• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
sonicc, biely novorodenec v pestu...neviem, neviem... :unamused:
19. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cairka je to nemozne? a co tie deti napr. co najdu v hniezde? co take? idu do pestu nie?
19. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonicc, logicky mi to vychádza tak, že najmladšieho bieleho drobca by si mohla mať cca polročného... :wink:
ale je možné, že by ste mali štastie a bolo by aj mladšie...
19. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonicc
biely novorodenec do pestu, neviem :confused: nech ti poradia baby, zavisi isto aj DD.. to malemu uz musi byt nariadena ustavna vychova, nema byt volny na adopciu a zaroven aby nesiel do DD .. hm, neviem.. zvycajne maju domovy svoju diagnosticku lehotu a deticky sa rozdeluju potom.. ale isto to mozne je :sweat_smile: ale do pol roka dietatko do pestu urcite :slight_smile:
19. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie, ktroé sú z hniezda, idú do adopcie (!) po uplynutí zákonnej doby, počas ktorej má matka šancu znovu sa zjaviť... :wink:
19. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

my sme sa dnes boli ockovat, a si to mladenca ozaj zlozilo, lebo netancuje v posteli. Sice nespi, ale kludne lezi a rozprava a je taky nijaky, coz je vacsi uspech, ako keby spal. Taketo dieta by som mohla mat aj castejsie... :grinning:
A vcera sme ho druhykrat ostrihali, tak je teraz zase fesak, a vyzera uplny velkac. Ach jo, rastie ako z vody... :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonnic také dieťa z hniezda sa po určitom čase (mama si ho môže zobrať späť)stáva právne voľným a to je vhodné pre adpciu.
19. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonicc,ja mam v pestu dvojcata...
navrh na sud sme davali v septembri 2008 ,spolu s predbezkom...predbezko nam schvalili v oktobri a normalny sud sme mali v aprili 2009..

po skonceni pripravy nas zapisali 21.4. 2008 do zoznamu ziadatelov a deti sme mali doma uz 3.Jula 2008.na hostovskom pobyte..ktory sa predlzoval az do sudu...
19. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
až teraz vás očkovali? ná ešte v decembri...
mexxi, a malý má okčovanie po TBC? lebo náš nie, nás to čaká až teraz po ukončení riadneho očkovania...ešt som sa k tomu nedostala... :confused:
19. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=473500&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D116
co poviete na toto? len ta farba :pensive:

Mary
mam to zhodnotene na jednom papieri, ze sme vhodni na ado plus znesieme aj zataz pestu :sweat_smile: v papieri z uradu o zapisani mame len nahradnu rodinnu starostlivost :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
proti TBC, sorry :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, ten kočík je už pre vás zbytočne veľký (ťažký a nmemotorný) a ešte aj drahý :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tgoľko stoja tie kočíky , ked sú nové... tie prvé linky, čo si hádzala, to sú krajšie (a lacnejšie) kočíky... :slight_smile:

hm, zaujímavo šalamúnsky ti to v tých papieroch poriešili...to som ešte ani nepočula...ja som si myslela, že oni ti nakoniec po dohode s tebou uzavreli správu tým, že ste si jedno z toho akože "vybrali" :wink:
ale zase, možno sa to do práv píše hentak..
19. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten link, čo som ti poslala včera, leni, sa ti nepáčil :sweat_smile: :slight_smile:
19. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem, či je vôbec v pestu možné dieťa do 8 týždňov :unamused: to skôr julinka by vedela, ale asi ani moc nie :sweat_smile: lebo ekd je voľné ide na ado a ked nie je voľné, tak asi na diagnostiku do DD
19. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7612409
tento som myslela...je aj s kopmletnou výbavou... :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedine možnov prípade, že je voľné a nikto ho nechcel :confounded: ale tam by bol nejaký zádrhel určite -bud zdravotný, abo závislosť matky, abo...kadečo
19. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary
ale ja nechcem mojej slecne modry.. kym si mozem vybrat... :frowning2:
myslím, cairka, že fakt to logicky z toho všetkého vyplýva, že mladšie ako polročné (BIELE) do pestu nedostaneš...
a rómske?
19. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diagnostika je kolko? 3 mesiace?
leni, ale kde máš napísané, že osatnete len pri slečinke? :sweat_smile:
a modrý je relat. univerzálna farba /teda v pohode aj pre skečinku/, kdežto ružový pre chlapca je mimo :sweat_smile:
ale, samozrejme chápem tvoj výber... :slight_smile:
a rómske, si myslím, že skôr...
hoci bude odporúčané aj na adopciu, dali by to ho aj do pestu-ako Kiko (a nájdeš také už aj v subjektoch)...

dio, diadnostická lehota je najnovšie tých 12 týždňov
19. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, my sme mali presne tmavomodrý hauck macko pooh, len klasiku 4kolesovú a bol super, aj farba bola výhodná, lebo sa nešpinil :slight_smile:
19. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruzovy nechcem ani ja :grinning:
chcela by som nieco neutralne.. a tento co si davala je super, ale ma osobny odber.. :sweat_smile: :sweat_smile:
no este nam nehori.. dakujem :wink:
19. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ružový som myslela, kvôli tomu prvému linku, čo si dala na tejto strane... :sweat_smile:
tmavomodrý je fajn, cairka, máš pravdu... :wink:
henten trojkolesový sa mi páči aj kvôli tej výbave (ten fusak je úžasný :grinning: ) a vedela by som ti ho prebrať možno niekde tu na okolí a k nám by si si poňho už prišla, veď na návštevu, kt. si kedysi sľúbila... :sweat_smile: )
19. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, môžeš kuknúť, ako sa pekne vyníma ružové dievčatko v modrom kočíku :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7612895
ja mám tento (iný poťah) a nie je nad neho... :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mary, no opytaj sa ma... :sweat_smile: Ja som uplny buran, ja vlastne ani poriadne neviem, ake protilatky to dnes vyfasoval. :sweat_smile: Fuj, hanba...musim to pozriet v preukaze... :pensive: Ale dokina vravela, ze teraz najblizsie az v patnastich mesiacoch MMR (este som sa spytala, ze: "To je teraz akoze ta kontroverzna?")... :sweat_smile: No a ze hej, tak rozmyslam, ci sa mam dat stiahnut tym osialom naokolo a skumat, ci je to dobre alebo nie, alebo neriesit. :confused:
19. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, jasne, že najbližšie bude až to "15mesačné očkovanie", ale ak nebol zaočkovaný proti TBC, tak to sa má urobiť teraz po dokončení 12-mesačného očkovania a doktorka si to nemusela všimnúť, lebo očkovanie proti TBC (=kalmetizácia) má 99,8% detí určite spravené, takže každý automaticky ráta, že dieťa je kalmetizované...
mala by si to mať aj v správe, kt. ti dávali, ked si brala malého z dd :wink:
19. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok