• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
autor
Ja som bola odniesť prihlášky do školky velkačkam... Tak +/- 1. pod čiarou... Ale v priebehu buduce šk. roka to vidi realne... Ešte sa ma pýtala, že ak jedno sa uvolni, že či len jedno dame, alebo obe naraz.. a ja baby netuším čo je lepšie..... aj jedno a aj druhé ma svoje výhody....
16. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a ešte k pamäti deti.. .dnes som vybrala Lucke knižku, ktorú sme mali na pobyte v lete v Tattracha ona hned, že "S Kikom čitali" :grinning: :grinning: :grinning: šikovná.
16. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, super :dizzy_face: gratulujem

tatiana, tak fajn, že aspoň takto sa dalo dohodnúť :slight_smile: ale aj tak vás čakajú ťažké dni :frowning2: držím palce, aby bol tento týždeň čo najmenej bolestný
16. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem ti Ciarka...no hej, ľahké to nebude, tak ti poviem, obidvaja by sme chceli, aby zostali, ale aj za tento kompromis sme vďační...tým, že sú veľkí a to nebude pre nich také hrozné vydržať ten týždeň s víziou, že na víkend idú k nám...plus teda je tam ešte jeden chalan - ich kamoš, ktorého sme brávali na hostiteľské, tak aj toho máme naďalej dovoleného, ale tak prednostne budeme brať ich dvoch a jeho občas...

no len aby realita nebola iná, len aby dodržala slovo a aby to fakt nebol problém...
16. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli uz, nemame vajicko a nechavam ju v aute.. dala som deku, ukazala som ze to nie je buch-buch a papala ok.. ale to vyzivku a tu by zjedla aj hore hlavou :grinning: skuska ohnom bude pri polievocke :grinning: :grinning:

Mary
blahozelam!!!! :slight_smile:

aj Milkovi k peknemu papaniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už viete, ale aj tak sa poteším s vami:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čoskoro budeme mať IA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bolo to celé divné, ale to nie je podstatné! dôležitý je výsledok!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zajuška nám už nikto nevezme!!!!! a podľa tých jeho papierov by možno ani nevzal :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale máme POŽIADANÉ!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomuto sa asi povie radost :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola si tam aj s mm?akoze to bolo divne? :confused:
16. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatiana super ze sa dalo dohodnut...

mary... gratulujem.. aspon uz mozes byt kludna... spis je zamknuty :wink:
16. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary
to ste mali take zle papiere? :slight_smile: tesime sa s vami :dizzy_face: :dizzy_face: PSS :dizzy_face:

Maznacik a co to znamena, ze spis je zamknuty? :confused:
16. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, veru, tak som prešťastná (až dom od šťastia v tarnze), že nesvnímam iné: gratulujem aj Tebe tatiana, že sa vam to takto oddialilo...možno sa oddiali aj inak... :wink:

ďakujem Vám všetkým!!!môžeme pomaly zahájiť nejakú virtuálnu "žúrku" :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
škoda, že tu nie je pirpíjajúci si smajlík... :grinning:
16. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, a tie preklepy to len dosvedčujú (ten môj tarnz=tranz :sweat_smile: ) :grinning:
ale nič som nepila :grinning:
ja som od narodenia úplny abstinent :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi blahoželám! :dizzy_face:
Maťa2, Mexx, Júlia-máte šikovné detváky! :sunglasses:
16. feb 2010 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujímavé spojenie...od narodenia abstinent. Ja som od narodenia chlastala prvú ligu ale na základnej škole mi starší spolužiaci brali pálenku a čím som staršia tým menej znesiem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, :grinning: :grinning: :grinning: málo trénuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi nazdravie, :astonished: blahozelam :wink:

Lenkove: a nebude Tvoja mala teraz vo faze "vytekania hnisu"? Teda ze uz sa u Vas udomacnila a teraz si spatne prebera tie zle zazitky predtym? Casovo by to sedelo, u Dianky to bolo cca po 6-8 tyzdnoch u mna. Vtedy by som odporucala nosenie a mojkanie, opakovat "postaram sa o teba", "lubim Ta" a pod. A vychovu nechaj na potom. :sunglasses: Moj nazor. Teda nie ustupovat vo vsetkom, ale uistit ju v tom, ze patrite k sebe, ze nezmiznes ani keby sa co dialo. Drzim palce, je to narocne obdobie, ale ciel je jasny. :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, :grinning: , dík... :wink:
ja by som asi (i napriek mojej "vyvinutej telesnej konštitúcii") nezniesla ani očuchanie štupľu od nejakého alkoholu :sweat_smile: :grinning:
16. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAGI tak sledujem, že ďalšia spoločná vec - ja to mám s tou abstinenciou a alkoholom rovnako :wink:
16. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, magi zo srdca GRATULUJEM.... !!!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ani sekundu som nepomyslela, že by to mohlo dopadnúť inak.. skvelé... :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macocha
vdaka :slight_smile: je u nas estelen druhy tyzden ale ma uplne ine prejavy ako na zaciatku.. tiez sa mi zda, ze je akoby, hm.. smutnejsia? :sweat_smile: asi aj preto, ze odisla babi :sweat_smile: mozno to nebolo psychologicky najspravnejsie, ze tu bola ale zase mne to dost pomohlo :sweat_smile:
ukladanie je ale boj, uz cakam ci na mna susedia nezavolaju socialku :grinning: :grinning: coraz castejsie si spominam na Mexx a jej vychova je hlucny proces :sunglasses:
16. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiha, to som zas vypadla z obrazu, zdalo sa mi ze uz mate spolu asi mesiac za sebou... kazdopadne odchod babi to mohol urychlit. Ale to az tak nevadi, budete to mat skor za sebou :slight_smile:
A ked ukladanie, to si gratuluj, to je relativne zavcasu... to Dianka zaspala v pohode, ale ked som si myslela, ze uz mam "volno", skratka ze pekny den je za nami, vtedy sa zobudila a strasne vrieskala, nic nezaberalo, najprv som nevedela, co sa stalo az na treti den som pochopila, ze to su tie nocne desy. A to uz bol nocny klud, aj ja som chcela spat, asi aj susedia by radi... neboj, vsjo prajdjot
16. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, súhlasím s miminou, že teraz je čas na mojkanie a tulkanie a uisťovanie :wink: , výchova príde potom... (resp. teraz je akútne štádium pripútavania sa, tak nechaj nech sa deje... zober si, že sa Ti maličká pred dvomi týždňami len narodila... (aj mamičky v pôrodnici a potom i doma) spočiatku (do polroka) len mojkajú a tulkajú...skrátka sa pripútavajú "vonkajšou pupočnou šnúrou"...
vydrž (keďže viem, že je to aj fyzicky náročnejšie) ešte aspoň do piatku, kým príde mužík a potom už sa budete vzájomne striedať a dopĺňať v mojkaní a zároveň tak získaš aj viacej síl a energie na "výchovu" :wink:

rozhodne, že stav maličkej ovplyvnil odchod babi, ale nevadí... malička z nej nasala, čo potrebovala (
a ešte by chcela získavať a nasávať) a teraz má (aj po nej) "absťák"...zvykne si-má TEBA a o chvíľu bude mať aj ocinka... :wink:
16. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v noci zaspinkame a spime ok, ale cez den... dnes spala napr, iba polhodinku a to je hore od piatej (sme to potiahli od tej 4 ;).. ale cez den... je unavena, sucha si ocicka, ziva.. poviem, ze ideme haji, tak vojdeme bez placu do spalne, bez placu si da cajik a potom BUM rev
16. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, je to teraz narocne... a keby si ju skusila uspat niekde inde? Mne rada zaspala na rukach (ja som bola v hojdacom kresle), alebo v nosici ked ja som bola na fitlopte za pocitacom, alebo som sa prechadzala...
16. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom, našla som témy, ktoré súviseli s otázkami, kt. mala misi33:
tak, ak by ešte niekto potreboval :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95178&vGroupOffset=240

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=102346&vGroupOffset=160
16. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa rozhodla tá ANGEL? V jednej diskusii vraví o dievčatko a v druhom o chlapčekovi...tak to chce obe? :slight_smile:
16. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhšej dobe mm má dovolenku tak sa k PC nedostanem a väčšinou sa venujeme malému a chodíme často von.
Mary gratulujeeeeeeem super tak predsa je neaká ta spravodlivosť :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak sa máme fajn malinký prespinká pekne celú noc :dizzy_face: :dizzy_face: len večer je mrzutejší ale čo som čítala chlapci sú takí a večerné bezdôvodné plače sú normálne do 3 mesiacov tzv. kolikové tak si z toho už hlavu nerobím už to len neako prestáť :unamused: no je to chlap so všetkým ako sa patrí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel sa tu tiež nedávno zjavila (chcela vedieť,ako na prejedajúceho sa drobca) a v jednej téme riešila chlapčeka (lebo im práve ponúkli chlapčeka) a v druhej dievčatko, lebo niekoľko mesiacov po malom im ponúkli opäť dieťatko-dievčatko (biosestričku prvého) :wink:

ralanka, vdaka! :slight_smile: ,
no, máte skrátka užasneho synčeka :dizzy_face:
16. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatiana, myslim ze aj obe ma :wink:
16. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a, hej, napokon sa rozhodla pre obe detičky (postupne) :slight_smile:
16. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok