snehu a snehu.. :dizzy_face:
musim najist nejakeho dobrovolnika,ktory sa vyteperi na poval a znesie deckam boby a sanky :dizzy_face:

vcera tu bola policia,zobrali toho ozrana od susedov,a neskoro vecer ho doniesli naspät...
musim vysetrit,co sa zomlelo...mali si ho tam nechat.. :angry:

baby ako je to s tou pripravou?mne konci ta 2-rocna doba v aprili,a keby sme si nahodou o rok chceli vziat dalsie babo do pestu,tak tu pripravu budem musiet zas absolvovat celu,alebo len nejakych par hodin?
19. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata2 Neplatí náhodou príprava stále ked máš deti v pestu? či to treba obnovovať aj tak?
19. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby
mata a my nič,sneh nula bodov :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a s tou prípravou :confused: :confused: :confused: aj ja rozmýšlam že sa do toho pustím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada pod do Usmevu, bude nás viac do počtu, v marci by mala začať príprava, ja som sa dnes nahlásila, ked chceš dám ti kontakt...
19. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: po niektorým pekne zasnežený deň prajem a nám v Ke ostáva čumieť len na suchú cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mata tak dúfam že nás vyzvú pretože mne skončila príprava v decembri a bolo mi povedané že o to úrad požiada.Tak verím že je to tak aj naozaj.
19. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada si na skype?
19. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok