• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: pozdravujeme ribu Terezku!
Baby, volá mi mama...To musíš čítať taký článok taký blog (od N.Blahovej), musíte dačo robiť, to nie je možné!
...a dal jej to nejaký kolega, v časopise nejakom to vyšlo...takže aj verejnosť, nezainteresovaná číta!!!
28. jan 2010 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukkisme občas uverejni aj v papierovej forme veci z blogu... a pošlu "honorár" taký čas... :wink: :grinning:
28. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz jak si napisala toto, tka som kukla na výber "sme" a oba članky Nikolkine su vo výbere - aj od Natalie aj od mojej mamy (to ešte neznamena, že sa aj vytlačia, len proste na blogu ich SME dá do pozornosti)
28. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoda, že stavať snehuliakov, ved by nás odfúklo aj so snehuliakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo by sme my boli ako snehuliaci, keby na nás navialo sneh... :sweat_smile:
28. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama to čítala v tlačenej forme, nejaký týždenník či čo...som ju do telefónu nespovedala.
28. jan 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky a otecko dlho som sa neozvala , lebo sme mali doma rušno . Náš tatík ide do kúpeľov na 3 týždne tak tu budeme samučký :pensive: ale nech mu to pomôže , aj to že si od nás i od práce oddýchne :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mate tu veľa nového a tak blahoželám čerstvým rodičom a tým , ktorí na tom ešte pracujú pružný priebeh , hlavne čo sa týka súdov :angry: :zipper_mouth: . My sme sa dočkali a po 9 mesiacoch sme mali súd o osvojiteľnosti :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: . Neskoro , ale predsa . Sofka je už naša a chceli by sme ju dať pokrstiť.

Myslím na magi , yuki a malú nikolku :pensive: :angry: :zipper_mouth:
Božie mlyny melú pomaly ale, isto.......
28. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda 9 mesiacov od podania žiadosti.
28. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adkapo,ako sa máte,kedy chystáte krstiny?
u nás bez snehu ale poriadne mrazivo,idem do školky len či naštartujem auto? :rolling_eyes:
28. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stále sme chorľaví na striedačku všetci štyria :rolling_eyes: , a krstiny až niekedy v marci kým vybavíme rodný list a vráti sa tatík z liečenia.
28. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak, vytiahla som z mamy..tak nie je to ešte o malej N. ale vo všeobecnej rovine dačo...rozhovor s Blahovou a že to tam spomína ale nekonkretizuje že sa niečo také deje...
28. jan 2010 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maznáčikovci sú v Mamaaja. tentokrát na to kukám sama, takže omyl vylúčený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v januarovom cisle? :confused:
28. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki uz je februarove cislo< tam by to malo byt.... my sme to este nevideli.. ja som dnes cely den mimo domu... bola a som uplne hotova....

my budeme mat krstiny 20.2. v senci.. :dizzy_face: jeej vidite este musim zohnat niekoho kto mi kosielku vysije.... :sweat_smile:
28. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

maznacik co si dnes zistila? vies ohladom coho. napis ip lebo nie som doma a drahy nema skype na pc :wink:
28. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vo februárovom
28. jan 2010 o 17:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi ako ste dnes dopadli? :confused:
28. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie dobre... :pensive:
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, :cry: držte sa
28. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu z iného súdka (aj keď nie úplne)...
všetko som sa pokúsila našim chlapcom čo najcitlivejšie vysvetliť a hoci boli smutní, zdalo sa, že to berú ako fakt... :pensive:

no a v zápätí nám zazvonil pri dverách jeden človek (cudzí, čo mi niečo priniesol), oni ho nepoznali a tak sa so strachom a napätím po tichu spýtali: :confused:
"Maminka prišli si pre Lukaska???"
:frowning2:
28. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozprávali sme sa o tom po obede a večer sa toto spýtali...
:pensive:

mali v hlase plač, obavy a strach... :pensive:
28. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, :cry: to mi je ľúto :frowning2:
28. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....nie je to jednoduche pochopit dospelym a nieto este detom :cry:
28. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem... :pensive:
28. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, to je také smutné,,, :frowning2: :frowning2: ale neboj, nakoniec všetko dobre dopadne... myslím na teba,,, veľmi veľmi..
28. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem preco toto robia...mne uz to pripada ako zacarovany kruh...fakt nechapem tomu :angry:
28. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez betonove urady na SK sa mi zda uz nemoznost poziadat o konkretne dieta...robia to naschval??
28. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, Mary, je mi to luto :pensive:
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne :frowning2: :cry:
28. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

aj mne.
28. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale nádej ešte neumrela..
28. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok