• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

maznacik, napríklad tu http://www.stv.sk/videoarchiv/ treba dať 17.1. a Profesionálni rodičia majú šancu ale aj Markíza, Joj, TA3, všetko v rovnakom duchu ... tie spoty som nenašla :unamused:
20. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. U nas vietor a asi von nepojdeme doobeda, kedže kašlali, soplili (niektore ešte kašlu, soplia)... škoda.. keby boli OK, tak vybehnem... ale takto radšej nie.... Možno poobede na 15minut s velkačkami len tak za dom vybehneme...
20. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka.. dikz pozriem si poobede ked bude spat.. lebo akurat ideme von... aj ked maly sopli... nervozny je zuby sa tlacia...
20. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme! :slight_smile:
mexx, áno malý je teda iste zaočkovaný (a ty si dostala k malému aj očkovací preukaz? :fearful: ,lebo ja nie :angry: !) a očkuje sa v tomto rannom veku len raz (ak prebehne správna a očakávaná reakcia) a potom sa preočkuváva niekedy okolo 12.rokov) :wink:

súhlaSíM s cairkou vzhľadom k tme starostlivosti o staršie deti a zavádzaní.. :pensive: :wink: , je to skrátka tak...
všetci viem, že tie staršie deti v domovoch sú, ale za nimi sa skrývajú aj tie malé, ktoré tam "akože nie sú"... a teda de facto, podľa zákona nie je miesto pre profesionálnych rodičov (keďže zákon je do tých troch rokov), len maloktorý riaditeľ prijíma profirodiča pre staršie deti (!), ak , tak prijme jedného, dvoch, aby to pôsobilo imidžovo, ale nie systematicky a cielene.
ale, to je na dlhú debatu, nemôžem...
20. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: tak ja som si dnes bola podať žiadosť na zvýšenie RP. Na potvrdenie zo soc.som čakala 2 týždne prišiel mi papier v pondelok kde všade som pracovala neboli tam rozrátané dni ale len dátumy od do ale pracovala som v kuse. Skoro ma porazilo keď mi pani išla dať nový papier ktorý treba dať potvrdiť v soc.poisť. lebo ja tam nemám počet dní (spomenula som si na maznacika) tak som sa naštartovala a povedal som jej nech zavolá vedúcu lebo ja nie som na špagáte kvôli ich predpisom ktoré si za mesiac viackrát zmenia. a podarilo sa nikam po nový papier som nemusela ísť žiadosť museli vziať tak som sa potešila že sa netreba nechať odbyť.

a bola som tiež podať žiadosť o aktualizáciu yukki vystihla som pani PNkárku ale stále je chorá a do práce prišla len kvôli tebe.
Ostala riadne prekvapená že chceme ešte neskôr dievčatko ale zobrala to na vedomie tak dúfam že nás čoskoro zaktualizujú.
A stihla som si kúpiť aj šijací stroj konečne darček k 30tke. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to mu sa teším najviac :wink:
20. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, u nás krásne slniečkovo, pred chvílkou sme prišli z vonku,,, všetko sa to už pomaly topí... :frowning2: Včera som bola objednať aj torty na víkend... super nám je...
20. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, ockovaci sme dostali ku vsetkym papierom, ktore mi dali este predtym, nez sme brali maleho domov, ze nech si to hned vezmem k dokine (on bol v nemocke, tak som dostala papiere este predtym, inak by mi to dali az ked sme ho brali domov). Tebe nic nedali? :confused: Popytaj doktorku v domove buduci tyzden, mali by to tam mat potom oni...alebo sestricka Silvia by to mohla mat. Nech ti daju... :confused:

Tu svieti slniecko, ale decko ma nejako privela soplika a stale teplotku po vcerajsku, tak asi nikam nepojdeme dnes. Planovala som sice Tesco a Dracika, ale tak mozme aj zajtra, tak ci tak chcem skocit doktorovi...
20. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nás tiež pekne slniečko svieti
markétka ja som mala meninový a predčasný narodeninový darček v pondelok ked sme ho doniesli :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonca je u ralanky aj u nás rovnaké počasie :grinning: je teplúčko, len občas zafúka dosť silný vetrík.
tiež sme akurát došli z vonku, doniesli sme si dotazník :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všetko mám poslať rovno na krajský úrad...
a v našej veci, že sa nemôže dovolať, tam kde má, aj mail písala a neodpísali jej...a že sú všade školenia, tak sú asi na školení...už 4 týždne :angry: ...ale že im napíše ešte raz mail a dá im kontakty na mňa, tak snád sa skoro ozvú, ak nie, budúci týždeň tam zavolám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa čuduj cairka tam kde som bývala predtým na dedine tak občas sa stávalo že pršalo v polke dediny a v druhej nie ako keby si spravila sek cez dedinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ked sme raz išli od malého zo ZA tak cca do strečna svietilo slniečko cez mraky a presne sek a taký lejak do vrútok na kúsku úseku sa to otočilo o 180 stupňov
20. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes tu nikto nič.. .Mne Linduša spinka, ale Lucka opäť nespala... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli nic si z toho nerob ani mne Petka nespi uz treti den .Rano vstane o osmej a spinkat ide o pol siedmej vecer :frowning2: Zato Natalka ta si pospi dve hodinky v pohode teraz :wink:
20. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no julka mne Kubko nespí poobede už asi 2tyž. vstáva cca6 ide večer spať o 19 a za deň prespí asi50 min. ale aspoň si spolu poležíme v snahe uspať ho ale aj po hodinke snahy sa na mňa ten šibal iba rehoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To treba ísť požiadať o zvýšenie aj prídavkov na deti?
20. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie dio to je automatický :wink:
20. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, dnes tu nikto nie je, či ako??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ale je,...
ja sa práve vytešujem vyhrali sme 20eurovú poukážku na nákup v dráčiku cez akciu v tescu na pampers plienky :wink:
20. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéééj marketka blahoželám....
20. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli vcera si sem hodila velmi mily vtip! aj kolegovia sa dnes rehotali aj mm :grinning:
20. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne sa tiež páčil, tak som ho sem hodila....... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim znizenie stavu bezzubych v nasej familii na nulu. :dizzy_face: Nase decko proste musi byt original, takze okrem toho, ze si dava nacas, potrebuje mat viac "prvych" zubov. Takze vytisol dva naraz. A predsa len dolne. :sweat_smile: MM tvrdi, ze tri, ale ja ten horny este neratam, davam mu tak den-dva. :grinning: Asi to teraz vezmeme supom. :grinning:
20. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mexx V. blahoželáme.
20. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx a koľko máte už spolu zúbkov my až 6 kúskov hore 4 dole 2 :wink:
20. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
besbolestne lezenie dalšich prajem...
20. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme. :dizzy_face:

Marketka, toto su prve, doteraz sme nemali nic, aj ked sme cakali uz od stvrteho mesiaca. :sweat_smile: :grinning:
20. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mexx, konečne!
ale nie ste sami originálni :grinning:
zajko má teraz sedem a všetkách sedem mu vyšlo behom dvoch týždňov predminulý mesiac :sweat_smile:
a teraz ten ôsmy je už na spadnutie...
no, aby som nezabudla spomenuť, že počas tých dvoch týdžňov zuborastu mal tie hrozné laryngošky--- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a akurát sa tu rozohňujem a mužovi palsticky opisujem, čo dnes robil Zajko so svojim zajačimi zubami a tu správičky o zuboch... :sweat_smile:
ľudia, my máme obe postieľky (aj dennú, aj nočnú) totálne ohlodané, on si brúsi zuby na postieľkach (na tých vrchných častiach zábradlia a všade sú polcentimetra hlboké ryhy (včera som mu vyťahovala z úst také tie drevové "vlásočnice"... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ), takže Zajko poctivo pracuje na zničení sviojich prvých zúbkov a od včera ešte aj nesktutočne ŠKRÍPE!!! :astonished: :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
20. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, daj nam dva tyzdne, porovname. :grinning: No ale na Zajka asi nebudeme mat, on je fakt zubacik. :sweat_smile: Tie postielky si viem predstavit, ale skripenie si radsej ani nepredstavujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mary my mame 2 take okusujuce a postielky maju cestovne.......... :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skripanie nelubim.. .ale čo narobim, ked malačkam to ide tak .. no nie od ruky... ale od zubov to škrípanie :confounded: :unamused:
20. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok