• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
Ahojte dnes tu asi nikoho niet? :astonished: my sme dnes kúpili túto cestovnú postieľku ale bez polohovania tmavo modrú. http://www.matko.sk/baby-shop/cestovna-skladacia-postielka-zopa-travel-s-polohovanim/?mod=catalog&detail=6136&category=161

Deti už spia a môžem si konečne hľadať nejaké ubytko v Tatrách.
6. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Eli77 dala fotečky! Ahoj Eli, ako sa máte ako Chanelka? čo máte nové?
6. feb 2010 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markétka, čo idete do tatier? či len na výlet? ja by som šla do smokovca teraz po tých chorobách, ale toho roku nám to nevydá... :frowning2:
6. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka chceme ísť do Tatier na 4 dni len sme sa trošku neskoro zdohadali s ubytovaním (ja mám rodinu v Poprade takže s nami nie je problém ale ide aj kamoška s malým tak chceme nejaké ubytko spoločne)tak snorím kde je voľné.
6. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala spala v kociku 3 hodky a na navstevu bola mila :slight_smile: zaspala sama v postielke :dizzy_face: :dizzy_face: len kupkanie bol trosku horor, bola uz dost unavena a asi aj mama stresovala, k tomu sa k nam nastahoval aj synovec do kupelne :sweat_smile: ale spinkame ako anjelik uz 3 hodky.. uvidime kedy bude mliecko..
inak, ona je zvyknuta dost spinkat, tak uvidime aky system najdeme tu u nas :slight_smile:
a znamenie je uz byk :wink: aj ja som sa tesila, ze baran :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj lenkove sekla som sa... ja som to porovnala s našim V. ale ona je o týždenmladšia a nie staršia....
Ale býk je tiež super...
Ja len, že ja som baran :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že tešila, že baran :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš čo to je mať doma dieťa barana? :sweat_smile: :grinning: ale zvládate to super :dizzy_face:
6. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Býk je super. Kika je býk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešteže nie sú všetci býci rovnakí, že? že sa tých znamení nedá tak úplne držať... :wink:
6. feb 2010 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka moja mama mala takých baranov dvoch... a mojej švagrinej to teraz hrozi tiež... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
...barani sú najlepší, keď spia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje malé barančiatko je choré, ukašlané a usoplené... od štvrtka sme na ATB. grcoší minimálne 4 krát denne... :rolling_eyes:

Maťovi sa behom pol roka zhoršil zrak o trištvrte dioptrie. už má silnejšie okuliare ako ja, slepúšik malý. a okrem toho mu musím prelepovať oči, tri dni jedno a štyri dni druhé a to sú už iné súboje... :angry: :angry: :angry: . bráni sa ako ďas...
6. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mayap to s tým spanim sa netýka len baranov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu juli,
dobre je aj keď spia ryby... tj. MM... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap s tými rybami veľmi nesúhlasím len tak na polovicu, lebo ja som ryba aj mm ryba :grinning:
6. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka,
no veď aj ja som ryba... :grinning:
6. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap ešte že tak, aj teraz sme na 1/2 hore :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zo spaním baranov súhlasím :grinning:
a juli, tvojej mamči teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
poslala som par z vas foto (markie, mary, janivonbenji, smejka), na viac asi nemam kontakt, na FB sa mi to nechce davat, :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ak chcete, poslite mi IP mail a poslem :slight_smile: :wink:
6. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je hore ešte aj MM. besný býk je proti nemu nevinné , nežné teliatko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . televízor ešte nefunguje... ...a rodina sa nachádza v kritickej fáze, kedy je odkázaná na osobnú komunikáciu bez televízneho podmazu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
no mne sa to ohromne páči, lebo deti fakt nemusia čumieť na telku, viac sa rozprávame, hráme a čítame knihy.
len MM a moja svokra trpia... :angry: , dobre im tak... :zipper_mouth:
keby záležalo na mne, tak tú bedňu ani nedám opraviť...
6. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak Ivka k Vám pasuje do rodiny normálne sa podobáte máte pekné dievčatko. :wink:
6. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja spať ATB na uzliny zatiaľ nezaberajú.(ale naši z toho majú teraz výhodu lebo neviem zvýšiť hlas tak sa nekričí)
6. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, malá je nádherná. to profi má fakt zmysel. Ivanka má len 2-3 týždne viac ako veve, ked som ju brala z DD a zatiaľ čo veve bola handrová bábika, ležiaca, rozprávala len samohlásky, proste podľa neurologičky vývoj ako na 5 mesiacov, tak Ivanka vidno, že je šikulka ako sa na takú babu patrí :dizzy_face:
6. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni s Ivankou ste zlatí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som bola vo štvrtok u mudry, tak sa ma pýtala, či dám chlapcov zaočkovať proti prasacej chrípke. lebo vakcín je veľa a tak teraz prišli na rad deti s oslabenou imunitou...
...neviete mi poradiť, čo mám urobiť? lebo ževraj budem musieť podpísať nejaký papier, že či áno, alebo nie...
6. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, ja by som nie. ešte sa ma nik nepýtal a dúfam, že ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, čaká to aj teba, neboj sa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tento rok nedala chlapcov zaočkovať ani proti obyčajnej chrípke... veď aj tak ju nikdy nemali... buď sú len nachladnutí, alebo ich chytí rovno zápal pľúc... :pensive:
no jednoducho mám pocit, že toho očkovania je veľa.
lenže, ako sa hovorí náhoda je svinka, a čo ak tú potvoru ukvičanú voľaktorí dostane...? ako sa budú potom k nám lekári správať...?
no mám dilemu ako hrom... :rolling_eyes:
6. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy a toto očkovanie v 15 mesiacoch je povinné? To také kontroverzné....čo sa na neho zvaľujú nejaké autizmy....
6. feb 2010 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Lenkove-malá je zlatunká...ešte tak opatrne pozerá, ale ona sa rozkuká...a potom Vám to zráta! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. feb 2010 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, no obvodná zatiaľ nič nespomínala, ale musíme ísť na alergo, uvidíme tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, žiadne očkovanie nie je povinné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a proti čomu sa v 15 mesiacoch vlastne očkuje? ja som už zabudla... :confused:
6. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
no Paťo má podľa posledných odberov dosť oslabenú imunitu a naša alergologička je celá hŕŕŕ do očkovaní... :rolling_eyes:
júj a hádať sa s ňou... :confounded: :confounded: :confounded:
6. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok