• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
no všetci si zrejme užívajú krásnu nedeľu aspon tu u nás nádherne svieti slniečko :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj, no ja som sa prišla odreagovať, u nás sú vikendy len o učení...včera sme ju to učili 3 hodiny, dnes na nás zas púli oči, že čo od nej chceme...ja normálne nemám síl...

a keby ste chceli vedieť aký je mesiac, tak Valentín...
14. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tatianna klasika.... ale 3 hodiny je moc na každé decko........ čo nejde, tak nejde....
14. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,, dnes sme kúpili kočík..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neskutočná náhoda to bola.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Najhoršie, že ona sa aj chce učiť, ona to neodmieta, len jej to chuderke proste nejde a v DD aj na škole ju odmiteajú dať na špeciálku...ale ona sa chúďa fakt trápi...keby ste počuli tie jej hlody, to je hodné 5 ročného decka... No a o ňom nehovorím vôbec, ten má učenie v paži...totálne mu to je celé jedno...

no ale možno, možno, moooožno sa mi rysuje nejaké ďalšie profi dieťa...každopádne nás čakajú pekelné dni...
14. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati,
a myslíš, že ho ešte využijete?
14. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MARTIna a to ešte dvojročné detičky potrebujú kočár? Ja neviem, ja sa v mini deťoch nevyznám :grinning:
14. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem ani ja,,, ale uvidíme.,... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
celkom sa z neho teším... :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, tatiannna, ja kočík ešte občas potrebujem aj pri mojom už takmer 4 ročnom synovi... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale on je taký krtko maličký, meria ešte len 95 cm. to ešte tak nebije do očí... :grinning:
14. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati, ja len preto, lebo si ich už mala pekne vycvičené na pešo. nie ako my... :rolling_eyes:
14. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mayap naši majú 82 a 84 cm... tak ešte im je fajn v kočíku.. :wink: :wink: :wink:
14. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre mati, len tvoji sú o 2 roky mladší od môjho... :sweat_smile:
14. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatiana, ja poznám rohožník... (kvázi "osobne", veľmi dobre sa poznám s bývalým riaditeľom)
ale pre profi je to tam nula bodov-nechcú im totiž dávať deti z úradov, takže nemajú deti a teda nemôžu zamestnať ani profi...
to sa dokonca týkalo aj mňa,keď som si hľadala prácu...

inak pekný deň, teda už len večer :sweat_smile: !
My sme včera v noci plesali... :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi,
a vyplesali ste sa dosýta???
14. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej vyplesali :sweat_smile: , aj vykecali so známymi atak... :slight_smile:
mati, môj obľúbený kočík!!! :dizzy_face:
14. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi, už len tie tvoje vysnívané dvojičky do neho... :wink:

ale, myslím si, že stačí aj jedno, ale o to viac vytúžené, však... :wink:
14. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paťo je ešte stále chorý. vo štvrtok dobral ATB, ale na kontrole s ním doktorka nebola spokojná. máme prísť opäť vo štvrtok... a výsledky MRI ešte stále nemáme. ja sa len utešujem, že keby tam niečo bolo, už by nám dali vedieť... :pensive:
14. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru mayi, ale ja už som poľavila zo svojich nárokov, ani nemusia byť dve rovnaké, ale keby boli dve-aj rôzne detičky...doňho... a ten jeden ISTÝ (chlapček) v ňom hlavne.., a druhý môže byť aj neistý... :wink: :sweat_smile:
14. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi, a kedy už budete vedieť ako na tom ste?
14. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem, modlím sa aby to už bolo tento týždeň...
taká som stále v napätí...kiežby to už bolo zajtra, ale to určite ešte nebude...
14. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ti verím, že to musia byť poriadne nervy... :pensive: .
dopadne to dobre... a tebe sa snáď celý deň čká z toho ako na teba a ... myslím... :wink:
14. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, mayi, si super!!!aj všetci, čo myslíte na nás, pri všetkých vašich starostiach, ste super podpora a opora :dizzy_face:
14. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mati vidim, že dvojičky ostanú značke Inglesina verní :wink: :grinning:
Potreba kočíka Tatiannna je zavisla na mnohých veciach - na samotných detoch, na ich počte, na životnom štýle rodiny a pod.
14. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, aha, dobre, musím sa aj ja už začať v týchto kočíkových veciach trochu orientovať :wink:
14. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MAGIMARY som si to pomýlila, mal to byť DD Malacky :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, len som Vas chcela pozdravit. nejako nestiham. ale citam aspon :wink: .
My sa pomaly balime, ideme do teplych krajin zasa, uz sa zacinam tesit :slight_smile:
14. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Laculik tak si to užite.
Ja pojdem pomaly spať asi........
14. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano
my klasika, uz spime :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ide babi prec, ideme podat papiere na sud a tak..

Mati
blahozelam ku kociku!!!
15. feb 2010 o 06:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko

vsetkych vas srdecne zdravim

vidim,ze je tu vela noviniek a kopec stastnych maminiek,gratulujem :slight_smile:

bola by som vdacna keby ste mi napisali nazory,skusensti na deticky drogovo zavislych matiek

bolo nam ponuknute babetko od takejto matky

babetko je vraj momentalne zdrave, no treba s nim cvicit vojtovku lebo ma stuhnute pasticky

mate niektora osobnu skusenost?

dakujem
15. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.
lenkove, tak idete s malou samé hospodáriť, alebo už príde tato?

misi, na deti drogovo závislých matiek ti isto odpíše magi, ona ich mala pár, ja len k tomu vojteniu - aj veve vojtila od šiesteho mesiaca kvôli stuhnutej pästičke a hypotonii, neskôr kvôli plazeniu a nie štvornožkovaniu, brala som ju v 8 .m. a vojtili sme asi do 11 mesiacov, 2 týždne pred narodeninami prvými spravila prvé kroky samostatné a zhruba do 2 apol roka dotiahla na rovesníkov aj jemnú motoriku :wink: takže len tá zovretá pästička nie je taký strašiak :slight_smile: ale veve nie je dieťa drogovo závislej, teda vraj je silná fajčiarka, ale je mi jasné, že ty píšeš o iných drogách :unamused:
15. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok