• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
autor
tatianna no ak sa pýtaš uplne konkretne na decakoch, tak to zaleži na prac. zmluve.. ja len že nerataj s tým na 100% , lebo v zmluve može vbyť podmienka že inde profi nie a ešte to aby si si počitala uvazky... 1 a pol najviac dokopy.. .takže tak....
18. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, veď v najhoršom by si peťo vyžiadal z Návratu dodatočne certifikát, lebo on bol na tréningu so mnou, len mu bol ten papier zbytočný...iba to chcel počuť
18. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tatianna, ten clanok som uz mala precitany davnejsie... to ja len stale nedokazem aj tak pochopit... co uz... :frowning2: snad len treba naozaj vyckat, ze situacia sa zlepsi...
18. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatiana, u nás v dd je to napr. tak, že NESMIEŠ byť zamestnaná inde...
dokonca nám p. riad. na poslednej schôdzi hovorila, že na stretnutí riaditeľov dd spomínali iní riaditelia, že urobili námatkaové kontroly svojim profíkom a našli im doma 6-7 detí, z rôznych domovov...
tak aj z tejto (nielen) iniciatívy sa začali robiť návštevy z dd u nás doma (aj ja, aj mexx už to máme za sebou)...
takže, pre istotu ti píšem, aby si nespravila nejaký krok,kt. by ťa mohol potom zase mrzieť... :confused: :wink:
a nezabúdaj na to, že v tejto "vysokej hre" ťaháš ty vždy za kratší koniec... :confounded: :unamused:

saši, určite ti UP miesto (ani dieťatko) hľadať nebude... ich úlohou je iba profíkov pripraviť (na to majú euráče)...
18. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary
a vy teraz budete musiet dostat dietatko ine, vsak? a vlastne ked je Zajko uz rocny tak aby si mala plny uvazok tak musis dostat este jedno, nie? :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava co porodite :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc......................................................
18. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ináč sila, potom že sa nedá zamestnať, ked niektorí majú úväzky v 2-3 DD :zipper_mouth: a nech sa na mňa nik nehnevá, ale aká už môže byť starostlivosť o 5-6 detí..., myslím, že aj 3 na osobu je viac než dosť
18. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, leni... :wink: :sweat_smile:
ale už sa na to neuveriteľne teším...
a táááááááááááááááákto dlho... :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, cairka, svätá pravda!!! :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda, nie že by som niekomu nedopriala, ale to už hraničí s niečim úplne iným... :pensive: :confounded: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
to už NIE JE o kvalite ale o kvantite...
a najmä, už dávno tam zrejme nejde len (ak vôbec :confused: ) o deti..., ale o... :pensive:
a pri tom mi trhá srdce... :pensive:
18. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, tak :confounded: :pensive:
18. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete nahodou, ze ked je niekto pestun a berie odmenu pestuna, a je zamestnany a zrazu sa stane nezamestnany. moze poberat podporu? ci to sa berie, ze ho zamestnava stat ako pestuna, cize tym padom nemoze byt nezamestnany? nemate niekto s tym skusenosti? daku!
18. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, lacik, myslím, že to vzájomne nijako nesúvisí... :wink:
štát URČITE nezamestnáva pestúna, štát si "len" cení výchovu cudzieho dieťaťa v náročných a rizikových podmienkach (biorodičia atd...)...
čiže v tomto smere to neobstojí...
podľa mňa, má nárok normálne na podporu :wink:

a, ahoj, už ste v teplých krajoch? :sweat_smile:
18. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto nedostávaš plat, ale ODMENU pestúna... :wink: :slight_smile:
18. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, daku za odp., este nie sme ale uz balime :slight_smile:
18. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatiana i ja mám povolenie od nášho robiť ešte vedlajši v inom ale s malou to už neriešim
18. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vyslovene pýtala či sa možem zamestnať inde , možem ale doma možem mať len 3 deti a je jedno či z dvoch DD, max. su 3 deti v profi zo zakona na jedneho profirodiča, čiže malnželia možu mať v profi až 6 detí
18. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné dievčatá, ďakujem za odpovede...no o viac ako 3 určite nepomýšľam a to by muselo byť všetko ideálne, čiže to ja naozaj len v teoretickej rovine...

MAGI áno viem, že za kratší koniec, ale ide o to, že ja tam nebudem figurovať, že to už ide mimo mňa, ja len začnem...nechcem to radšej veľmi rozvíjať... :slight_smile:
19. feb 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik.. odmena pestuna nema vplyv na podporu je to statna socialna davka.. kludne sa da poberat aj podpora
19. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi hej to je smutne co popisujes.. lebo sa straca zmysel a mina sa to ucinkom.. osobne si neviem predstavit viac ako dve deti na osobu jednak su to deti s roznymi problemami a treba tam nielen sa starat ale aj poskytnut terapiu...

a to sa pri takych poctoch moc neda...

laculik stastnu cestu a kam idete? ja som nejako prehliadla...
19. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
cairka pozeras hokej? :wink:
19. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
este: ako je to so ziadostami do DD... asi nemozem nic posielat este predtym, ako by som mala hotovu pripravu, vsak? alebo sa da aspon obvolavat domovy s tym, ze poviem, ze si pripravu planujem urobit, alebo sa so mnou ani nebudu bavit?
19. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
smejka, jasné...ani nedýcham :angry:
19. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka bodik uz mame....a dnes su fakt dobri....tak dychaj :wink:
19. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dnes sa mi to viac páči :wink: včera sa snažili ale tie vylúčenia boli zbytočné :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz je to už o šťastí, kto vyhrá nájazdy
19. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola v praci...pustili sme iba radio...no to sa nedalo pocuvat popri praci :zipper_mouth: :wink:
19. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka gooool :slight_smile: ...superrrrrr :slight_smile:
19. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výborne, konečne majú troška šťastíčka aj na svojich hokejkách, , hned je krajšie ráno :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala... tak sa tu vytesujem ze vyhrali.... :grinning:
19. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nepozerala, ja som mala revuna na rukach :pensive: :pensive: a posledne dva dni to bolo uz ok, tak mi chyba, ze sa malo pozname a neviem co a ako jej je.. dasieka ma navrete, stale si pcha ruky po pusu, dozadu, som to dnes masirovala a veru neviem, ci sa stolicky netisnu :rolling_eyes: :confused:
19. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a davas jej ten gel na zuby...? taky na prerezavanie... ja davam babydent alebo calgel... a pomaha to...
19. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok