Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
25. jan 2010

toto mi poslala kamoška, je to možné aký je drahý bezlepkový chlieb, nenormálne 70 až 140 SK

lenkove
25. jan 2010

Brbr,Laculik, Tonadku palce drzime...

a idem spat aj ja.. dobru noc 😔 😔

magimary
25. jan 2010

mati, ja to poznám, aj ja som taký typ... 😅
preto mi lešpie vyhovuje, ked nikto príde k nám,ako ked ja mám niekde ísť... 😉
musíme sa stretnúť... 🙂

magimary
25. jan 2010

nie nikto, ALE niekto! 😨 😀

dioliana1
25. jan 2010

:DDDD ponocujem a zajtra jak mrtvola budem, dobrúúúúúúúúúúúú 😵

martina_maxian
25. jan 2010

magi,,, no neviem neviem, či naberiem odvahu... 🙂

martina_maxian
25. jan 2010

dio, neboj nebudeš,,, ja ponocujem nonstop... a ráno som ako rybyčka... 😉 🙂 🙂 🙂

lenkove
25. jan 2010

Mary
neskoro, preklep je tam, vsetci vieme ake navstevy mas rada 😀 😀

magimary
25. jan 2010

no, mat, budeme sa musieť niekto premôcť... 😅 😀
alebo sa najprv stretneme niekde na neutrálnej pôde (aj viacerí)-napr. v Ikea (však matiMEXX 😅 ) a ptom sa "rozídeme" k niekomu dodomovov...

ťažko s nami "ne-vtierkami"... 😀

už idem aj ja drichmen... tatik sa mi tu vyhráža, že mi vypne poistky... 😀

martina_maxian
25. jan 2010

tak spachtošom prajem dobrú noc....
moj drahý pozerá film a kašle na mňa... 😝 😝 😝 😝

ralanka
25. jan 2010

no prádlo mám požehlené malý nakŕmený a už aj hajá tak idem spať aj ja som už k.o. ale príjemne k.o. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobrú nôcku všetkým

marketka1
26. jan 2010

Dobré ránko 😉

som si Vás dočítala, a dnes už vybavila jeden telefonát s poštou (včera mi asi prišla zásielka zo súdu a neboli sme doma tak nech mi ju dnes donesú, nie som pohodlná ale nemáme na hlavnej pošte bezbariérový prístup a je tam schodov až až a cestovné na poštu je vyššie ako poplatok za opätovné doručenie).

dio.bez lepkové výrobky sú strašne drahé ale ak máte spravenú biopsiu a je celiakia potvrdená tak Ti dajú pár veci na recept je ti limitované vekom ale aj tak sa platia poplatky ktoré už nie sú také že by sa nedali zvládnuť a po vybavení ZTP dostaneš od úradu ečka na diétu čo tak cca z 2/3 + - pomôže.Ak chceš viac tak Ti pošlem IP čo sa dá papať.

najjulinka
autor
26. jan 2010

Dobre ranko.
Lucinka je šikovnejšia a šikovnejšia... Dnes rano sme spali a ona sa tu hrala ako vždy a doniesla mi do postele svoje ranajky, že jej mam otvoriť.. .to aj pred par dnami spravila... našla si, pekne doniesla... strčilami to pred ksicht... no dnes rano za hlavu, lebo som bola kuk kraju postele chrbtom ale to mi hovorila "Mami otoč sa" 😀 😀 😀 😀 Asi zleniviem a budem kupovať na ranajky taketo sladke pečiva jej...... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 na to ma nos - vie si ich najsť , aj celkom fajn ich je (ona je strááášny nejedák, ale ked ju chyti papanie, tak aj suchý chleba, ale zatial vedie suchá Vianočka 😀 😀 😀 )...

martina_maxian
26. jan 2010

ahojte, dobré ráno... 🙂
mna dnes príšerne bolí hlava,,, a idem s detmi vonku, krásne tu sneží... 😉 🙂 🙂 🙂

janivonbenji
26. jan 2010

dobrý deň všetkým,
hlásim sa v takomto pre mňa momentálne nezvyčajnom čase, ale po dlhej dobe som cez pracovný deň doma, lebo kupko je chorý, vyzerá, že to nai chrípku...od piatka večera horúčkoval, ale tak riadne, že 40...to ešte nikdy nemal a teplota mu vždy klesla max o 1-1,5 st. a zas stúpla...ale na pohotovosti povedali, že sa nemám báť, tak som sa snažila im veriť...dnes ráno sme kooonečne bez teploty 🙂

a inak dobre, že som nečítala diskusiu včera, lebo mne nikdy nikto nehovoril o diazepane a keby som to vedela v uplynulých dňoch, možno mám fakt strach...

martinka,
oneskorene, ale o to úprimnejšie posielam pozdravy m+m a prajem všetko najlepšie...
si fakt rázna žena s tou výpoveďou, ale keď si nedali pokoja aj cez MD, tak čo s nimi....aj tí moji v robote ma serinkajú a to čím ďalej tým viac, začala som si hľadať novú robotu, tak mi držte palce, nech sa niečo podarí....

všetkým prajem príjemný deň....

magimary, máš IP 😉

jazminn
26. jan 2010

Ahojte, môžem sa pridať, mám tiež adoptovanú dcéru, ktorá bude mať o niekoľko dní 5 rokov. Brali sme si ju z pôrodnice ako desaťdňové bábätko. Je to naše slniečko, stále usmiaté dievčatko, keď na ňu pozriem až sa mi chce žiť. Keď si pomyslím spätne koľko som sa nachodila po lekároch, naponižovala. Keby sa to dalo vrátiť, tak po prvom neúspechu z umelého oplodnenia, by som si ihneď dala žiadosť o adopciu a nečakala do 38.

janivonbenji
26. jan 2010

ahoj jazminn, vitaj,
vidím, že máš podobné pocity ako ja...len mňa dosť mm podporoval, aby sme ešte skúsili ďalšie a ďalšie ivf a ja som mu chcela urobiť radosť, ale teraz spätne - peniaze vyhodené hore komínom a 10 rokov života v čudu....

marketka1
26. jan 2010

vitaj jazmín. 😉

marketka1
26. jan 2010

došla mi pošta a ja že zo súdu konečne (kvôli Kubovej operácii)a to len zo stav.úradu sused ide búrať RD.

martina_maxian
26. jan 2010

ahojte,, tak došli sme z vonku, aj snežiť prestalo.. 🙂 a teraz sa tu naháňajú na odrážadlách.. 😀 😀 😀 😀
Janivonbenji ďakujeme,,, No a už sa to ráznejšie nedalo... oni si mysleli, že ja budem po mesiaci už chodiť do roboty, alebo čo,,, na nervy... No budem prvý krát nezamestnaná... 😀 😀 😀

dioliana1
26. jan 2010

martina ty nie si na materskej?

zicon
26. jan 2010

Ahojte bezlepkacom - bezlepkovy chlieb maju do pekarni na chleba viac druhov v Kauflande. Takze si to mozete omrknut.

dioliana1
26. jan 2010

zicon vážne? super pojdem do najblžieho v Prešove

dioliana1
26. jan 2010

najbližšieho-preklep 😀

dioliana1
26. jan 2010

hrôza a des... 😒 😢

dioliana1
26. jan 2010

deň blbec.... ☹

laculik
26. jan 2010

vitaj jazmin 🙂 ! a na druhe sa nechystate ?

ralanka
26. jan 2010

pekný deň prajem všetkým 😉
jazmin vitaj u nás 🙂
no tak rodný list ešte nemáme ach tie naše súdy pred týždňom dali návrh ktorý odsúhlasili a odvtedy nevedie napísať právoplatné rozhodnutie a poslať to na matriku aby vystavili rodný list a ja ho súrne potrebujem na úrady aby som si šla všetko vybaviť predbežko mi na to nestačí musím mať rodný list 😠 😠 😠 😠

zicon
26. jan 2010

Vazne, lebo mam domacu pekaren tak som pozeral ze co a ako.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre