• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
zicon ak je dieťa zverené súdom tebe tak najprv musí prebehnúť súd o zrušení pestúnstva (a to sa ruší iba pri záujme bio rodiny)ale málo kedy. osoba iná ako bio rodina sa o dieťa nemá čo zaujímať, okrem úradu či sa o dieťa staráš normálne :wink:
25. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon.. v tom pripade by museli ako prveho oslovit pestuna... pestunstvo sa zrusi /sudom/ iba na ziadost pestuna..
v pripade biologickej rodiny je to u nas velmi velmi zriedkave.. a su to skor pripady kedy bolo dopredu jasne ze je tam snaha o zmenu pomerov... a tieto deti moc ani do zoznamov nedavaju...

a ano ty ako pestun mozes dieta adoptovat a rata sa ti tych 9 mesiacov co je v pestunstve ako obdobie predosvojitelskej.. cize mas dieta 9 mesiacov v pestu bio rodina nema zaujem mozes poziadat o vyslovenie osvojitelnosti a o osvojenie..
25. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím, tak som tu aj inak ako na odkazoch na linky na môj blog...

Júlia v tom blogu som to o tom Návrate (tú pasáž, ktorá ich podľa teba diskreditovala) vyčiarkla...hádam je to už ok...
25. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
cairka Ty si si už podala o aktualizáciu?
ja hej a dnes ma riadne teta nasr...musím na novo všetky papierovačky doložiť :frowning2: :angry: na úrad až tak sa požiada úsmev o aktualizáciu :angry: :angry: :angry:
25. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa musis trepat aj na krajsky urad a podpisat im tam tu ziadost co posielaju policajtom na vypis z reg. trestov? :astonished:
25. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata aj tam sa musím vytrepať :angry:
25. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie papierovačky kým sa dostane človek ku kurzu ako dlho trvajú? stihnem to do marca, ked si to začnem tento týždeň vybehávať?
markékta, nepodala, lebo zbieram papiere. bola som dnes na sociálke po potvrdenie o príjme (mimochodom teta soiálna povedala, že sa nedá poberať aj, aj) a zajtra asi zbehnem k mudre, len neviem, či nie je zajtra až poobede, tak potom až v stredu...a dotazník už mám a to je hádam všetko, či ešte niečo? do konca týždňa to proste snád pošlem
cairka takže tiež dávaš všetko odznova?
dio stihneš to za týždeň
25. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cairka ešte list vlastníctva niečoho ak máš majetok
a pošlem Ti IP
25. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
list vlastníctva na čo, preboha? ako ak chcú kópiu im dám, len mi to príde divné :fearful:
25. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som tiež nedávala LV iba som napísala do dotazníka čo máme a nikto nič nepýtal
25. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pri prvej žiadosti dávala kópiu listu vlastníctva môjho i manžel.Mám tu pri sebe predlohu čo to má obsahovať tak vám to opíšem
25. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee,
dio poslala som ti IP
25. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
markétka, odpíš.
leni, vy ste už skončili?
25. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dotazník,žiadosť,doklad o majetkových pomeroch (LV),odpis žiadajú už z úradu ale treba údaje o rodičoch,zdravotný stav.
25. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marketka asi všade chcu iné

cairka ešte nie teraz sa naťahuje úrad s n. :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo ak vlastníkom domu su moje deti? Treba od nich nejakú zmluvu alebo dohodu, či čo vlastne?
25. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme tiez nemuseli davat LV :confused:
25. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maťa2 máš meč po ruke?
25. jan 2010 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemam :grinning:

segra sa zaobera takymito duchovnymi vecami,a tvrdi ze tu mam na 100% ducha.. :astonished: ..potesi :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máš svatenú vodu? tak si pokrop všetky kuty izieb, a pomodli sa za tu stratenu dušu
25. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas strašia myši na pojde a potkany v pivnici, no daj jed ked ti chodí tamaď oblubený kocur-bezubý chudák :grinning:
25. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak sa mu pokús vysvetliť, že Ty toho máš aj bez jeho strašenia vyše hlavy, že veď sám vidí...tak nech spolupracuje a ochraňuje dom red ožratým vulgárnym susedom a nie rozbíja!
25. jan 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas sa tušim dá ten výpis z registra cez matriku, ale dokedy naň budem čakať?
25. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odpis si vyžiada úrad a výpis mne urobili na počkanie...
25. jan 2010 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemam svätenu vodu....

mam zapalit v kazdej mistnosti sviecku,poziadat ho aby odysiel a pomodlit sa...segra kazala :pensive:
25. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati, ta šup šup zapalovať sviečky a modliť sa, nech ťa už nestrašia... :wink:
25. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina maxian prajeme dvojičkám všetučko naj naj naj k narodeninkám nech ste hlavne zdraví a šťastní cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujeme ralanka veľmi pekne... :slight_smile:
a vám tiež nech sa darí a nech malý rastie do krásy.... a nech je veľmi ľúbený... :slight_smile:
25. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok