Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
23. jan 2010

Ale aspon nam dali jeho foto ako cerstveho babulka v ruzovych dupkach.

smejka
23. jan 2010

ja som na foto zabudla 🙂 ...tiez sme dostali fotku ked ho prijali ako miminko do DeD...jednu jedinu 😒

yukki
23. jan 2010

No, ja mám tú knihu života a v nej 6 foto s komentármi. Je to fantastická vec a som im za to vďačná, a tiež to strážim, toto je akože perfektné, že máme. To si aj ukazujeme, s Kikou.

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
23. jan 2010

áno, vivien, aj veve má takú, ako že niekto to MUSEL urobiť...(a moc s amu nechcelo 🙄 )

najjulinka
autor
23. jan 2010

cairka ja som tie papierove foto preto odfotila fotakom, nech mam zalohu aspon ako taku v PC... keby dačo.... oscanovať by bolo ešte lepšie, ale nemam scaner....

lenkove
23. jan 2010

ahojte baby
tak ja som doma z prerabky bytu, vymalovala som izbu a chodbu a svagrici oblozili kuchynu.. vsetko sa krasne uklada, tesim sa...
Malicka ma piaty zub a je zla ako cert 😀 nastastie uz menej chora.. ked som tam bola ja chripela ako stary fajciar...
ja neviem co mam ziadat od profi pre malu.. ona sla k nim rovno z nemocky, z domacich veci nemala nic, mala na na sebe nemocnicne oblecko, co neviem ci nevyhodili.. poprosila som si fotky, vsetky co maju, najprv boli zarazeni ale uz mi ich davaju do priecinka.. este ich chcem vsetkych spolu aj s domom a psom odfotit do knihy zivota. a aj fotky, ktore mala v spise si chcem poprosit, tie ma DD (a dokonca aj na stranke 😕 😕 ) a neviem ci jej nieco daju, alebo nie.. hadam len tu lasku 😉 profi raz ale spominala cumel, co mala este z nemocky, tak si poprosim ten.. do krabice spomienkovej..

lenkove
23. jan 2010

inak kuk, okrem dvoch je vsetko nasa.. 1,2,3,5,7,8 😉

zicon
23. jan 2010

Bru noc

cairka
23. jan 2010

juli, ja si myslím, že ten plast ju dobre ochráni 😉 a v pc môže spadnúť systém a máš po fotkách...

leni, super, že vám to ide tak od ruky 🙂 čo máme kuk? 😅

lenkove
23. jan 2010
lenkove
23. jan 2010

Cairka
link som nedala 😀 😀 a medzitym volal mm 😉

rita55
23. jan 2010

lenkove malinka je rozkosna 🙂 🙂 uz nech je s Vami domka 😉

ralanka
23. jan 2010

lenka malá je krásna no nech ju máte rýchlo doma ako my ten náš zázrak 😵 😵 😵 😵

lenkove
23. jan 2010

Rita 🙂
dakujem 🙂 uz by som najradsej davala ziadost na surodenca a to este ani malu nemam doma 😀 😀
mm je tiez otvoreny 🙂

inak, co je s Brulkou? dlho sa neukazala 😉

ralanka
23. jan 2010

leni si ako ja aj ja by som chcela už podať na druhé ked viem ako to chodí u nás že budem čakať zas tri roky tak aby bol ideálny vekový rozdiel 😀 😀 😀 😀

lenkove
23. jan 2010

Ralanka
dakujeeeem 🙂 a som rada, ze ste zdravi, az na ten reflux 😕 ale to sa upravi 🙂 tesim sa z vas 😵
a inak dobre, rozmaznavas 😀 😀 ?

lenkove
23. jan 2010

a idem spat 🙂

Ralanka, ved to, ze ja este neviem co a ako.. najviac by som brala bio Malej, aby nebola sama.. 😕 a potom akekolvek dieta 😀 dala by som si aj pre srandu kralikov poziadavku aj na bieleho novorodenca 😉 ale ako sa poznam skoncila by som pri akomkolvek novorodencovi 😉 😀 a asi by aj s bio nasim bolo treba skusat kym mame vek 🙄 sa mi ale do toho nechce, neviem.. radsej necham tak.. a najdem si moje dieta od pomyleneho anjelika.. len raz neviem ci babu alebo chalana.. 🙂 teda ja viem, babu, do chalanov sa mi akosi nechce 😕 😕 😀

lenkove
23. jan 2010

dobru noc 😵
a nepiste tolko stran kym tu nie som, nestiham citat 😀 😀

ralanka
23. jan 2010

leni ani ja nastíham čítať a ani písať takže pohoda 😀 😀 😀 😀

marketka1
23. jan 2010

Ahojte tak som si vás prečítal čo ste popísali vrátili sme sa akurát z pivka a večere bolo to celkom fajn po dlhšom čase vypadnúť trošku vonku vo dvojici 🙂

leni malá je pekné bábo už aby ste boli spolu šup šup (ináč aj prestavba Ti ide určite ľahšie keď máš predstavu svojej rodinky,ktorá Ti dáva takú zvláštnu energiu všetko pekne stihnúť kým budete spolu 😉 😉 😉 )

Martin za 2,5 roka dostal 3 fotky a neúplnú knihu života ☹ ☹ ☹
Kubko za 2,5 mesiaca 4 fotky a dve strany z knihy 🙂

ak môžem povedať som strašne rada že sú tu ľudia ktorým záleží na spomienkach a minulosti našich detí a strážia im ich poklady ako oko v hlave 😉 😉 😉

marketka1
23. jan 2010

prečítal=prečítala

marketka1
23. jan 2010

dobrú noc = 3 pokus koňovi sa nechce pracovať 😀 😀

najjulinka
autor
24. jan 2010

Dobre ranko. Ja som pri Kikovi spravila chybu. Nam dali knihu života a taký zošit, že tam mame všetko zapisovať... Som myslela, že obe ide s dieťaťom dalej.... A ja som do zošita všetko zapisovala, aj kedy išiel prvýkrát busom a električkou a presné dátumy prvých štyroch zubov či kolkých (potom už len v ktorom mesiaci vyliezli) a zošit ostal v domove... som nevedela, že zošit nejde s dieťaťom dalej, že to je archivácia v domove....... a ani som ho neofotila... proste tak vyšlo.... 😖

martina_maxian
24. jan 2010

ahojte baby... Krásnu nedeľu vám prajem..
A baby čo ste z BA, čo keby sme dali zajtra stretko v Aupraku?? Išli by sme na kávičku a na pokec, niekedy poobede o štvrtej... Čo vy nato?? 😉 😉 😉 😉

maznacik007
24. jan 2010

martina ok... ja tam budem uz ale skor...

najjulinka
autor
24. jan 2010

Tak ja som si dnes oliala nohu vriacou vodou... No zlakla som sa viac asi než to bolo hrozné.. ale na ohe zatial žiadne "au" ... zlievala som také jahodové pirohy a nejak sa mi vrchnák posunul a oliala som celý drez a nohu moju 🙄 🙄 🙄 🙄 Aka som rada, že mi tam deti nepobehovali v tom čase...............

apoloma
24. jan 2010

ahojte mozem sa nieco spytat??podali sme si ziadost o adopciu,zatial sme este len uplne na zaciatku ale ja by som sa chcela opytat vas co uz mate deticky doma a aj uz nejake tie skusenosti ze ci musime len cakat kedy nam dietatko daju oni alebo si mozeme hladat aj samy a ak ano ze ako to vlastne funguje lebo zrejme nemozem prist do nejakeho detskeho domova vybrat si dietatko a predbehnut cakatelou no nie??tak ja tomu vlastne nerozumiem a ak sa najde niekto kto my to vysvetli budem rada 🙂

yukki
24. jan 2010

v skratke: musíte absolvovať prípravu vo Vami vybranom subjekte potom
musíte byť zaradení do zoznamu čakateľov na náhr.strarostlivosť a potom
podľa podmienok, aké máte na dieťatko-ale aj bez ohľadu na ne, s tým papierom že ste v zozname čakateľov (príde Vám z Kraj.úradu) môžte navštíviť Návrat alebo Úsmev a oni Vám poskytnú ich zoznamy detí právne voľných. Teta z Krajského úradu Vás bude volať tiež, ale iba keď sa uvoľní dieťatko z Vášho Kraja podľa vašich predstáv a zároveň nikto iný o neho nebude mať záujem-nikto, kto je v zozname v poradí pred Vami.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre