• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
ok babky dala som vám zas na chvíľku malého aby ste nepovedali že ho neukážem aj ked zas len na chvíľočku pre istotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherny je malicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: okaty a taky chytry kukuc ma :slight_smile: :wink: :slight_smile: bude to sikovnik :wink: !!!!!!
8. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja le tak na skok,
Brulka, horsia je kombinacia stres v praci + stres doma :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Ale nie to som chcela, Magi tak predsa Vas ma Niekto tam hore velmi rad. :slight_smile: :slight_smile: :wink: ,tesim, tesim- aj preto, ze som verila, ze toto je najlespia cesta ...
Brulka gratulujem, zatial nic nehlas, kludne staci, ked zavolaju a do nicoho sa nehrnte , pockajte kym budete pripraveni, ved dolezite je , aby ste obe deti uzili v co najvacsej pohode
Ralanka, krasny je, ja by som ho tipla na staršie dieťa
8. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka nadherny je ... krasnusky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky vnimavy vyzera... no sikuliak.... je to...
8. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tulenka vidim ze z teba vravi skusena mama a pracantka :grinning: :grinning: :grinning: lebo je to urcite pravda :slight_smile:

moja mama nas mala tri dievky sama cely tyzden :wink: vedela by o tom napisat knihu. moj tatko chodil az na vikend len smotanu zlizat :slight_smile: . chuda mama prisla vecer z prace a my sme uz stali v rade - mami daj mi diktat, mami vyskusaj ma zo zemepisu, mami my sme sa mali na zajtra naucit basnicku !!! kym nas stihla poskusat navarit a nachystat na druhy den tak bola hlboka tma. moja mama je ten najkludnejsi a najuzasnejsi clovek na svete.

dufam ze aj ja raz budem taka kludna a vzdy usmievava mamina :dizzy_face:
8. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja uz to na sebe vidim , ze od usmievavej a kludnej maminy mám na míle ďaleko
8. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka tak krajšiu správu od Teba som si nemohla prečítať GRATULUJEM držím palce. :wink: a ja mám Kubka v poradí až 3 ponuka tak sa neponáhľaj dačo rušiť ono totiž nie všetky deti čo úrad ponúkne sú o.k. my sme mali ponuku raz na dvojičky ale na tie sme si netrúfli, a druhý raz to bolo dievčatko s fet.alkoholovým syndrómom.

ralanka malý je kráááásny chlapček a vidno tiež že ho jeho rodičia MILUJÚ. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

martinka nemaj strach ešte budú aj horší ako sú teraz a potom ich budeš chváliť aký bolí zlatý keď boli malinky.Dvom sa stále podarí viac lotrovín jak jednému. :wink:
8. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka,
keby som nevedela, že to tvoj malý, tak poviem na tých fotkách, že to môj malý ( až na ten noštek... :slight_smile: ) !!!! taký je krásny...pekne si ho užívajte, pasuje vám to... :wink:
8. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babky bolo to tu hodinku vymazávam stihla som medzitým nakŕmiť malého a aj uspať prišiel mm a hned sa hneval( zo srandy), že mu malý obsadil gauč som ho uložila tam kým poriadne zaspía pojde do postielky lebo niekedy sa zvykne ešte strhnúť a potom plačká a takto to stopnem hned v zárodku :wink: :slight_smile:
8. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Magimary a chlapci všetko naj... tešíme sa s Vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RALANKA fakt nádhernučké dieťaťko...na zjedenie :slight_smile:
8. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blahoželám Mary a Brulke
8. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahoželám obom maminám
8. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hlasim že bebe sa znova ozvala a mám nové fotky
dám ich na kus na facebook
8. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, gratulujem a TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKTO strasne mi odlahlo :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi supeeeeer stráááášne sa teššššíííííímmmm :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne
:grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Brulka, gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: super, super sprava :dizzy_face: :dizzy_face:

Mary, velmi velmi velmi tesim, juj!!! :dizzy_face:

a my spime. Tesim tesim, verim, ze dnes bude dlhsie spinkat, spali sme aj poobede, sice mne na rukach (ja som zaspala posediacky :grinning: ) ale kedze sme hore od stvrtej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je to supeer :dizzy_face: :dizzy_face:
kazdym dnom je veselsia a odvaznejsia, uz sa nam rehoce nahlas aj tak, bez priciny :dizzy_face: zacala aj plakat, ked sa udrie co predtym neplackala, aj ked len buchne na zadok.. ja ju vzdy polutujem, mama sa hneva, ze ju maznam.. baby, rozmaznavam? :fearful: ja sa tak tesim, ze zacina plakat :dizzy_face: :dizzy_face: a tak by sa mi zisla nejaka manduca alebo take nieco. ako vravela profi, ze sa nerada nosi, tak akoby som mala ine dieta :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes rano zobudila s tym ci uz bol stvrtok a ako dopadla Mary. :wink: tak som si spomenula, ze stvrtok uz bol a to cakam na pondelok :fearful: mary, tesim tesim, ved vies.. Nech to vseto dobre dopadne, nas Ocko je dobry :dizzy_face:
8. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brulka gratulujem :slight_smile: :slight_smile: fotky som zmeškala ale nevadí nabudúce :wink:
8. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brulka, držím palce a gratulujem :wink:
Zajkovi tiež gratulujem :slight_smile:

My sme boli u dr...no, Kika je ukážkové knižné ADHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak ale aspoň sa mám na čo vyhovoriť...že to nie sú len moje rodičovské "neschopnosti" že je taký divoch... :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, som velmi happy, ze sa tak rozhodli :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moja mama dnešným dňom nie je profi.
8. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, vasa maickla u profi spavala dlhsie? Nas maly sa budieval u nas o 2 hodiny skor ako u profi :rolling_eyes: - tak o 3.-4. hodine. Teraz po mesiaci a pol sa to tuk-tuk aby som to nezariekla, zmenilo a posledne dva dni uz spinkal do pol siestej a dnes az do pol siedmej, dvakrat som sa pozrela na budik, co som tomu nechcela uverit :dizzy_face: (snad som to nezariekla a nevrati sa k tej 4.hodine :astonished: :sweat_smile: ). Sice si zachoval nocne budenie na pitie, aj parkrat, ale to sa da. Hm, aj mne hovoria mama a svokra ze ho rozmaznavam, ked ho casto mojkam a tak. Ale hovorim si radsej rozmaznane ale priputane :grinning: .
8. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maickla = malicka :grinning:
8. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :dizzy_face: :wink: :slight_smile: to drzanie palcekov este nejaky ten mesiac budeme potrebovat :wink:

juli coooze ved mamina este mala v plane vziat si do profi deticky nie? to asi sa nevzdala dobrovolne ci???
8. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brulka natahovali v kuse a mamka dnes predložila dohodu a podpisali jej ju...
8. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli :confused: :pensive: :confused:
8. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi
joj, ano, aj nasa Mala vstava tak o dve hod skor ako u profi :sweat_smile: dnes sa nam ako-tak podarilo dostat sa jej povodny rezim, cez den spime velmi, velmi zle. uvidime.. v noci sa budi tiez dvakrat a vobec nevadi :dizzy_face: :dizzy_face:
inak, pri zaspavani si skriabe hlavu, velmi velmi :sweat_smile: . neviem co robit, dat jej ciapocku (radi svagrina) zatial jej len prelozim rucku (kedze zaspavame na rukach :slight_smile:)
8. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, takze dohodou :zipper_mouth: vela stastia mamine do dalsich prac a bojov :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok