• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
autor
slinti... fuuha... tatiana by to mala stiahnuť asi ako predošlý blog.... takto kydať navratu na hlavu za ochotu :unamused: :unamused: :unamused: píše moc zbrklo....
19. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ten link... :confounded: :pensive: :rolling_eyes:
ach..., ja nemám slov... a neprekvapuje ma to... :unamused:
a už dlho si kladiem tú istú otázku, že "NAČO"???
tá kampaň...
19. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a leni, na Atlanticu nepotrebuješ ani veľké kolesá, on ti ide aj sám, v akomkoľvek teréne... :sweat_smile: :wink: :sunglasses: , to je mercedes medzi kočíkmi... :sweat_smile:
19. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na to, lebo eu da prachy na skolenie profi
Magi
lebo na to prisiel prispevok z europskych penazi.. a nie na ine.. vies?
ten link je... ako zo života... :unamused:
19. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, to mi JE NOVINKA (!!!) :angry: :angry: :angry: :confounded: :rolling_eyes:
a opýtam sa znova NAČO???
ja viem Mary /prepac za komoleninu/ ze to bola retoricka otazka :wink:
autor
lebo sa takto z Eu preveksluje penež do SR..... a EU si chudaci myslia,že ked tolko deti v domovoch, že je malo zaujemcov....
19. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mary radsej sa nepytaj, lebo ti opat odpoviem :grinning: :grinning:
to fakt? mercedes? :slight_smile: tak jej napisem.. :wink: uz je neskoro
inak, volala som na ten modry s mackou pu a je po troch detoch, trosku poniceny, a na to dost vysoka cena.. :confused:
19. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, nafukovacie sú super, ale je to len o zvyku, vôbec sa toho neboj. Len ak bývaš v teréne :wink: A ja som mala aj defekt na naf. kolese, musela som ísť na troch dať to lepiť :grinning: taký mladý mi to robil, sa hanbil...Aj ja...
19. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho modreho mi poslali foto dalsie :wink:
Suezana, no dam na vas.. :wink: ak budem mat kolesove problemy idem k vam a beriem si tvoj kocik :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt, po troch deťoch? vysoká cena... a na ktoré atlantico by si sa ozvala? na to červené?

ja nafukovacie nechcem, deravia sa... a sú menej lokomočné... :sweat_smile:
19. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedykoľvek :grinning: no idem na nočnú pa-pa
19. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja tiež nafukovacie nemusim... :confounded: Ale mame jeden kočí s nafukovacimi.. len nie je čas ho dať dokopy..... :unamused: lebo to nie je len tak zjavne... .
19. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://deti.bazos.sk/inzerat/2591012/kocik-Peg-Perego-Atlantico.php

mary, na toto.. poslala som sms, je uz neskoro.. zajtra by som ho v ba aj vybrala :grinning:
19. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove, dakujem, ja som ten snehuliak...
Nekazi meno Navratu...ale statnej socialnej politike a ta si ine ani nezasluzi.
Co si zasluzi ten, co ublizuje detom.
19. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super, leni... :sweat_smile: :sweat_smile: a ešte sa ti zmestí do auta? :fearful: :grinning:
19. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary myslis ze to v pd bude rychlejsie? su tu sice aj tri detske domovy v okoli ale clovek nikdy nevie kolko ludi robi pestunov... :unamused:
19. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovorím, že rýchlejšie, ale podľa mňa by to mohlo byť minimálne svižné... :wink: :slight_smile:
neboj sa času vopred... ak už budeš mať prípravu, až vtedy začneš čakať...
19. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slinti Navrat tam spomina ako dačo spravil tak ako sa nema.... spravil to pre dobru vec,a le to su veci čo sa nezverejnuju....... na pripravu musia mat akreditaciu a vseličo možne a zbytočne im robiť takto problemy........ jasne, že všelikde sa oči privieraju pre dobro veci, ale robí sa to medzi štyrma očami a nie na svetle sveta..... hlavne ked to vooobec nie je koscher....
19. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved zajtra chcem ist pre ziadost a k doktorke tak par veci uz budem mat za sebou.... uz aby som mala doma aspon jedno babo...
19. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je jasne, ze bez OZ by to bolo ovela horsie, no stale je vela prace a musi sa o tom diskutovat, aby sa veci pohli dopredu.
19. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, ved je malyyy :grinning: a super skladny.. uvidime.. ale neviem ako ho vyzdvihnem... oni su v praci ja len prechadzam..
19. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ale ty máš predsa plné auto :sweat_smile: (hod linky, čo si nakúpila, nech sa nabažíme :sweat_smile: )
napíš im, nech si kočík vezmú do práce a tam si ho vyzdvihneš :wink: ,ľahké nie? :grinning:
19. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, nestras.. to sa jeden kocik nezmesti?? :grinning:
19. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,leni kukala si na mimibaz aj aukcie? niektoré sú zaujímavé...
19. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, idem po muza, je na pive s kamaratmi :wink: :wink: a linky niekedy hodim, mozno aj rovno fotky aj s osobnym obsadenim :wink: :wink:
19. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera, slinti, dakujem za linky :wink:
19. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatia by blog nemala stahnut, mne dnes bolo na grc na UPSVAR v Ba, ked som videl letak Usmevu a USPVARU o profirodinach, ake je to super, a pritom chybaju deti. Co takto im na nastenky zacat priliepat blogy, a skusenosti buducich a sucasnych profi z riaditemi DD, a jak to vlastne funguje v reale.

Ja viem moze to poskodit system profi rodin, ale co uz na tom ked tento system kolabuje. Profi rodiacia bohuzial niesu zamestnanci ale otroci za almuznu. Ak neposluchaju na slovo su bez moznosti prepusteny. Maju horsiu poziciu ako sluha v stredoveku. Ja sa na toto uz nemozem kukat.

Proste profi nefunguje vobec tak ako by malo a pokial budu o profi rozhodovat riaditelia DD, tak to fungovat ani nebude.
19. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok