• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
ahojte,,, markétka, perfektné fotky,, yukki, kika je krásna baba a už je poriadne veľká...
My sme už na Liptove u našich, sme sa dnes aj sánkovali ako bláznivý,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užili len neviem kto je viacej unavený či my alebo deti. :grinning: :grinning: :grinning: s dvoma detvákmi 2x cesta s prestupom dá zabrať aj koňovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer...
marketka, Kubko naozaj vyzerá ako také mini chlápätko, ale zlatučké... :wink: a Maťko s Kikou ako súrodenci... len Kike z očiek len šibalstvo hľadí... :grinning:

...ja som dnes ako vygrcnutý rezanec... v hlave mi hučí, hrdlo bolí, z nosa tečie... ...prechladnutie ako vyšité. len sa bojím, aby chalani neochoreli, lebo akurát teraz sa chcú v kuse mojkať, pusinkovať... a ja behám po byte s rúškom na hube aby som ich nenakazila...

u nás doobeda snežilo, takže poobede sa deti vysánkovali do zblbnutia. zaspali do 5 minút po ľahnutí do postele...
30. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stálo to za to.Martin sa v rýchliku opýtal už cestou domov či sme vo výťahu lebo sme boli v kupečku. A viete čo je podľa Martina antiľompa? no predsa antilopa, a ešte Kika mala plyšovú hračku krtka no Martin len furt svoje a nedal sa presvedčiť že to nie je tučniak :grinning: :grinning: :grinning: učíme sa rôzne zvieratká z pexesa a takto to dopadne ale pamäť má dobrú veď tučniak a krtko skoro rovnaké :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

yukki a marketka, vy ste mali stretko, super :slight_smile:

martinke uprimne zavidim, ze je na liptove :dizzy_face:
30. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, rýchlo sa vylieč :wink:

markétka :grinning:
30. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka aj ja sa teším a budeme tu celý týždeň,,, a zajtra chceme ísť lyžovať... my mladší chceme lyžovať a moji rodičia s deťúrencami sa budú sánkovať.. :grinning: :grinning: :grinning: A potom ak všetko dobre dopadne,, tak sa pojdeme okúpať do termálu do Bešeňovej... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže poriadny oddych si doprajeme... :wink:
30. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paradne fotky mate zo stretavky :dizzy_face:
30. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka , dík
... toto je prvýkrát, čo som si bacila z nemocnice priniesla ja a nie buchtoš... ale vzhľadom k tomu, že aj tak v noci prelezie ku mne do postele, asi mu ho s láskou odovzdám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka vďaka. Však aj bolo perfektne. Čo Tvoja sánka? Už drží dobre? Je to už na riadny rezeň?
30. jan 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, rezen nehrozi, to mam zakazane na cele 4 tyzdne a zatial som v polovicke. ale spagety a cestoviny uz zvladam, tak som zachranena :grinning: a uz nemam bolesti, ibalgin som nevidela uz tyzden a pol, tak sa zas citim ako clovek na 3/4. akurat stale nemozem normalne otvorit naplno drzku, ale to by sa vraj malo po tych 4 kritickych tyzdnoch upravit, tak cakam...
30. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... mixka, deti si aspoň ešte užijú tichučkú maminku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mazyap však píšťalka sa jej do ust zmestí :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, to ma nenapadlo... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, neuziju :grinning: maju smolu, lebo rozpravat mozem :grinning:
30. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... mixka, rozprávať a kričať sú dve rozdielne veci... :grinning:
30. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zvysit hlas dokazem, vsak hlasivky mam ok :grinning: ja len drzku neviem poriadne dokoran otvorit, inak mi funguje celkom dobre :grinning:
30. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš zavýjať s pootvorenými ústami...to ich možno vydesí.... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sa mi smeje keď ma zatiaľ tesáky nechávajú na pokoji....
30. jan 2010 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, už sa ti sranduje, však? ... ozaj a ako zívaš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

yukki, dobré fotky... ... jedna lyžica cukru pre hostí, jedna pre Kiku... :grinning: . a tie mačky na okne sú tiež perfektné... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, nemozem zivat :sweat_smile: a ked sa mi chce velmi, tak len s pootvorenymi ustami, ale to je to najmenej, to najhorsie mam za sebou :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme toho robota kupili sranda vec, dufam ze bude dobre fungovat. Vola sa andriew vymisel mm.
30. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava zicon, ked to bude mat uspech zvazim to aj ja :slight_smile: a potom este robota, co by za mna zehlil :grinning:
30. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc. ... ... ...
30. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon hoď link aj my máme psa a hlavne odskúšaj poriadne a daj vedieť ako to ide. :wink:
30. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to ani vysávačom nejde povysávať...ja najprv s ryžákom vykefujem koberec....chlpy...a potom povysávam, bo to vysávač ani nedokáže vysať....z mojich potvor
30. jan 2010 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki tie mačky su v okne, či to obraz nad WC, inak bomba fotka.... :wink:
31. jan 2010 o 02:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Dio....to sú naše strážne mačky, živé samozrejme!
Dobré ráno!
31. jan 2010 o 07:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, super fotky yukki aj marketka! ja s malym sme mali mini stretko sankovacku vcera doobeda s miminou a diankou, ale sme nefotili.
Noc sme mali ok, malá spala v pohode, akurat ja som bola kazdu chvilu hore, pri kazdom jej otoceni. Tak dufam, ze uz sa to nezhorsi. Peknu nedelu vsetkym!
31. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. U nás snehu a snehu. Bola som s velkáčkami von. Chudata to mali až pod zadok ten sneh, ani chodiť v nom nevedeli, ani nič...
31. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte asi všetci vegetíte alebo ste boli s detičkami vonku keď tu za celý deň nikto nebol. Alebo sa vám nechce písať? :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok