• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
juli, dufam ze pekne na nu zmurkas aj ty :grinning:
21. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďa, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: fotočky!
21. jún 2009 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme,
amálka mi tu celý deň,ľapoce-kika skákala,žužka skákala,soňka skákala :grinning: :grinning: žážikok :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde prsi - Bratislava - Slnecno.
21. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Prešov a okolie :unamused:
21. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Košice pršanie tiež... a vietor k tomu...
21. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Jej Adik a Zuzi ste boli na opekačke u Františkánov??? :dizzy_face: ja som tento rok dajak nestihala samé oslavy a ešte aj takú alergiu mám že ani nerozprávam hlasivky KO :frowning2: no aspon doma sa vytešuju že ma nepočuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme spat z opekacky... a caka nas narocny tyzden... :wink: juli uz ste si pozmurkali?... s annou myslim...

nemam tie navlecky doma.. my mame skor princes.. ale hrozne sa mit am pacia take tie zabkove... a teraz maju plno veci zabkovych... co uz so mnou.. :grinning:
21. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Anna na mna ešte žmurka,a le ani za svet neodpovie :confounded:
21. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli a myslíš že je normálna ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím ta Anna žmurkajuca
21. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi nie... Ale oni tam nepíšu, či odpovie, len, že sa jej máme pýtať... Tak ja sa pýtam a ona po mne žmurká... :unamused:
21. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kto mi tu radil cukriky za to, že na nočnik sadne???

Prave sa dostavil výsledok...

Lucka mi doniesla nočník. Chytila sa za plienku a vraví "Pipi" (tj. cikať).
Pýtam sa jej " Chceš pipi?" a ona na to "Ham šušu" (šušu = cukrik).
Ale ked chce sadnuť na šerbel tak ju musim dať... Tak som ju rozopla, dala dole plienku... A ona "Díky" a sadla... A samozrejme domahala sa odmeny...
Takže teraz ked kce cukrik, tak ju k tomu musím vyzliekať... Toť výsledok... :angry:
21. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super juli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lucinka vie ako na Teba :grinning:
21. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ona pochopila system... Vsak presne taký je... Ja ako decko by som to tiež asi takto pochopila... Uplatky su presne o tom... Ja viem prečo ich nelubim... Lebo nevedu k systemovemu riešeniu... Ci sa uplaca decko cukrikom alebo dospelak dostane plnu obalku za čosi...
21. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes mali úplne nfantastickú opekačku :dizzy_face: celé doobedie bolo veterno, že sme dso poseldnej chvíle nevedeli, či pôjdeme a keď sme sa teda poobleikali (aj flísové mikiny) a "dohrabkali" sa tam, vyšlo takéto nádherné slniečko :dizzy_face: a svietilo až do večera...tak sme postupne zvliekali "vrstvy" a napokon sme sa ešte aj opálili...
skrátka nečakaná paráda... :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak aspon dakomu to vyšlo mary. :wink: :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale , juli, aj Stroganov vyšiel!!! :dizzy_face:
bolo to super, dokonca aj tatikovi chutil môj výtvor... :wink:
vlastne už skoro ani nič nezostalo... :sweat_smile:
také recepty zbožňujem...rýchle a chutné...
21. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky Stroganov.. hodte recept aj mne.. my sme mali pecene maso dneska s bylinkami a cerstvym spenatom.. uz ostal len kusok... :sweat_smile: muz mu dal riadne do tela... tak privitam inspiraciu...

Lucinka je zlata... a rozumna..
:wink:
21. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
nepredavate alebo neviete o niekom kdo by predal pre chlapceka nohavice,vestu a motylika velkost 86/92?
cez prazdniny by sme chceli dvojky pokrstit tak hladam daco pre milka.v quelle maju krasne,ale za 600sk :astonished:
21. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lienocka rozumná je velmi... a potvora tiež... celá po mne :sweat_smile: :grinning:
21. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťa a aká dlžka nohovaic cca nejaké mámdoma ešte z ameriky poslané ale neviem číslo skus kuknuť by som ti poslala aj košeľa je biela k tomu ale motílika nemám :wink:
21. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Juli jakeby ti z oka vypadla a pekná je po K. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska mas nohavice a vesticku?odmeram zajtra :wink:
21. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koselu malinku bielu mam :sunglasses:
21. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak pomeraj hocijaké nohavice čo nosí :wink: tieto su 57cm
21. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj
21. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mata2 a musí byť motýlik??? Ja len , že moja teta mala dvojičky - párik a robila to tak, že ušila dievčatku sukničku a zo zvyšku látky ušila detsku kravatu... Malo to len taký tvar ako kravata navonok, neviazalo sa to... Len hore tomu ušila gombikovu dierku a normálne to o vrchný gombík košele pripla... A deti boli fantaaticky zladené, malý nemal pocit, že ho ide obesiť a všetky strany spokojné... :wink: A je to jednoduché... A taký zvyšok látky sa nájde u každého, žeby z toho vystrihol taký malý kusok na taku malilinkatú akože kravatu :wink:
21. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vám musím napísať, čo sa mi dnes podarilo :sweat_smile: vaneske sa pokazil suchý zips na botaske, tak som jej ho chcela prešiť a keďže vyžadovalo slušnú silu na vtlačenie ihly a ihla sa mi potvora ohla, tak sa mi pri tlačení zaryla očkom do prsta celkom slušne hlboko :sweat_smile: no čo už, nemôžem byť aj múdra, aj krásna, aj šikovná :sweat_smile: problém je, že teraz po cca 4-5 hodinách mám prst riadne spuchnutý a v mieste vpichu kolo celého prsta červený krúžok, ako prstienok. snád mi do rána neodpadne... :angry: ja fakt neviem, kde chodím na toľkú šikovnosť :unamused:
21. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
47cm od pasa po spodok,alebo 27cm od rozkroku po spodok
21. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domča dnes niekde tajne cucla energetický nápoj asi... Piští jak zmyslov zbavená.. .Akože nie nespokojná.. .Rehoce sa, piští a tak dookola už riadne dlho... Aj zo 2 hodky... Ked nie energetický nápoj, tak si aspon k dakemu fetu prinuchla....
21. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok